NFL Game Pass Karartma Bypass için En İyi VPN – 2019/2020 İnceleme

En İyi NFL GamePass VPN - 2017/2018 İncelemesi


En İyi NFL GamePass VPN – 2019/2020 İnceleme

VPN ile NFL Game Pass Kesintilerini Atlama

Aklınızda bulundurmanız gereken ilk şey, ABD NFL GamePass’inizin bir VPN ile bile size pek iyi gelmeyeceğidir. Amerikan versiyonu canlı maç yayınlamıyor, bu yüzden bir uluslararası NFL GamePass. Ah! Ve bunu yaparken VPN’inizi kullanmayı unutmayın.

Dallas Kovboylarını yurtdışından izlemek için de aynı şeyi yaptım, bu yüzden sana ipleri göstereyim.

 1. Bir VPN hizmetine abone olmalısınız. Ama sadece herhangi bir hizmet değil, aynı zamanda saygın olmalı ExpressVPN.
 2. Ardından, uygulamayı cihazınıza indirip yükleyin. ExpressVPN ile ilgili en güzel şey, çoğu işletim sistemi ve cihazla uyumlu olmasıdır. İçerir PC, Mac, Android ve iOS.
 3. Ardından, bu çok önemlidir, bağlandığınız sunucunun, NFL kesintisi yok. Yaptığımı yap ve büyük Avrupa ülkelerindeki sunucuları seç.
 4. Bunu yaptıktan sonra Uluslararası NFL GamePass web sitesi ve kaydol.
 5. Unutma her zaman bir VPN kullan canlı bir futbol maçı izlemek istediğinizde. Bir VPN sunucusuna bağlanmazsanız, tek gördüğünüz hata mesajı.

Yurtdışındayken en son NFL maçlarını takip etmek için şahsen ExpressVPN kullanıyorum ve oldukça etkilendiğimi söylemeliyim. Bu servis tereyağı ile bıçak gibi kesintileri keser. Ancak, sadece bu değil.

En İyi NFL Game Pass VPN – Derinlemesine Revizyon

NFL kesintilerini atlamak için bir VPN hizmeti seçerken, temelde servisin kesintilerin uygulanmadığı yerlerde VPN sunucuları olduğundan emin olmanız gerekir. VPN sunucu hızları göz önünde bulundurulması gereken başka bir şeydir. Son olarak ve muhtemelen en önemlisi, NFL GP kesintilerini atlamak için bir yardıma ihtiyacınız olması durumunda VPN hizmetinizin uygun 7/24 canlı sohbet desteğine sahip olması gerekir. Tüm bunları akılda tutarak, 2019’daki en iyi NFL GamePass VPN’leri.

ExpressVPN – Piyasadaki NFL GamePass için En İyi VPN

ExpressVPN her zaman size yardımcı olmaya hazır çok iyi eğitimli bir profesyonel ekibine sahiptir. Bu onu sektördeki en iyi markalardan biri haline getiriyor. müşteri desteği.

Bu olağanüstü özelliklere bir göz atın:

 • 7/24 müşteri destek ekibi.
 • Anında yardım için Canlı Sohbet özelliği.
 • 20 dakikalık e-posta yanıt süresi.

Seni bilmiyorum, ama bir ceket satın almak istersem, onu denemek ve önce bana nasıl göründüğünü görmek istiyorum. Bu, VPN sağlayıcım için de geçerlidir. Demek istediğim, tam bir taahhütte bulunmadan önce sunulan hizmetleri test etmek istemez misiniz??

Eğer öyleyse, bunu duymaktan memnun olacaksınız. ExpressVPN size sunar 30 gün tüm özelliklerini denemek ve onları bir tur için çıkarmak. Bu sürenin sonunda abone olmamaya ve başka bir yere gitmemeye karar verirseniz, paranı geri al. Bu doğru, hizmetten memnun kalmazsanız tam bir geri ödeme alabilirsiniz. Ayrıca bir serin var sevk programı Eğer bir arkadaşınızı katılmaya ikna ederseniz, ikiniz de bir arkadaşınız olur ücretsiz hizmet ayı.

Ve hız söz konusu olduğunda, ExpressVPN sizi yanan hızlı sunucular. Bu akışı yapar filmler, gösteriler, spor ya da program ne olursa olsun keyifli bir deneyim. Ayrıca, istediğiniz kadar indirmenin keyfini çıkarın, çünkü bant genişliği sınırı yok. 

Unutmayalım üç eşzamanlı bağlantı tek bir hesap kullanarak yapabilirsiniz. Bu, aynı anda en fazla üç cihazı koruyabileceğiniz anlamına gelir.

Tüm bunları ve daha fazlasını akılda tutarak, ExpressVPN’in neden VPN öneri listemin en üstünde olduğuna şaşmamak gerek.

BulletVPN

Şimdi, ‘mermi‘ içinde BulletVPN Acaba? Tahmin ettiniz: hız. Bu sağlayıcı, sektördeki en hızlı hız oranlarından birine sahiptir, bu da aşırı derecede izleyen bir TV aşığıysanız iyi bir seçimdir.

