İngiltere VPN Sunucusu

İngiltere vatandaşlığı arayışı gerçek. Dünyanın dört bir yanındaki birçok insan, gezginlerden gezginlere, İngiliz yerel / yerleşik bir çevrimiçi gibi görünmek için bir İngiltere VPN sunucusuna bağlanmakla ilgileniyor. İngiltere VPN sunucusuna olan ihtiyaç, coğrafi kısıtlamalar ve sansürdeki artışla birlikte artmaya devam ediyor.


İngiltere VPN Sunucusu

İngiltere VPN Sunucusu

İngiltere VPN Sunucusu

İngiltere sunucuları olan bazı güvenilir ve güvenilir VPN sağlayıcılarına kısa bir genel bakış:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. Surfshark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Neden İngiltere VPN Sunucusuna İhtiyacınız Var??

Yurtdışında yaşayan birçok İngiliz gurbetçi, telif hakkı nedeniyle coğrafi olarak kısıtlanmış olan evden içeriğe yeniden erişmek istiyor. Öte yandan uluslararası kullanıcılar, İngiltere’de bulunmadan erişemedikleri İngiltere merkezli web siteleri ve hizmetleri aracılığıyla otantik İngilizce dilini öğrenmekle ilgilenebilirler. Uluslararası internet kullanıcılarının bir İngiltere sunucusundan sonra olmasının tek nedeni eğitim aramak değildir. Çevrimiçi kullanıcıların neden bir İngiliz VPN sunucusuna bağlanmak istediklerinde eğlence önemli bir rol oynamaktadır.

BBC iPlayer’a veya İngiliz Netflix kataloğuna erişebilmek, bir VPN ve İngiltere’deki geniş sunucu ağının resime gelmesinden önce hiçbirimizin mümkün olmadığını düşündüğümüz bir şey. Bir VPN servis sağlayıcısıyla, konumunuzu İngiltere içinde taklit edebilir ve sanal olarak değiştirebilirsiniz. Bu şekilde, tıpkı bir İngiliz yerel gibi muamele göreceksiniz. Bunlardan biri olmak, IP adresiniz coğrafi konumunuza bağlı olduğu için tüm İngiliz içeriğine erişmenizi sağlar.

Daha Fazla Neden

Yalnızca ABD’deki Çevrimiçi İçeriğe Erişin

İngiltere tabanlı bir içerikten sonraysanız, İngiltere merkezli bir sunucuya bağlanmanız gerekir. Bir kez bağlandığınızda, İngiltere merkezli web sitelerine, kanallara veya hizmetlere erişmeye uygun tüm İngilizlere sahip olursunuz.

Kârlı Alışveriş 

İle biraz para biriktirebilirsiniz online sınır alışveriş. Öğelerinizin bulunduğu bir ülkenin IP adresini kullanıyor gibi görünüyorsanız, öğeleri orijinal fiyatlarından satın alabilirsiniz. ABD’de olduğunuzu ve satın almak istediğiniz öğenin İngiltere’de olduğunu varsayalım. İngiltere VPN sunucusuna bağlanmak, İngiltere’deymişsiniz gibi görünmenizi sağlar. İngiltere sakinleri için sunulan gerçek fiyat gösterilecek ve sınır işlem ücretleri olmadan satın alabilirsiniz. Kısacası, nakliye ücreti olmadan orijinal fiyat için ürün satın alabilirsiniz.

Web’e Güvenli Bir Şekilde Göz Atın

Bir VPN, trafiğinizi bir İngiltere VPN sunucusu üzerinden yeniden yönlendirdiği için bir İngiltere IP adresi alırsınız. Bu nedenle, artık bulunduğunuz yerden internete bağlı görünmüyorsunuz. Aslında, web siteleri gerçekte olduğunuzun aksine İngiltere’de olduğunuzu düşünecektir. Bu kazanmanıza yardımcı olur biraz anonimlik.

Geliştirilmiş Güvenlik

Bağlandığınız İngiltere VPN sunucusu verilerinizi şifreliyor. Sonuç olarak, yeni bir IP adresi ve web’e anonim olarak göz atma fırsatı elde edersiniz. Hiçbir üçüncü taraf ellerinizi verilerinize alamaz veya değiştiremez. Bir VPN, verilerinizi herhangi bir çevrimiçi tehdide karşı korumayı ve korumayı başarır. çevrimiçi güvende olmak.

