Oculus Go için En İyi VPN’ler ve Nasıl Kurulur

Sanal Gerçekliği modern biçimiyle benimsemiş insanlardan biri misiniz? Eğer öyleyse, muhtemelen bir Oculus Go’nun gururlu sahibisiniz. Neden bir VPN ekleyerek VR deneyiminizi hızlandırmıyorsunuz? Evet, biliyorum, VPN’ler bir Oculus üzerinde çalışmıyor… değil mi? Doğru … ama bununla ilgili bazı hileler var! Oculus Go’da nasıl VPN çalışacağını ve hangi VPN’lere yatırım yapmanız gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Oculus Go + Kurulum Kılavuzu İçin En İyi VPN'ler

Oculus Go + Kurulum Kılavuzu İçin En İyi VPN’ler

En İyi Oculus Go VPN’leri – Hızlı Genel Bakış

Oculus Go’da bir VPN kurmanın farklı yöntemlerini zaten biliyor olmanız durumunda, uzmanlarımızın Oculus Go’ya layık VPN’ler için en iyi seçimlerine hızlı bir genel bakış:

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. NordVPN
  4. BulletVPN

Oculus Go VPN ile Uyumlu mu??

Bunu hızlı bir şekilde cevaplamak için: Hayır. Oculus Go, VPN’lerle uyumlu değildir. Sonunda, özellikle daha fazla insan VR’ye yatırım yaptığı için olabilir, ancak şimdilik Oculus Go’ya özgü bir VPN uygulaması bulamayacaksınız.

Bununla birlikte, bunu yan adım atmanız için hala yollar var. Bunu yapmak için en basit 2 yöntemi kapsayacağım, ancak işi de yapabilen diğer yöntemleri bulabileceğinizi belirtmek isterim.

Oculus Go’nuza VPN Yükleme – İki Yöntem

Yukarıda da söylediğim gibi VPN’inizin Oculus Go üzerinde çalışmasını sağlamak için kullanabileceğiniz başka yöntemler de var. Her bir yöntemi kapsamamamın nedeni, diğerlerinin biraz teknik bilgi gerektirmesidir ve bu kılavuzu herkesin kullanması için yeterince basit tutmak istedim.

  Microsoft Edge için En İyi VPN

Hadi bunun içine girelim, olur mu?

Yöntem 1 – Yönlendiricinize VPN Yükleme

Kullanabileceğiniz ilk yöntem, bilgisayarınıza bir VPN yüklemektir. yönlendirici.

Dürüst olmak gerekirse, bu muhtemelen WiFi’ye bağlanabilecek her şeyi kapsamak için kullanabileceğiniz son yöntemdir. Neden? Çünkü yönlendiriciniz bu cihazların internete erişmesini sağlayan şeydir. İlk erişim noktasını bir VPN tarafından alabilirseniz, daha sonra bağlandığınız herhangi bir cihaz da bir VPN tarafından karşılanacaktır..

Mantıklı, doğru?

Yönlendiricinizin markası ve modeline bağlı olarak, kurulum işlemi farklılık gösterebilir. Farklı yönlendirici üreticileri için bir sürü kılavuz yazdık, bu yüzden özel modelinizi aramanızı öneririz. Bazı kurulum kılavuzları karmaşıktır, diğerleri çok doğrudan ve noktaya. Sürecin ne yapacağına dair bir fikir edinmek için bu genel kılavuza göz atabilirsiniz..

Yönlendiricinize bir VPN yükleme sorununu yaşamak istemiyorsanız, başka bir seçeneğiniz vardır. Birçok VPN sağlayıcısı, müşterilere kullanılmaya hazır VPN yönlendiricileri sağlamak için yönlendirici üreticileriyle işbirliği yapmıştır. Satın alın, ayarlayın ve Oculus GO’nuzu VPN’nizle hemen kullanacaksınız..

Yöntem 2 – Ağ Paylaşımını Kullanma

Yönlendiricinize bir VPN yükleme veya bir VPN yönlendirici satın alma sorununu yaşamak istemediğinizi varsayarsak, bu ikinci basit yöntemi kullanabilirsiniz.

Bu nedenle, tek yapmanız gereken VPN’inizi dizüstü bilgisayarınıza veya PC’nize almak ve ardından Oculus Go’nuzu internete bağlamak için Ağ paylaşımını kullanmaktır.

Tam açıklama: Ağ Paylaşımı’nı kendiniz ayarlamanız gerekir. İyi haber şu ki, T’yi takip edebileceğiniz kullanışlı bir rehbere sahibiz..

Bu işlemi bir kez yapın ve sonra yapmanız gereken tek şey ağa bağlanmaktır.

