Hulu 2020 İncelemesi için En İyi VPN

Nedir en iyi VPN kullanmak için kullanmak ABD dışındaki Hulu üzerindeki engellemeyi kaldır? Dışarıdaki çok sayıda VPN sağlayıcısıyla, , Avustralya, Kanada’da Hulu izlemek için en iyi VPN, veya başka bir yerde yurt dışı. Sorun ve hayal kırıklığını kurtarmak için çeşitli VPN servislerini test ettim. Aşağıdakini oku ‘En İyi Hulu VPN 2020‘ gözden geçirmek.

En İyi Hulu VPN'i

En İyi Hulu VPN’i

Hulu 2020 İncelemesi için En İyi VPN – İçerik

 • genel bakış
 • Coğrafi konum hatası
 • Hulu ile VPN
 • Hulu Listesi için En İyi VPN
  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • BulletVPN
  • SurfShark
 • Akıllı DNS Alternatifi
 • Sonuç

Hulu için En İyi VPN – Genel Bakış

Hadi bir bakalım en iyi VPN sağlayıcısı için kullanabilirsin yurtdışında Hulu izle.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. Surfshark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Coğrafi konum hatası

“Üzgünüz, şu anda video kitaplığımız yalnızca ABD’de yayınlanabilir.”

“IP adresinize dayanarak, anonim bir proxy aracı aracılığıyla Hulu’ya erişmeye çalıştığınızı fark ettik. Hulu şu anda ABD’de mevcut değil. ABD’deyseniz, Hulu’daki videolara erişmek için anonimleştiricinizi devre dışı bırakmanız gerekir. ”

İki durumda, Hulu konum hatası.

 • VPN olmadan ABD dışındaki Hulu’ya erişmeye çalışmak.
 • Artık Hulu ile çalışmayan bir VPN hizmeti kullanarak Hulu’nun engellemesini kaldırmaya çalışıyorum.

Hulu ile VPN

VPN söz konusu olduğunda, daha ucuz olan nadiren daha iyidir. Örneğin, coğrafi kısıtlamaları atlamayı vaat eden birçok ücretsiz VPN var. Ancak hiçbiri Hulu ile çalışmaz. Premium VPN sağlayıcılarında bile, her zaman sizin için ne ödeme yapmazsınız. Test ettiğim tüm VPN’lerden, ExpressVPN Hulu ile en iyi çalıştı.

 • ExpressVPN kullanıcılarına aşağıdakiler için kullanımı kolay bir yazılım sunar: Windows, Mac, iOS, Android ve Linux. VPN bağlantınızı birkaç dakika içinde kurabilirsiniz.
 • deblokaj Amerikan Netflix ExpressVPN ile de mümkündür.
 • 24 saat destek herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda her zaman başvurabileceğiniz biri olduğu anlamına gelir.
 • ExpressVPN, 5 eşzamanlı VPN bağlantısı ayrıca.

Gerçek ExpressVPN 30 gün içinde para iadesi garantili geri ödeme politikası vardır, sıfır risk aldığınız bilgisinde güvenli bir şekilde kaydolabileceğiniz anlamına gelir. Burada diğer en iyi VPN sağlayıcıları için kullanabilirsin ABD dışında Hulu izlemek.

Hulu Listesi için En İyi VPN

VPN’ler, denizaşırı içeriğin engellemesini kaldırmak için en güvenilir ve güvenli araçlardır. Bununla birlikte, daha fazla akış hizmetinin VPN’lere karşı daha zor bloklar oluşturmasıyla, birçok VPN beklentileri karşılayamaz. Tüm VPN’ler eşit yaratılmaz ve bir VPN yurtdışındaki Hulu’nun engellemesini kaldıramadığında belirgindir. Güvenilmez VPN’e girişme zahmetinden kurtulmak için, Hulu ile kullanabileceğiniz en iyi VPN’lerin bir listesini hazırladık.

ExpressVPN

ExpressVPN dünyanın her yerinden Hulu’ya ulaşmak için sağlam bir seçimdir. En büyük gücü hızdır. Aslında, ExpressVPN piyasadaki en hızlı sağlayıcılardan biridir. Düzgün HD akışı için mükemmeldir ve gecikme veya arabelleğe alma gerekmez. Süper hızlı bağlantıların yanı sıra, 100’den fazla ABD sunucusu, 30 günlük para iade garantisi ve şifreli trafiğinizi kiraz toplama için bölünmüş tünel elde edersiniz. Hulu’ya bağlanmaya çalışırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yapmanız gereken tek şey ExpressVPN’in 7/24 canlı sohbet müşteri hizmetleri ile iletişim kurmaktır. Size erişmek için kullanabileceğiniz güncel bir sunucu listesi sağlarlar. ExpressVPN incelememizin tamamını buradan okuyun.