İngiltere VPN Sunucusuna Nasıl Bağlanılır? adımlar

VPN’ler hız, güvenlik ve küresel kapsam açısından en iyi dengeyi sunar. Cihazınızda bir VPN kurulmasının birçok avantajı vardır. İngiltere tabanlı içeriğe erişebilmenin dışında gelişmiş güvenlik, bir VPN servis sağlayıcısına abone olduğunuzda kazandığınız bir diğer avantajdır. İngiltere VPN sunucusuna bağlanmak çok daha kolaydır. Nasıl yapacağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. İlk olarak, yapmanız gereken şey iyi bir VPN sağlayıcısı gibi ExpressVPN ve onunla kayıt ol.
 2. İkinci olarak, VPN uygulamasını kullandığınız cihaza indirip yüklersiniz.
 3. Bir VPN hesabı oluşturun ve ardından uygulamayı cihazınızda başlatın.
 4. İngiltere’de bulunan sunucuları arayın ve bir sunucuya bağlanın.
 5. Şimdi, bir İngiliz IP adresi, ve web’i İngiltere içinden kullanıyor gibi görünüyorsunuz.
 6. Bir İngiliz yerel / sakininin tüm ayrıcalıklarına sahip olun ve İngiltere içeriğine sınırsız erişiminizin tadını çıkarın.
RankVPN SağlayıcısıLink
rütbevpn-sağlayıcı
 • 30-gün para iade garantisi
 • sınırsız bant genişliği
 • Tüm Cihazlarınız İçin Uygulamalar
 • 7/24 Canlı Destek

ExpressVPN’i ziyaret edin

rütbevpn-sağlayıcıNordVPN’i ziyaret edin
rütbevpn-sağlayıcıBulletVPN’i ziyaret edin
4vpn-sağlayıcıSurfshark’ı ziyaret edin

En İyi İngiltere VPN Sunucusu

Bir İngiltere VPN sunucusuna bağlanmak istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken birçok şey vardır. Her şeyden önce, her VPN hizmeti güvenilir değildir. Ellerinizi aldığınız her VPN hizmetine güvenemezsiniz. Hepsi iddiaları için geçerli değildir ve çoğu kullanıcı beklentilerini karşılamamaktadır. Bazılarının bağlanabileceğiniz İngiltere sunucuları bile olmayabilir. Dünya çapında 800’den fazla VPN sağlayıcısı olsa da, İngiltere sunucuları sunan en iyi VPN’lerin bir listesini derlemeyi başardık. İşte piyasadaki en iyi VPN’lerden bazıları:

ExpressVPN

ExpressVPN VPN sağlayıcısı için en iyi seçimdir. Bu hizmet İngiltere merkezli içeriğe erişmek isteyen tüm çevrimiçi kullanıcılar için idealdir. Mükemmel hızlarda olağanüstü hizmetler sunan ödüllü, güvenli bir VPN’den bahsediyoruz. Şirket, güvenli bir bağlantı kurulduğundan emin olmak için en zorlu şifreleme protokollerini kullanır. ExpressVPN, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok süper sunucuya sahiptir ve bunların hepsi süper hızlıdır.

Sağlayıcı 94 ülkede birçok sunucu çalıştırıyor. Bu, IP adresinizi istediğiniz başka bir yere taklit edebileceğiniz anlamına gelir. Tüm sunucuların paylaşılan IP’ler kullandığını, böylece bir IP adresini yüzlerce başka kullanıcıyla paylaştığınızı unutmayın. Birçoğu ExpressVPN’i övüyor ve işin en iyisi olarak görüyor. Şirket, 7/24 müşteri hizmeti ve 30 günlük para iade garantisi sunuyor. ExpressVPN’in hizmetlerine abone olmanın herhangi bir riski veya zararı yoktur. ExpressVPN incelememizin tamamını buradan okuyun.

 • ExpressVPN’in İngiltere sunucuları:
  • Doğu Londra
  • Docklands
  • Berkshire
  • Londra
  • Kent
  • Berkshire
  • Wembley
 • Şirketin merkezi Beş Göz İttifakı dışındadır..
 • ExpressVPN, verileri korumak için zorlu askeri sınıf protokollerden yararlanır.
 • 90’dan fazla ülkede dağıtılan 1000’den fazla süper hızlı sunucu var
 • Sağlayıcının içeriğinin engellemesini kaldırma konusunda uzun bir geçmişi var.
 • ExpressVPN ile sınırsız indirme ve süper hızlı bağlantı elde edersiniz.