Şirket listedeki diğer isimler kadar ünlü olmayabilir, ancak yine de işi hallediyor. Hakkında konuşuyorum çevrimiçi kısıtlamaları atlayarak elbette. İçindeki sunucularla ABD, İngiltere, Kanada, Almanya, Avustralya, ve çok daha fazlası, favori akış kanallarınızın engelini istediğiniz yerden kaldırabilirsiniz.

BulletVPN bile bir FireStick ile uyumlu uygulama, böyle bir özellik sunan birkaç VPN’den biri. Ekle 30-gün para iade garantisi karışım için ve elinizde oldukça iyi bir hizmet var.

IPVanish

Özetlemek isterseniz IPVanish tek bir cümleye, uygun bir fiyata iyi hizmetler olurdu. Yani, bir iyi bilinen, hızlı ve güvenli VPN, bu sağlayıcı sizin gideceğiniz yer. Bununla birlikte, bir dezavantajı, Apple ürünleriyle gerçekten çalışmayacak olması.

IPVanish kullanıcıları sınırsız bant genişliği, tek bir hesap kullanarak beş eşzamanlı bağlantıya ek olarak. Ama ne yazık ki, başınız belaya girerse ve yardım istemek isterseniz, canlı sohbet özelliği yok. Yapmanız gerekecek e-postalar olabilecek herhangi bir soru için.

Ayrıca, şirket hizmetlerini sadece bir hafta boyunca test etmenize izin verir, bu da aklınızı oluşturmak için yeterli zaman, ancak diğer sağlayıcılara kıyasla yeterli değildir. Bu dönemde şunları yapabilirsiniz: para iadesi talep et hizmetleri sevmiyorsanız.

HideMyAss

HideMyAss, düşünebileceğiniz başka bir seçenektir, ancak yalnızca yukarıdaki markalar işe yaramazsa, bu çok garip olur.

Bu sağlayıcıdaki sorun, hızın en iyi özelliklerinden biri olmamasıdır. Sadece bu değil, bazen bağlantıyı tamamen kaybetmek, bu da canlı akışı gerçekten sinir bozucu yapar.

Ve beni müşteri destek hizmetine sokma. Destek personeli ile iletişim kurmak istiyorsanız, uzun süre bekle. Buna canlı sohbet kanalları ve e-postalar dahildir.

Genel olarak, NFL GP kesintilerini atlamak ve HideMyAss’ı son hendek tesisi olarak bırakmak için bu listedeki diğer sağlayıcılara bağlı kalmanız daha iyidir..

Akıllı DNS Proxy’leri – NFL GamePass Kesintilerini Atlamak için VPN Alternatifi

Akıllı DNS proxy kullanarak karartma kısıtlamalarını da atlayabilirsiniz.

Ancak, bu proxy’lerin şifreleme kullanmadığını veya IP adresinizi gizlemediğini unutmayın. Çevrimiçi gizliliğinizle ilgili endişeleriniz varsa onlardan kaçının.

 • NFL GamePass’e erişmek için hala akıllı bir DNS ile geçmek istiyorsanız, bir İyi hizmet sevmek Unlocator ilk.
 • Hizmetinizi herhangi bir akış cihazında ayarlayabilirsiniz. İçerir PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Amazon Fire TV Çubuğu, Apple TV, Akıllı TV, Xbox, PS4, PS3 ve Wii.
 • Cihazınıza yükledikten sonra, NFL GamePass’e ve diğer birçok kısıtlı kanala erişiminiz olacak MLB.tv, NHL.TV, ve NBA Lig Kartı.
 • Akıllı DNS proxy sunucuları hiçbir kanalın engelini kaldıramıyorum İstediğiniz. Her hizmetin erişebileceği web sitelerinin bir listesi vardır, bu nedenle her şey hangi hizmeti kullandığınıza bağlıdır.
 • İnternet servis sağlayıcınızın şeffaf proxy veya DNS kaçırma kullanıp kullanmadığını lütfen unutmayın, çünkü bu proxy’ler işe yaramazsa iyi çalışmaz. Bana bir kez oldum ve çok önemli bir maçı kaçırdım, bu yüzden VPN’lere geçtim.
 • Akıllı DNS proxy sunucuları yeni sanal konumunuzu seçmenize olanak tanır.

Unlocator NFL GamePass’ı destekleyen birkaç hizmetten biridir, yani karartma kısıtlamalarını atlamak için kullanabilirsiniz. Bir teklif Kredi kartı gerekmeden 7 günlük ücretsiz deneme süresi. İle Unlocator, dünyanın dört bir yanından 220 farklı kanalın engelini kaldırabilirsiniz.

NFL Game Pass için En İyi VPN – Sarma

İşte millet. NFL GamePass kesintilerini atlamak için başvurabileceğiniz en iyi VPN servis sağlayıcıları yukarıda listelenmiştir. Bu hizmetlerden herhangi birini kullandınız ve sundukları hizmetten memnun kaldınız mı? Deneyiminizi aşağıda paylaşın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me