NordVPN

NordVPN’Nin Hulu’nun bloğuna çözümü binlerce sunucuya sahip olmaktır. Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde yaklaşık 1.880+ sunucuyla, ihtiyacınız olan yüksek hızları almanız garantilidir. Ağa sürekli olarak yeni sunucular ekleniyor. Diğer önemli özellikler arasında 7 gün 24 saat süper duyarlı müşteri desteği, canlı sohbet desteği, 6 eşzamanlı bağlantı ve 30 günlük para iade garantisi bulunmaktadır. Bütün bunlar ve daha fazlası NordVPN’i piyasadaki en popüler VPN’lerden biri haline getiriyor. NordVPN’in hızları tüm VPN’lerin en hızlısıdır. Çoğu sağlayıcı, büyük sunucu ağlarıyla bile karşılaştırılamaz. Tam metni okuyun gözden geçirmek buraya.

BulletVPN

BulletVPN nispeten küçük bir sunucu ağı üzerinden VPN hizmetleri sunan Estonya merkezli bir şirkettir. En önemli satış özellikleri hız ve güvenliktir. BulletVPN, akış gibi şeylere daha az odaklanır, ancak yine de her türlü içeriğin engellemesini kaldırma olanağı sunar. BulletVPN’in kullanımı çok kolaydır ve uzaktan kurulum hizmeti sunar. Bu, yeni başlayanlar için sağlam bir seçenek haline getirir. BulletVPN incelemesi hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

Surfshark

SurfsharkPrivacy gizlilik özellikleri VPN temelleriyle başlar: güvenli protokoller (OpenVPN UDP ve TCP, IKEv2), AES-256 şifreleme ve internet erişimini engellemek ve bağlantı başarısız olursa kimlik sızıntılarını önlemek için bir kill anahtarı. Bu, Surfshark’ı güvenlik açısından mükemmel bir seçenek haline getirir. Bu sağlayıcı, çok çeşitli etkileyici özelliklere sahip hızlı ve güçlü bir VPN’dir. Bazı sorunları olsa da, bu fiyatlarla Surfshark denemeye değer olabilir. Surfshark hakkında devamını oku bu incelemede.

Akıllı DNS Alternatifi

Akıllı DNS proxy sunucuları, tıpkı VPN gibi, izin ver coğrafi blokları kaldır ve bölgenizde bulunmayan akış kanallarını izleyin. VPN’de olduğu gibi, hem iyi hem de kötü Akıllı DNS proxy hizmetleri vardır, yani ABD dışındaki Hulu engelini kaldır, ve olmayanlar. Akıllı DNS kullanmayı seçmeniz durumunda bilmeniz gereken bazı bilgiler:.

 • Akıllı DNS trafiğinizi şifrelemez. İSS’niz, diğerlerinin yanı sıra, çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı görebilecek.
 • Akıllı DNS’nin ayarlanması IP adresinizi değiştirmez.
 • Bazı ISS’ler şeffaf proxy’ler kullanır. İSS’niz bu tür yöntemleri uyguladıysa, Akıllı DNS sizin için değil.
 • Akıllı DNS yapılandırılabilir tüm akış cihazlarınızda. PC, Mac, iPhone, iPad, Xbox, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Android, Chromecast, PS3 ve PS4’te Hulu izleyin.

Akıllı DNS’yi denemek istiyorsanız, şu adrese gidin: Unlocator. Hulu’nun ABD dışında engellemesini kaldırmayı destekliyorlar ve hatta 7 günlük ücretsiz bir deneme süresine sahipler.

Sonuç

Hangi VPN sağlayıcısını seçerseniz seçin izlemek Hulu İngiltere, Kanada, Avustralya veya ABD dışındaki herhangi bir yerde, her zaman net bir geri ödeme politikası olduğundan emin olun. ExpressVPN30 30 günlük geri ödeme süresi ve aslında reklamı yapılan gibi çalışırlar, söz konusu olduğunda onları en iyi seçimim yaparlar. en iyi VPN hizmeti Hulu’nun yurtdışındaki engelini kaldırmak.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me