NBC Sports Live Extra için En İyi VPN

Dünyanın her yerinden NBC, NBCSN, Olimpiyat Kanalı, Golf Kanalı ve NBC Sports’ta yayınlanan binlerce CANLI spor etkinliğini izleyin. Her Yerde TV! Hepimizin istediği bu değil mi? Abluka ve özür ifadeleriyle karşılaşmadan favori oyunlarımızı izleyebilmek. İnsanların bu kanallara erişememelerinin nedeni, bulundukları yere geri dönüyor. Birçok kanal ve web sitesi kendi bölgelerinin dışında coğrafi olarak sınırlandırılmıştır, bu nedenle görüntüleyenlerin bu kanalları ele geçirmesini imkansız hale getirir. Neyse ki, bir VPN ile NBC sporlarına ve diğer birçok kanala sanal özel ağ kullanan herhangi bir cihazdan tekrar erişilebilir. Şimdi soru, VPN’in Spor için en iyi VPN? Öğrenmek için okumaya devam edin.

NBC Sports Live Extra için En İyi VPN

NBC Sports Live Extra için En İyi VPN

NBC Sports için En İyi VPN

Yıllar boyunca birçok VPN’yi test ettik ve iyi bir VPN’i temsil eden özellikleri ve özellikleri özetleyebildik. Örneğin, spor kanallarının engelini kaldırmak için bir VPN arıyorsanız, VPN sağlayıcınızın dünyanın her yerinde yüksek hızlarda çalışan birçok sunucusuna sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca 7/24 müşteri desteğine ve geri ödeme politikasına dikkat etmelisiniz. Burada NBC Sports’un engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’ler ABD dışında. NBC Spor kesintilerini atlamak için aşağıdaki en iyi VPN’lerden herhangi birini de kullanabilirsiniz:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost

ExpressVPN

En iyi VPN servis sağlayıcısı için oylarımız ExpressVPN. Bu sunucu, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği atlamayı ve kullanıcının BeIN Sports, NFL Game Pass, MLB.tv, Sky Sports veya NBA League Pass gibi herhangi bir kanalı yüksek hızlarda yayınlamasını sağlar. Bağlantı hızları, dünyaya yayılmış birçok sunucu nedeniyle hızlıdır.

  Crunchyroll için En İyi VPN

IPVanish

FireStick’inizde spor izlemek için bir VPN arıyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok IPvanish sizin için VPN’dir. IPVanish, test ettiğimiz en eksiksiz VPN hizmetlerinden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, IP’niz kaybolur ve web’e anonim olarak göz atarsınız. Harika bir yazılıma, çok çeşitli sunucu konumlarına ve tüm cihazlar için uygulamalara sahiptir.

NordVPN

Kullanırken IP veya DNS’niz muhtemelen hiçbir zaman sızdırılmaz NordVPN, böylece özel verileriniz emin ellerde. Buradaki çift şifreleme, güvenlikle ilgili anlaşmayı mühürler. NordVPN diğer servis sağlayıcılara kıyasla nispeten ucuzdur, ancak Windows, Mac, iOS ve Android uygulamalarında çalışan mükemmel hizmetler sunar.

VyprVPN

VyprVPN üçüncü taraflar olmadan çalışan tek sağlayıcı olduğu için güçlü bir VPN’dir. Kısıtlı içeriğe erişmenize ve güçlü şifreleme yoluyla ücretsiz WiFi’ye bağlanmanıza yardımcı olacak olağanüstü çevrimiçi güvenlik sunar. Chameleon teknolojisi VPN engellemeyi yenerek, bu VPN kullanıcılarının dünyanın herhangi bir yerinden sansürü atlamasını sağlar.

Bir VPN Kullanarak NBC Sporunun Engelini Kaldırma

VPN, dünyanın neresinde olursanız olun coğrafi kısıtlamaları atlamanız ve NBC Live Sports Extra’ı izlemeniz için gereken araçtır. VPN, trafiğinizi başka bir ülkede bulunmuş gibi görünmesi için pratik olarak yönlendirir. Bulunduğunuz ülke seçtiğiniz sunucuya bağlıdır. Size verilen yeni IP adresi, coğrafi kısıtlama olmaksızın NBC sporlarını izleme avantajı sunar. Bir Amerikan VPN sunucusu kullanmanın NBC Sports Live Extra ve diğer tüm ABD kanallarının engelini kaldırdığını unutmayın. (Netflix, Hulu, Crackle, CBS Tam Erişim, FXNow, Amazon Anında Video)

 1. Sizin için seçtiklerimizden bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun.
 2. VPN uygulamasını indirin ve yükleyin.
 3. Şunlardan birinde VPN Kurma sürecindesiniz: iPhone, Android, iPad, PC ve Mac.
 4. NBC’nin dayandığı bir Amerikan sunucusuna bağlanma.
 5. Artık Amerika’da bulunuyorsunuz ve bir Amerikan IP adresi kullanıyorsunuz.
 6. VPN tüm trafiğinizi şifreler ve herkesin gözetlemesini önler.
 7. NBC Sports’un engellemesini kaldırın ve en sevdiğiniz oyunları izlemenin keyfini çıkarın.
  Gurbetçiler için En İyi VPN

SMART DNS PROXIES – NBC Sports İÇİN EN İYİ VPN

Herhangi bir nedenle VPN’ler sizin için egzersiz yapmazsa, NBC sporlarını izlemek için Akıllı DNS proxy’lerini kullanabilirsiniz. Öncelikle, size bir Smart DNS proxy’sinin Smart TV, PS4, PS3, Xbox, Apple TV, Amazon Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, iPad ve Android ile uyumlu olduğundan emin olalım. Akıllı DNS’yi kurduğunuz anda NFL Game Pass, NHL.TV ve NBA League Pass kesintilerini atlatacaksınız. Bu nedenle, Akıllı DNS, cihazınızın DNS’ini değiştirerek ve NBC’nin bulunduğu ülkeden özel bir sunucu üzerinden yeniden yönlendirerek çalışır. Herkes bir Akıllı DNS servisi kullanabilir, bu yüzden Unlocator’a gidin ve deneyin. Unlocator dünyanın dört bir yanından 220 farklı kanalın engelini kaldırmayı destekler. Bu, BeIN Sports, BT Sport, SuperSport, Sky Go, Now TV, MLB, NBA League Pass, NHL.tv, NFL, NBC sporları ve diğerleri gibi tüm büyük spor kanallarını içerir. Engellemeyi kaldırabileceğiniz kanalların kullandığınız Akıllı DNS proxy hizmetine bağlı olduğunu unutmayın.

NBC Sports için En İyi VPN – Sonuç

Beğendiğiniz kanal, herhangi bir zamanda bir VPN kullanılarak herhangi bir yerden engellenebilir ve erişilebilir. Ne kadar serin? Tüm bunlar için iyi olan şey, VPN’nin avantajlarının sadece güvenlikten gizliliği korumaya kadar sunacakları çok sayıda hizmete sahip oldukları için coğrafi kısıtlamaları atlamakla sınırlı olmamasıdır. Aslında, bir VPN’e kaydolmak kendi güvenliğinize ve eğlencenize bir yatırımdır. Hangi VPN’yi kullanmak istediğinizi ve nedenini yorumlayın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me