Mısır için en iyi VPN

On yıl önce, Mısır’daki İnternet biraz erişilebilir ve Hosni Mubarak’ın yönetimi altında, STK Özgürlük Evi Mısır’ı “kısmen özgür” olarak değerlendirdi. 2011 devriminin ardından, İnternet sansürünün artmasıyla İnternet penetrasyonu azaldı. Hükümetin amacı, halkının dış dünyayla temasa geçmesini ve siyasi konularda konuşmalarını önlemekti. İnsan hakları, Katar ile ilişkiler ve siyasi olarak suçlanan haberleri içeren 400 web sitesi engellendi. Neyin sınır dışı olarak kabul edildiği açık olmasa da, Mısır parlamenterleri son zamanlarda İnternet sansür uygulamalarını ulusal yasalara kodlayacak siber suçlarla mücadele yasasını onayladılar. Mısırlı İnternet kullanıcıları, sansüre karşı çıkmanın yollarını aramaya başladıkları için hükümetin baskıcı yasağını kabul etmediler. Bu yollardan biri sanal bir özel ağdı. Ancak, Mısır’da VPN kullanmak artık parkta bir yürüyüş değil. Hükümet, kullanıcılarının çevrimiçi kullanımındaki sıkı tutuşunu güçlendiriyor ve Mısırlıların VPN’leri kullanmasını neredeyse imkansız hale getiriyor. Peki Mısırlılar hala PC, Mac, iOS, Android, iPhone ve iPad’de VPN’lerle web’e nasıl erişebilir? Hadi bulalım.

Mısır için en iyi VPN

Mısır için en iyi VPN

Mısır için En İyi VPN – Hızlı Özet

İnternet sansürünün üstesinden gelmek istiyorsanız VPN kullanmak çok önemlidir. VPN’in nasıl çalıştığını zaten biliyorsanız, aşağıdaki incelemeyi okumak o kadar kritik olmayabilir. Mısır için en iyi VPN’lerin listesi:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

VPN Nedir?

Birçok ülkede İnternet sansürünün artmasıyla Mısır gibi, VPN’ler de popülerlik kazanıyor. Bir VPN veya Sanal Özel Ağ, İnternet üzerinden başka bir ağa güvenli bir bağlantı oluşturmanızı sağlar. Kişiler, anonim ve güvenli bir şekilde çevrimiçi olarak göz atmak için IP adreslerini değiştirerek konumlarını gizleyebilmeleri için kullanır. Buna ek olarak, bulundukları ülkede engellenen web sitelerinde ve kanallarda coğrafi kısıtlamaları atlama yeteneği. VPN’lerin sunduğu tüm büyük avantajlarla, gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorlar. Mısır hükümeti, VPN sağlayıcılarının web sitelerini engelleyerek halkını bu ücretsiz İnternet erişimi rüyasından çok erken uyandırdı.

Mısır’da Engellenen VPN’ler

Mısır hükümetinin aklınıza gelebilecek hemen hemen her web sitesini kısıtlaması yeterince kötü, şimdi Mısırlıların onları atlamak için kullandıkları araç da blok listesinde mi? Baskı hakkında konuşun. Mısır hükümeti VPN’lerin ne için olduğunu anladığında, kullanımlarına bir yasak koymak hızlıydı. TigerVPN, ZenVPN ve HSSElite, Mısır’da engellenen bazı VPN servis sağlayıcılarıdır, bu da bu VPN’lerin kurucularını rahatsız eden ve her yerde herkese açık İnternet erişimi sağlamak olan bir eylemdir. Her trajedi için gümüş bir astar var ve engellenmiş VPN’lere sahip dava etrafta çözülebilir. VPN satıcıları, VPN yazılımlarına bir bağlantı içeren e-posta yoluyla hizmetlerini isteyen müşterilere uymaktan mutluluk duyarlar. Sadece bu kadar kolay. Artık kısıtlama ortadan kalktığına, abone olmak istediğiniz VPN servis sağlayıcısına ilişkin seçeneklerinizi daraltmanız gerekiyor. İşte satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey.

