NordVPN için En İyi Alternatifler

NordVPN için daha iyi seçenekler var mı? Bu, bu premium sağlayıcıyla neler yaşadığına göre çok şey soruyordum. Dürüst olmak gerekirse, VPN hiç de fena değil. Bana verdi ihtiyacım olan gizlilik ve farklı ülkelerden içeriğe erişim. Ancak, yeterli değildi. NordVPN bir VPN’in olması gereken her şeyi temsil eder, ama o hız ve düşük müşteri desteği sizi alternatif aramaya yönlendirebilir. Şüpheleriniz varsa, hadi uygun NordVPN alternatifleri olarak nitelendirilen bazı VPN servis sağlayıcılarına göz atın.


Best-Alternatifleri-NordVPN için

NordVPN için En İyi Alternatifler

NordVPN – Tüm Yaygara Nedir?

Bizim NordVPN incelemesi, NordVPN aşağıdakileri kullanan tek hizmet sağlayıcıdır: çift ​​şifreleme yöntemi, bu da güvenlik ararken rekabet avantajı sağlıyor. Buna ekleyin, katı kayıt tutmama politikası müşterilerinin zihinlerini rahatlatan.

Bu servis sağlayıcı onlar için sürekli iyileştirme yolları arar ağlarını güncellemek için çok para ve çaba harcamak kullanıcılara hızlı bağlantılar sağlamak için. Müşterilerinin ihtiyaçlarını önemsiyorlar, bu yüzden bir yol bulmuş birkaç VPN’den biri engellemeyi kaldır Netflix. Sonuçta, NordVPN’in en iyi VPN servis sağlayıcıları dışarıda.

İtiraf etmek gerekirse, NordVPN biraz pahalı, ama o mükemmel kullanıcı dostu uygulamalar, birçok ekstra özellik ve kaliteli hizmet maliyeti haklı çıkarır. Ama merak edebilirsiniz, orada mı daha iyi seçenekler? Bu derlemede, öğrenmek üzereyiz.

Ücretsiz NordVPN Alternatifleri

Ne kadar kırılmış olursanız olun ya da ne kadar umutsuzca güvenliğe ihtiyacınız olursa olsun, asla ücretsiz bir VPN’e başvurmamalı. Beğenileri TigerVPN, Tünel Ayısı, Hola ve daha fazlası aslında güvenliğinizi ve anonimliğinizi sabote etmek.

Düşünmeye gel, ücretsiz VPN diye bir şey yok, yakalamak her zaman oradadır. Ücretsiz bir VPN ile çalıştıktan sonra, kişisel bilgileriniz, verileriniz ve kimlik bilgilerinizle fiyat ödemek. Peki riske değer mi? HAYIR. Nedenini okuyalım.

Başkaları Risk Altında Olanlar?

Tehdit Araştırma Merkezi başkanına göre:

“Uygulamanın maliyeti ne kadar düşük olursa, güvenlik sorunları yaşama şansı o kadar artar.”

Ben ona% 100 katılıyorum. Ücretsiz bir VPN emanet etmek iyi bir şey değildir. Nedenini açıklayayım mı?

 • Her şeyden önce, ücretsiz şeyler milyonları cezbediyor. Bunların kaç tanesinin aynı sunucuları kullandığını hayal edebiliyor musunuz?? Hız gidiyor.
 • Onlar kişisel bilgilerinizi kâr için satmak.
 • Birkaç ücretsiz VPN var yasal bir yazılımı taklit etmek. Başka bir deyişle, bilgilerinizi çalın, size spam e-postalar gönderin veya cihazınızı bilgisayar korsanlığına karşı yeterince savunmasız hale getirin.
 • Onların şifreleme çok sınırlıdır, bu elbette eğer varsa, başlamak.
 • Zamanla, olacaksın istenmeyen reklamlarla bombalandı.
 • Gizlilik her şeydir ve geceleri uyuyamayacağınızı bilerek bu VPN’ler kullanıcı verilerini toplar ve daha sonra kullanmak üzere saklar. (Onları kardeş şirketlere sat).
 • Aniden olabilirsiniz cihazınızı hedefleyebilecek kötü amaçlı yazılım içeren web sitelerine yönlendirildi.

Söylenenlerin hepsiyle, uyarıldığınızı güvenle söyleyebiliriz. Gerçek bir VPN servis sağlayıcısına abone olun ve kendinizi bu tür saldırılara ve hırsızlığa maruz bırakmaktan kaçının. NordVPN herkesin beğenisine uygun olmayabilir, ancak bu ücretsiz bir VPN almanızı haklı çıkarmaz.

Neden NordVPN Alternatiflerini Arayalım??

NordVPN en yeni uygulamasına sahip Android TV Android sahipleri artık NordVPN’in sunduğu tüm avantajlardan yararlanabiliyor. Gördüğünüz gibi, NordVPN sürekli olarak müşteri tabanlarını genişletmenin ve deneyimlerini geliştirmenin yollarını arıyor. İnsanlar hizmetlerinden memnun kalmazlarsa NordVPN alternatiflerini arayabilirler. Aşağıdaki özellikler nedeniyle başka bir hizmet sağlayıcı seçmeyi tercih ediyorlar.