NordVPN

NordVPN güvenlik önlemleri ve gizli özellikleri için şiddetle tavsiye ettiğimiz bir sağlayıcıdır. Nord’un sunucularından birine (İngiltere sunucusu, diyelim ki), paylaşılan IP’ler, VPN üzerinden Tor, DNS sızıntı koruması ve çift şifreleme elde edersiniz. Bu, verilerinizin yalnızca bir kez yerine iki kez şifreleneceği anlamına gelir. IP adreslerinden bahsetmişken, çoğu paylaşılıyor, ancak bazı özel IP sunucuları gerektiğinde kullanılabilir.

Gizlilik, şirketin baktığı bir diğer husustur. Saklama yasalarının uygulanmadığı Panama’da yerleşik olarak, kullanıcılar verilerinin güvenli ellerde olduğundan emin olabilirler. Nord’un İngiltere sunucuları harika. Müşteri desteği aynı zamanda Nord hizmetlerinden faydalanmak için cesaret verici bir faktördür. Söylediğimiz gibi, NordVPN seçebileceğiniz en güvenli VPN’lerden biridir. Tam metni okuyun gözden geçirmek buraya.

 • Şirket İngiltere’de birçok sunucu işletiyor.
  • Manchester’da: 201
  • Londra’da: 508
 • NordVPN Panama’da yerleşiktir, yani sıfır günlük politikası olduğu için gizlilik bilincine sahip kullanıcılar için mükemmeldir.
 • Şirket mükemmel müşteri hizmeti ve 30 para iade garantisi sunuyor.
 • NordVPN 62 ülkede yaygın bir sunucu ağına sahiptir.
 • Bu sağlayıcı harika bir hız performansına sahip, yani akış için ideal.
 • Çok iyi şifreleme, CyberSec kötü amaçlı yazılımdan koruma, WiFiSec otomatik WiFi koruması ve bir sistem Kill anahtarı vardır.
 • Çift VPN özelliğine sahip olması, onu daha güvenli hale getirir.

BulletVPN

 Gizliliğinizi korumak ve 30 günlük para iade garantisi ile web sitelerinin engellemesini kaldırmak istiyorsanız, abone olmanız gerekir BulletVPN. Sektördeki diğer uzun ömürlü VPN’ler kadar deneyimli olmasa da, hala alabileceğiniz en iyi VPN’lerden biridir. Bu sağlayıcı, dünyanın her yerine dağıtılmış iyi bir sunucu ağı işletmektedir. Ayrıca BulletVPN, güvenlik ve gizlilik standartlarının korunduğundan emin olmak için endüstri standardı şifreleme protokollerini kullanır. Şirket ayrıca sunucularının aşırı yüklenmemesini de sağlıyor. Şirket ayrıca mümkün olan en yüksek hızları sağlamak için birinci sınıf taşıyıcı hatlarını kullanıyor. Ayrıca, BulletVPN’in tüm platformlar için de uygulamaları vardır. BulletVPN incelemesi hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

 • BulletVPN Londra’da 6 UK sunucusu işletiyor.
 • Askeri düzeyde şifrelemeler ve en son VPN protokolleri.
 • Bir Killswitch ve 7/24 canlı sohbet var.
 • Sağlayıcı ücretsiz bir Akıllı DNS özelliği sunuyor.

Surfshark

Surfshark dünya çapında web’e erişirken korumalı ve özgür kalmanız için gereken VPN’dir. Surfshark uzun süredir piyasada olmamasına rağmen, birçok VPN kullanıcısının dikkatini çekti. Şirket, dünya genelinde 50 ülkede 800’den fazla sunucu çalıştırmaktadır. Bazı uzmanlar Surfshark’ın hizmetlerini uzun zamandır VPN pazarında olan diğer köklü endüstri liderleriyle karşılaştırıyor. Surfshark hakkında devamını oku bu incelemede.

 • Surfshark’ın Londra ve Manchester’da sunucuları var.
 • Bu sağlayıcı 7/24 canlı sohbet desteği sunar ve P2P dosya paylaşımını destekler.
 • Surfshark kayıt tutmaz bir politika yürütür ve bir kill switch özelliği vardır.
 • Bu sağlayıcıda herhangi bir Sızıntı veya virüs tespit edilmedi.
 • Merkezi İngiliz Virgin Adaları’nda, 14 Meraklı Gözden uzakta.
 • Şirket sıfır günlük politikası uygular, bu da gizliliğin iyi korunduğu anlamına gelir.