 1. En güçlü şifreleme yöntemlerini kullanmalıdır, böylece kullanıcılar verilerini ihlal etmemek veya Mısır hükümetiyle sorun yaşamamak için.
 2. Seçen VPN kullanıcılarının tüm dünyadaki sunucuları olmalıdır, böylece Mısır’dan herhangi bir ülkenin sunucusuna bağlanabilirler.
 3. Bant genişliği veya hız oranları konusunda herhangi bir sınırlama olmamalıdır.
 4. Kullanıcıların ihtiyaç duyduklarında yardım edebilmeleri için 7/24 müşteri desteği sağlanmalıdır..  
 5. Müşteri sadakati oluşturmak için geri ödeme politikasına sahip olmak önemlidir.
 6. VPN için iyi bir seçim, tüm cihazlarla uyumlu bir seçenek olacaktır.

Mısır için en iyi VPN

Mısır’da birçok VPN hizmeti engellendi, ancak size olmayanları sunmak için buradayız. İşte insanların Mısır’da kullanabileceği en iyi VPN’ler.

1- ExpressVPN

Bu VPN servis sağlayıcı, iyi bir VPN’nin yukarıdaki özelliklerinin tümünü temsil eder. İyi, bu VPN adaletini bile yapmaz. 56 ülkeye yayılmış 450’den fazla sunucuyla coğrafi kısıtlamalar sorun değil. Bant genişliği veya hız konusunda endişelenmeden Mısır’dan herhangi bir şeyi aktarabilir veya indirebilirsiniz. Kullanıcıların çevrimiçi etkinliklerinde hiçbir kayıt tutulmaz, yani gizlilikleri tamamen korunur. ExpressVPN ile verilerinizin ve paranızın kaybolmayacağından emin olan herkese açık WiFi’ye bağlanabilirsiniz.

2- BulletVPN

Bu, piyasadaki en güvenilir VPN hizmetlerinden biridir. Mısırlılar coğrafi kısıtlamalardan endişe etmeden beğendikleri web sitelerine veya kanallarına erişebilirler. BulletVPN’in yüksek kaliteli akış ve hızlı sunucuları sayesinde deneyimleri keyifli olacak. Ayrıca kullanıcıları için en iyi güvenliği sağlar.

3- NordVPN

Güvenlik, Mısırlıların bir VPN seçerken aradıkları ilk şeydir ve bu nedenle NordVPN en iyi seçimi temsil eder. Bir tane değil, kullanıcılarının kötü niyetli saldırılara veya veri hırsızlığına maruz kalmadan web’de özgürce gezinmesine izin veren çift şifreleme vardır. Ayrıca 62 ülkede sunucuya sahip olmak, NordVPN’in coğrafi kısıtlamalı malzemelerin akışı için büyük hız oranları sunduğu anlamına gelir. Ayrıca, genel ağlara bağlanırken size güvenlik ve anonimlik de sağlar.

4- CyberGhost

Bu, Mısır’dayken ihtiyacınız olan her şeye sahip bir VPN’dir. Sunabileceği en iyi özellik, VPN’yi herhangi bir satın almadan önce denemek isteyen şüpheci ilk kronometreler için 30 günlük para iade garantisidir. Dünyanın dört bir yanındaki 1250 sunucusundan herhangi birine yüksek hızda bağlanabilirsiniz. CyberGhost’u makul bir fiyata kullanırken kimliğiniz ve etkinlikleriniz gizli tutulur.  

5- PureVPN

140’tan fazla ülkede 750’den fazla sunucuya erişmekle kalmaz aynı zamanda 5 farklı cihaza aynı anda bağlayabilirsiniz. PureVPN’in iki yıllık planı Mısırlı kullanıcılar için oldukça uygun fiyatlı ve kullanışlı. 256 bit şifreleme sayesinde çevrimiçi etkinlikleri güvenceye almak ve Mısır’daki kullanıcıların verilerini korumak.

VPN’ler Mısır’da Bir Zorunluluktur

VPN satıcılarının İnternet erişiminize ve çevrimiçi özgürlüğünüze bakmasaydı, bir mağarada yaşıyor olacaksınız ve işsiz olacaklardı. Hükümetler dışında herkesi yasaklayan mutsuz yapan gerçekten kazan-kazan durumu. Dünyanın neresinde olursanız olun favori kanalınıza erişmenize, en sevdiğiniz TV dizilerini izlemenize veya hatta en temel hakkınızı pratik yapmanıza yardımcı olabilecek birçok VPN servis sağlayıcısı var. Aşağıdaki yorum bırakarak hangi VPN’in Mısır’daki tüm kullanıcılara erişmenize izin verdiğini bize bildirin..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me