Hong Kong için en iyi VPN

Hong Kong’daki gurbetçilerin birçok zorluğu ve zorluğu vardır, ancak güvenilir bir VPN sağlayıcısı bulmak bunlardan biri olmamalıdır. Yabancılar arasında yaygın bir yanlış anlama, bir VPN’in hiçbir amaca hizmet etmediği ve tam bir para kaybı olduğu yönündedir. Ancak, Hong Kong’da bir göçmen olarak verilerinizi ve çevrimiçi etkinliklerinizi Netvigator ve Pasifik İnternet gibi İnternet Servis Sağlayıcılarından korumak istemiyor musunuz? Herhangi bir PC, Mac, iPad, iPhone, Android veya Amazon FireStick üzerine bir VPN yükleyerek bu güvenlik seviyesini elde etmek çok zor bir gerçeklik değildir..


Hong Kong için en iyi VPN

Hong Kong için en iyi VPN

Hong Kong için En İyi VPN’ler – Özet 

Hong Kong’da size fayda sağlayacağını düşündüğümüz en iyi VPN’lerden bazılarının kısa bir listesi.

 1. ExpressVPN 
 2. NordVPN
 3. IPVanish 
 4. VyprVPN

Hong Kong’da İnternet Erişimi

Hong Kong’da İnternet erişimi, Mart 2008’de başlatılan GovWiFi girişimi sayesinde hemen hemen her yerde WiFi veya geniş bant üzerinden kullanılabiliyor. Hong Kong’u, İnternet’in tüm vatandaşlarının kullanımına sunulduğu kablosuz bir şehre dönüştürmek temelinde kuruldu. Hong Kong, ziyaretçilere ve yerlilere kafelerde, otellerde ve toplu taşıma araçlarında genel İnternet erişimi sağlar. Bununla birlikte, büyük ölçekli internet kullanılabilirliğine sahip olmak, kullanıcıları için riskli ve tehlikeli olabilir.

Hong Kong’da Neden Bir VPN Gerekiyor??

Aksini tartışmak için buradayız. TV’yi evden izlemek çok gerekli bir lüks değil mi? Hong Kong ile Çin arasında baskıcı çevrimiçi gözetim ve sansür rejimlerinin bulunduğu siyasi bağlantı endişe yaratmamalı mıdır? Bununla birlikte, Hong Kong’da bir VPN’e neden ihtiyaç duymanızın nedenlerine bakalım?

Akış Hizmetlerini Atlama

Hong Kong’da yaşamak, en sevdiğiniz şovları ve filmleri yayınlayan kanallara ve programlara erişim ayrıcalığını reddediyor. Coğrafi olarak kısıtlı olmak, erişilemez oldukları anlamına gelmez. VPN, nerede olursanız olun BT Sport ve ITV Hub gibi engellenen akış hizmetlerini atlamanızı sağlar.

 Gizliliği Koruyun ve Saldırı Saldırılarından Kaçının

Çin Halk Cumhuriyeti’nin Özel İdari Bölgesi (SAR) Hong Kong, kullanıcılarının çevrimiçi etkinlikleri konusunda çok az sansüre sahiptir. Hong Kong’daki yasa, ifade ve basın özgürlüğü konusunda esnek olsa da, bazı İnternet izleme uygulamaları var. Gizlilik sorunları, Hong Kong’un ayrı bir özerk bölge olmasıyla ilgili bir endişe değil, ancak Çin’e yeniden entegre olma süreçleri gizlilik konusunu oldukça tartışmalı hale getiriyor.

WiFi Kullanımını Koruyun

Her yönden halka açık WiFi’ye sahip olmak pratik ve kullanışlı geliyor, ancak son derece yüksek WiFi kullanımının bir sonucu olarak birçok güvenlik riski ortaya çıkıyor. Vatandaşların, görünüşte zararsız bir kamu ağı kullanması nedeniyle gizlilik ihlali veya veri hırsızlığı yaşamak zorunda değildir. Talihsiz hackleme olaylarıyla karşılaşmamak ve güvenli çevrimiçi tarama sağlamak için gurbetçilerin adına gerekli önlemler alınmalıdır..

Hong Kong için En İyi VPN’ler Nelerdir?

ExpressVPN

En pahalı sağlayıcı olmasına rağmen, ExpressVPN harika hizmetler ve en iyi 30 günlük geri ödeme politikası sunar. Hong Kong’da, Vietnam, Tayvan ve Tayland’da sunucuları var. Zor şifrelemeleri ihlal edilemez, bu da gizliliğin her düzeyde korunduğu anlamına gelir. Birden fazla platformda kullanılabilirlik ve mükemmel bağlantı hızına sahip olmak, ExpressVPN’i Hong Kong’daki gurbetçiler için mükemmel bir seçenek haline getirir. Hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için ExpressVPN İncelememiz daha derin bir bakış açısı sağlamalıdır.

NordVPN

NordVPN gelişmiş güvenlik, tam gizlilik ve internet özgürlüğü sunar. Sadece Hong Kong’da altı sunucuyla, NordVPN kullanmayı seçen gurbetçiler hızlı bağlantılarından faydalanacaklar. Ayrıca, akışlı yayın hizmetlerine makul fiyatlarla ulaşmayı garanti eder, bu da gurbetçilerin oldukça pratik ve zorlayıcı bulacağı bir durumdur. Sağlayıcı ve ne bekleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için NordVPN İncelememizi okuyun.

IPvanish

IPvanish süper hızlı hız, güçlü şifreleme ve güvenilir bağlantı sunar. Bunların 18’i Hong Kong’da olmak üzere 58 ülkede sunucuları var. IPvanish VPN kullanıcı dostu ve uygun maliyetlidir. Buna 7 günlük para iade garantisi ekleyin. IPVanish, Hong Kong’daki gurbetçiler için en iyi VPN’dir. Onların hizmet kesinlikle dikkate değer çünkü bu sağlayıcı ile aldığınız riskler ince anlamına gelir en ucuz fiyat sunuyor. IPVanish son üç yıldır kaliteli bir hizmet sunmayı başarmıştır. IPVanish İncelememize giderek bu hizmet hakkında daha fazla bilgi edinin.

VyprVPN

VyprVPN zorlu şifreleme kullanıcı dostu bir sağlayıcı. Hong Kong’da iki hizmeti var ve gurbetçiler için ideal olacak üç günlük ücretsiz deneme sunan tek sağlayıcılar. Bu sağlayıcının tek dezavantajı, kullanıcıların gizliliğinin tamamen güvence altına alınmaması veya sürdürülmemesidir. Bunun nedeni, kullanıcıların internet etkinliğinin bazı günlüklerini tutmalarıdır. Ancak, engellenen akış hizmetlerine hızlı bir hızda erişmek için hala iyi bir seçenektir. Okuyarak VyprVPN hakkında daha fazla bilgi edinin bu gözden geçirme

Hong Kong’da VPN Kullanımı

Tekrar sorun: Yabancıların Hong Kong’da neden VPN’e ihtiyacı var? Bir VPN, gurbetçilerin TV izlemek için coğrafi kısıtlamalardan kurtulmasına yardımcı olabilir. Çevrimiçi gizlilik ve güvenliklerini korumaya yardımcı olabilir. Sanal özel ağ, tüm çevrimiçi verilerini şifreleyerek herkese açık olan tüm Wi-Fi ağlarını güvence altına alabilir, böylece hiçbiri ihlal edilmez veya çalınmaz. Bu nedenle, VPN, gurbetçilerin süreleri için mutlak bir gerekliliktir.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map