Oculus Go için En İyi VPN’ler

Şimdi VPN’in Oculus Go üzerinde nasıl çalışacağına dair bir fikriniz olduğuna göre, hangi VPN’lere yatırım yapmanız gerektiği hakkında konuşalım.

Başlamak için, tüm VPN’lerin eşit yaratılmadığını belirtmek istiyorum. Aslında, bazı VPN’ler, özellikle ücretsiz VPN’ler inanılmaz derecede tehlikelidir ve ne pahasına olursa olsun bunlardan kaçınılmalıdır..

  EBay için en iyi VPN

Ücretli VPN’ler de “eşit yaratılmaz”. Bu nedenle, genellikle, müşterilerinin gizliliğini ve güvenliğini korumak ve aynı zamanda coğrafi olarak engellenen sitelere mükemmel erişim sağlamak için itibarlarını geliştirmiş en üst düzey sağlayıcılara bağlı kalmanızı öneririz..

Oculus Go VPN’leri için uzmanlarımızın seçimleri:

ExpressVPN

Listeye uzmanlarımızın en iyi seçimini tartışarak başlayacağım: ExpressVPN.

Her şeye sahip ve güzel bir şekilde sunan bir VPN arıyorsanız, bu sizin için servis sağlayıcıdır. Hala ABD Netflix’in engellemesini kaldırabilen birkaç VPN’den biri, bu yüzden engelleme potansiyelinin yerinde olduğunu biliyorsunuz. Ayrıca, sıkı bir kayıt tutmama politikası izler ve sektördeki en iyi müşteri destek hizmetini sunar.

ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisi de dahil olmak üzere bir dizi özelliğe sahiptir. Bu teklifi, bazı insanlar için biraz pahalı olabileceğinden, taahhütte bulunmadan önce hizmeti bir ay boyunca test etmek için kullanabilirsiniz..

IPVanish

Sırada IPVanish var.

Bu sağlayıcı ExpressVPN’den biraz daha ucuz ve hala harika ve çok yönlü bir hizmet sunmayı başardı. IPVanish’in en büyük satış noktalarından biri hızlı indirme hızlarıdır, bu yüzden VPN tüm dünyada Torrenters arasında favori bir hayranıdır. P2P dosya paylaşımını destekler ve hesap başına 10 adede kadar eşzamanlı bağlantı sağlar.

Ne yazık ki, tam bir ayın “para iade garantisi” ile gelmiyor, ancak geri ödeme politikası bitmeden önce bir haftaya kadar VPN’yi test edebilirsiniz. Bu, süslemenizi gıdıklayan bir VPN gibi görünüyorsa, sizin için yapabileceği her şeyin daha iyi bir resmini elde etmek için IPVanish incelememize göz atın..

NordVPN

Uzmanlarımızın üçüncü seçimi NordVPN’e indi.

İşte aramızdaki güvenlik meraklıları için yapılmış bir sağlayıcı. NordVPN, en paranoyak VPN kullanıcılarını tatmin etmek için özelliklerini geliştirdi. 2048 bit SSL şifrelemesi, çift VPN ve hatta bölünmüş tünelleme hakkında konuşuyorum. Hepsinden önemlisi, Netflix tarafından dayatılanlar gibi zor coğrafi blokları atlamak isteyen herkes için harika bir VPN..

  Philips Smart TV için en iyi VPN

Sözüme güvenmeyin, doğru kararı vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri almak için NordVPN incelememizi okuyun.

BulletVPN

Son olarak, uzmanlarımızın dördüncü seçimi BulletVPN’e gidiyor.

Bu sağlayıcı, bu listedeki diğerlerine kıyasla nispeten yenidir. Buna rağmen, BulletVPN çok hızlı bir şekilde sağlam bir üne sahip olmayı başardı. Çarpıcı yüksek hızlara sahiptir ve kablo kesiciler ve flamalar için mükemmel bir VPN’dir. Sunulan çok fazla sunucusu olmasa da, hala en zorlu coğrafi engelleme sitelerinin engellemesini kaldırabilir (Netflix).

BulletVPN, tüm müşterilerine mükemmel bir VPN deneyimi sunmasını sağlayan bir dizi özellik sunar. Neden onlara bir göz atmıyorsun??

Oculus Go’ya VPN Nasıl Yüklenir – Son Düşünceler

İşte buradasınız millet; Oculus GO’da bir VPN kurmanın iki yöntemi artı güvenebileceğiniz bir VPN sağlayıcıları listesi. Bu şekilde, VR dünyası ülkenizde coğrafi olarak engellenmiş olsa bile sağladığı tüm özelliklere erişebileceksiniz. Ayrıca bilgilerinizi ve verilerinizi güvenli, güvenli ve gizli tutabileceksiniz.
Bu kılavuzu yararlı bulduysanız yorumlarda bana bildirin!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me