IPVanish

olmasına rağmen IPVanish ABD merkezli, VPN sektöründe en çok aranan sağlayıcılardan biridir. Kendisi dünyadaki en hızlı ve en hızlı büyüyen üst seviye VPN olarak adlandırılıyor. IPVanish, sorunsuz bir şekilde bir İngiltere VPN sunucusuna bağlanmanıza yardımcı olur. Çalışma zamanı harika olduğundan ve sağlayıcı çok hızlı olan bir dizi İngiltere sunucusuna sahip olduğundan bir İngiltere IP adresi almak için mükemmeldir. Nitekim IPVanish’in İngiltere VPN sunucusu, diğer birçok İngiltere içeriğinin yanı sıra BBC iPlayer’ı izlemek için idealdir. VPN’nin arayüzü basittir ve yazılımın kullanımı çok kolaydır. IPVanish sıfır günlük ilkesini izler ve ek gizlilik ve güvenlik için zorlu şifreleme protokolleri kullanır. IPVanish hakkında daha fazla bilgi edinin bu gözden geçirme.

 • IPVanish aşağıdaki şehirlerde İngiltere sunucularına sahiptir:
  • Glasgow: 2
  • Londra: 89
  • Manchester: 9
  • Nottingham
 • Sağlayıcı 7/24 canlı sohbet ve P2P desteği sunar.
 • Ekstra güvenlik için Windows ve MacOS için bir kill switch var.
 • IPVanish 60 ülkede 1000’den fazla sunucu işletiyor.

VyprVPN

VyprVPN dünya çapında güvenli ve sınırsız bir ağa erişmenize yardımcı olan güvenilir bir VPN servis sağlayıcısıdır. Şirketin merkezi İsviçre’de olup hizmeti kullandığınızda kullanıcı verilerini kaydeden veya saklamayan bir sıfır günlük politikası izler. Bu sağlayıcı, müşterilerine bazı etkileyici güvenlik özelliklerine, geniş bir sunucu ağına ve yardımcı müşteri hizmetlerine erişim sunar. VyprVPN 70 ülkede 700 sunucu ile hızlı ve istikrarlı bir bağlantı sağlar. Bu VPN hakkında bu konuda daha fazla bilgi edinin. VyprVPN incelemesi.

 • Londra’da bir İngiltere sunucusu var.
 • VyprVPn her cihaz için kullanımı kolay uygulamalara sahiptir.
 • Bu VPN, kısıtlamayı önler ve yener.
 • VyprVPN şifreleme için birden fazla protokol kullanır.

Popüler İngiltere İçeriğinin Listesi

İngiltere’de en çok görüntülenen ve erişilen kanalların ve hizmetlerin bir listesi.

 • BBC iPlayer
 • UKTV
 • Kanal 4
 • Kanal 5
 • Sky İngiltere
 • iTV
 • BBC haberleri
 • Gökyüzü bir
 • E 4
 • Minik Pop

İngiltere VPN Sunucusu – Sonuç Düşünceleri

Bir İngiliz sunucusuna bağlanmak için ExpressVPN’e abone olmanızı şiddetle tavsiye etsek de, yukarıda bahsettiğimiz diğer harika VPN’leri göz ardı etmeyin. Hepsinde yıldırım hızları ve mükemmel hizmetler sunan iyi sunucu ağları vardır. Ayrıca, tüm bu VPN’ler güvenlik odaklıdır; şifreleme endüstri standardıdır. Ayrıca, hepsi kullanıcılarına en üst düzeyde gizlilik ve anonimlik sağlamayı amaçlıyor.

Bu VPN’lerin ana işlevi, sağladıkları bir İngiliz IP adresi ile Birleşik Krallık’a tünel açmaktır. Ne için bir İngiltere VPN sunucusuna ihtiyacınız olursa olsun, yukarıdakilerden herhangi biri sizin için büyük bir hizmet olacaktır. Her şey göz önüne alındığında, size en uygun VPN’i seçmek size kalmıştır. Hangisi bu olacak? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

İlgili Mesajlar

 • En iyi TunnelBear alternatifleri

  TunnelBear VPN için En İyi Alternatifler

  Yorum Yok | 30 Temmuz 2018

 • Microsoft Surface Pro için en iyi VPN

  Microsoft Surface Pro için en iyi VPN

  Yorum Yok | 17 Kasım 2017

 • En İyi VPN Reddit Kullanıcıları Tercih Ediyor

  2020 yılında seçtikleri en iyi VPN Reddit Kullanıcıları

  5 Yorum | 7 Temmuz 2017

 • Mısır için en iyi VPN

  Mısır için en iyi VPN

  Yorum Yok | 28 Mayıs 2018

Yazar hakkında

Razan K

Razan, hevesli bir Internet güvenlik blog yazarı ve çevrimiçi gizlilik savunucusudur. Makaleleri ağırlıklı olarak VPN’lerin günümüzün dijital dünyasında nasıl bir zorunluluk haline geldiğiyle ilgili..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map