Yüksek fiyat

NordVPN üç fiyatlandırma katmanı sunar: Aylık 11,95 USD, yıllık 69,00 USD veya iki yılda bir 79,00 USD. Çünkü söz veren başka servis sağlayıcılar var yüksek güvenlik seviyesi daha düşük bir fiyatla insanlar NordVPN’in fiyatlandırmasını oldukça pahalı buluyor. Kesinlikle yaptım.

Garantili güvenlik özellikleri ve gerçek günlük politikası yok NordVPN’in sundukları, fiyat makul olandan daha fazla. Şirket ayrıca bir 30-gün para iade garantisi. Eğer henüz taahhüt etmek istemiyorsanız, fikrinizi değiştirmek için zamanınız var.

Daha İyi Hız

Ayrıca, NordVPN’lerin Hız ve genel performans yıllar içinde önemli ölçüde iyileşti. Ancak, sözde yavaş bir VPN ile şansını tercih etmeyecek ve bunun yerine saygın ve hızlı bir VPN servis sağlayıcısı arayan birçok kullanıcı var. Oyun oynamak için sunucularını kullanmayı denedim.

Her ne kadar oyun ve torrent dahil olmak üzere belirli ihtiyaçlar için sunucuları olmasına rağmen, oyunum her zaman aksamaya ve gecikmeye başladığı için çok şanslı değildim. NordVPN, bunların tutarlılığı üzerine çalışıyorsa hızlar, kullanıcı deneyimleri kesinlikle gelişecek.

Eşzamanlı bağlantılar

Tek bir NordVPN aboneliği ile, aynı hesabı elbette sizinki hariç 5 cihazla paylaşabilirsiniz. Bu göz önüne alındığında oldukça faydalıdır. ExpressVPN 5 sunar. Ancak, listede toplam 10 bağlantı. Evet, IPVanish hakkında konuşuyorum.

Ayrıca, NordVPN ile ilgili bir başka kötü şey de eşzamanlı cihazlarınızdan ikisi aynı sunucuya bağlanırsa protokolünüzü değiştirin.

Müşteri desteği

Müşterilerinin sorunsuz bir deneyime sahip olmalarını amaçlarken, müşteri desteğine biraz daha yatırım yapın. Diğer sağlayıcılardan daha iyi müşteri hizmeti sunuyorlar, ancak kendileri hakkında çok fazla şikayet alıyorlar. Ancak, benim senaryomda, o kadar da kötü değildi. Kıdemli Desteklerine göndermeyi önerdikleri birkaç soru dışında. Cevabımı birkaç gün sonra aldım.

Ama yine de, onlar telefon desteği yok ve onlar servis garantisi vermeyin, ilk abonelere hitap etmeyebilecek.

En İyi NordVPN Alternatifleri

Piyasayı sular altında bırakan ve NordVPN için uygun yedek olarak hizmet veren çok sayıda VPN servis sağlayıcısı vardır. Bir bakalım, olur mu?

ExpressVPN

olmasına rağmen ExpressVPN piyasadaki diğer rakiplerden biraz daha pahalıdır. Maliyeti Ayda 12.9 $, onların hizmetleri NordVPN’lerin. ExpressVPN şu andan itibaren hesap başına beş eşzamanlı bağlantı, NordVPN’in sunduklarına göre hala düşük olduğu düşünülüyor.

Bununla birlikte, ExpressVPN ile, sorularınızın ve sorularınızın yanıtlandığından emin olun canlı sohbet desteği her zaman. Koruma, 256 bit AES şifreleme. Sadece bu değil, ExpressVPN ayrıca kill switch, DNS / IPv6 sızıntı koruması ve bölünmüş tünel açma.

ExpressVPN en hızlar diğerlerinden daha iyidir, ve akış söz konusu olduğunda gerçekten göze çarpıyor, dahil tüm büyük hizmetlerin güvenli bir şekilde engellenmesini engelliyor Netflix, Hulu, BBC iPlayer ve Amazon Prime Video.

Bu sağlam internet aracı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Check out veya ExpressVPN incelemesi.

Artıları

 • Sıkı “Kayıt Yok” politikası.
 • En hızlı VPN’lerden biri.
 • 90’dan fazla ülkede binlerce sunucu
 • Güvenli yargı yetkisine dayanır: İngiliz Virgin Adaları.
 • Güçlü şifreleme (AES-256).
 • Torrent ve P2P dosya paylaşımına izin verir.
 • Netflix’i kolaylıkla engeller.

Eksileri

 • Aylık abonelikler için yüksek maliyet.
 • 5 eşzamanlı bağlantı (NordVPN’de 6 adet vardır)

Siz oradayken, derinlemesine okumak isteyebilirsiniz ExpressVPN vs NordVPN karşılaştırması bu en iyi VPN hizmetlerinin birbirine nasıl yığıldığını görmek için.

BulletVPN

Biraz daha ucuz ama neredeyse etkili BulletVPN. Pahalıdır, ancak bir flama veya torrent iseniz, iyi bir teklif olabilir. Bir hesap oluşturduktan sonra, 3 eşzamanlı cihazda bağlantı paylaşma. Bu gibi NordVPN’in sunduğu teklif sayısının yarısı.

Akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma BulletVPN ile hiç bir zaman sorun olmamıştı. VPN hizmetlerini veya Akıllı DNS, beğenilerini kaldırabileceksiniz HBO, CW, Kanal 5, BBC iPlayer, Netflix ve daha fazlası.

Bu, akış kapasitelerinden neden gurur duyacaklarını açıklıyor. Onlar üzerinde daha fazla çalışabilirler hız oranlarını artırmak, ancak BulletVPN hala NordVPN yerine iyi bir alternatif sunmaktadır. Sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi edinin Bu BulletVPN incelemesinde.

Artıları

 • İyi güvenlik protokolleri çeşitliliği.
 • Engellemeyi kaldır American Netflix.
 • 30 günlük geri ödeme politikası sunar.
 • Kendi ücretsiz Akıllı DNS özelliğine sahiptir.
 • Güvenilir sohbet desteği.
 • Yüksek hızlar.

Eksileri

 • Sunucular NordVPN’lerden çok daha az.
 • 3 eşzamanlı bağlantı (NordVPN’de 6 adet vardır)

IPVanish

Tıpkı NordVPN gibi, IPVanish’in de müşteri hizmetleri için bir telefonu yoktur. ancak, IPVanish izin veriyor 10 eşzamanlı bağlantı tek bir bağlantı kullandığı sürece kullanıcı adı başına hizmetlerine PPTP veya L2TP.

Bu servis sağlayıcı, NordVPN’in yerini güvenlik ve gizlilik. Abone olmak sizi korur VPN bağlantısı kesilirse IP adresi sızdırıyor, DNS sızdırıyor ve IP adresinizi koruyun. Bunu tercih ederim, gizliliğinizi ve tarama etkinliklerinizi korumak için çok önemli bir özellik gibi görünüyor.

IPVanish en fiyatlandırma planı makul sunduğu hizmetlere kıyasla. Onların hızlar oldukça kabul edilebilir ancak iddia ettikleri gibi dünyanın en hızlı VPN’i değiller. Bu VPN’de bu konuda çok daha fazlasını görebilirsiniz. IPVanish incelemesi.

Artıları

 • Hesap başına 10 bağlantı. NordVPN’den daha iyi.
 • Sıfır günlüğü-politika.
 • Mükemmel cihaz uyumluluğu.
 • İyi sunucu ağı. (Yine de NordVPN’den daha küçük).
 • SOCKS5 Web Proxy’si.
 • Güçlü şifreleme (AES-256).

Eksileri

 • NordfPN, Netflix’in engellemesini kaldıramaz.
 • 7 günlük geri ödeme politikası.

VyprVPN

VyprVPN maliyetler Aylık 3,35 ABD doları, hangisi NordVPN’in aboneliğinden daha ucuz. Ancak, bu abonelik yalnızca Hesap başına 3 cihaz. Ulaşmak istiyorsanız 5 eşzamanlı bağlantı, ayda 5 $ ödemeniz gerekecek.

VyprVPN aşağıdakileri yapmanızı sağlayan güvenli bir VPN’dir bypass kısıtlamaları ücretsiz ve açık bir İnternet erişimi için sitelere ve içeriğe dayatılmıştır. Onların “Bukalemun” teknolojisi benzersiz bir şifreleme protokolü sağlar yüksek gizlilik standartları.

VyprVPN, özel ve güvenli internet, Bu da onu NordVPN için iyi bir alternatif olarak nitelendiriyor. VyprVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Oku bunu VyprVPN incelemesi.

Artıları

 • 3 Günlük Ücretsiz Deneme
 • Netflix ile çalışır
 • Mükemmel şifreleme.
 • DNS Sızıntısı Yok
 • Kayıt tutmaz.

Eksileri

 • Aboneliğe bağlı olarak 3 ila 5 eşzamanlı bağlantı.
 • Anonim ödeme yok

En İyi NordVPN Alternatifleri

NordVPN bir gizlilik merkezli, tam özellikli, Çığır açan bir üne sahip VPN hizmeti. Müşterilerin dikkatini çekmek ve onları hizmetlerine bağlamak için yeterince güçlü bir özellik koleksiyonuna sahiptir..

Bununla birlikte, ne kadar iyi olursa olsun, yeterli altyapıya sahip kullanıcılar arama eğilimi gösterir daha iyi seçenekler. En iyiyi kontrol edin NordVPN alternatifleri Bu incelemede ve aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşarak sonunda hangisine yerleştiğinizi bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me