HideMyAss için En İyi Alternatifler

HideMyAss için en iyi alternatifler nelerdir? Bu servis sağlayıcı diğer tüm VPN’ler arasında en eğlenceli isme sahiptir. Böyle bir isim kesinlikle insanları meraklandıracak, ancak onları uzun vadeli bir taahhüt için kancalamak yeterli olacak mı? HideMyAss hız ve sunucu sayısı için çok şey yapabilir, ancak gizlilik ve güvenlik için çok az şey yapabilir. HMA ile dünyanın herhangi bir yerinde olmayı seçersiniz ve sınırsız akış özgürlüğüne izin verilir. VPN hizmetleri bağlantınızı şifreler, böylece çevrimiçi yaptığınız her şey gizlenir. Müşteriler bu konuda şüphelenmenize rağmen sizi takip edilemez hale getirmeye ve tarama etkinliğinizi gizli tutmaya söz veriyorlar. HMA sunucusuna bağlanmak, sitelerin engellenmediği bir ülkeye geçmenize izin verecek, böylece açık ve gizli olarak göz atabileceğiniz için ağır sansür uygulayan ve içerik kısıtlamaları uygulayan bir ülkedeyseniz bu VPN servis sağlayıcısını seçin.


En İyi HMA Alternatifi

HideMyAss için En İyi Alternatifler

HideMyAss sadece dünyanın en büyük güvenlik şirketlerinden biri olan Avast ailesinin bir parçası değil, aynı zamanda sanal özel ağlar dünyasında 11 yıllık deneyime sahiptir. İnternetinizi yalnızca 1 tıklamayla güvenceye almak için bu HMA’nın bağlantısını kullanabilirsiniz; bu, herkese açık Kablosuz ağdayken anında güvenlik için de harikadır. Müşterileri iddialarını kabul etmeyen ve alternatif arayan birçok kişi olduğunda güvenlik ve gizlilik konusunda kendilerinden çok konuşurlar. Aşağıdaki makalede kullanıcıların neden HideMyAss alternatiflerini aradığını öğrenin.

Özetlenen En İyi HideMyAss Alternatifleri

HMA için en iyi alternatifi bulmak için çeşitli testler yaptık. Sonuçlar burada:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. VyprVPN
 5. Unlocator

Neden HideMyAss Alternatiflerini Arayalım?

Bilen insanlar HideMyAss’ı övmüyorlar, ancak dünya çapında 190’dan fazla ülkede sunucuları olan büyük bir sunucu ağı sunduğunu inkar etmiyorlar. Bu servis sağlayıcı VPN pazarında büyük bir isim olmasına rağmen, itibarı tamamen sağlam değildir. Bir şey varsa HideMyAss birçok nedenden dolayı kötü bir üne sahiptir. HMA, müşterilerinin verilerinin kayıtlarını tutmak dışında, bu kayıtları otoritelere verir. Hizmetlerinin kalitesi de o kadar sıcak değil ki bu da müşterilerinin çoğu arasında memnuniyetsizlik yarattı. İnsanlar neden HMA alternatifleri arıyor?.

İngiltere’de yerleşik

İngiltere’de yerleşik olması, HMA’nın kullanıcı günlükleriyle ne ilgisi olduğu konusunda çok az özgürlüğe sahip olduğu anlamına gelir. İroni bu servis sağlayıcısına sizinkine güvenemeyeceğiniz zaman size gizlilik sağladığını iddia ediyorlar.

Kötü Müşteri Hizmetleri

Müşteri desteğinin, tüm müşteri deneyimi boyunca destekleyici olması gerekir. Ayrıca, müşterilerin hizmetleriyle ilgili her türlü soruyu veya soruyu cevaplamaya hazır olmalıdırlar. Ancak, HMA’nın desteği şifreleme yöntemleri veya güvenlikle ilgili diğer politikalarla ilgili zor teknik soruları yanıtlamaz.

Engellenen P2P Hizmetleri

HMA muhtemelen P2P bağlantılarına izin vermediği için BitTorrent kullanıcıları için mükemmel bir seçim değildir. Anlamı, yasal torrentlere izin verilmez.

Günlükler Politikası

HMA ProVPN’e karşı en büyük grev veri kaydıdır. Gerçek internet kullanımını günlüğe kaydetmemelerine rağmen, zaman damgalı bağlantı günlüklerini bir veritabanında 6 aya kadar saklarlar. Dolayısıyla, konumunuz güvenli ve gizli olsa bile, yasal güce sahip biri sizi kolayca tanıyabilir.

Ücretsiz ExpressVPN Alternatifleri

Hola, Hotspot Shield, TigerVPN veya Spotflux gibi VPN hizmetlerini duymadıysanız, yapmadığınız için mutlu olun. VPN’ler, gizliliğinize ve güvenliğinize olabilecek en kötü şeydir. Elbette özgür ve hepsi için çok cazip geliyorlar, ancak kişisel İnternet bağlantınızı sattıklarını öğrendiğinizde hemen ilginizi kaybedeceksiniz. Ücretsiz olması mutlaka iyi anlamına gelmez ve bu, ücretsiz VPN’lerden ne pahasına olursa olsun uzak durmanız gerektiği anlamına gelir. İşte birkaç neden:

 • Çoğu ücretsiz VPN, aşırı yüklenme nedeniyle salyangoz hızlarına sahiptir (birçok kullanıcı ücretsiz şeylerden yararlanır).
 • Bant genişliğinizi üçüncü taraf reklamverenlere satabilirler.
 • Trafik şifrelemeyi garanti etmezler, bu da kapağınızın çevrimiçi olarak patladığı anlamına gelir.
 • Ücretsiz VPN’ler çevrimiçi trafiğinizin günlüklerini tutar ve etkinliklerinizi izler.
 • Sizi onayınız olmadan kötü amaçlı olabilecek web sitelerine yönlendiriyorlar.
 • Bazı ücretsiz VPN uygulamalarında, size spam e-posta göndererek, kredi kartı bilgilerinizi çalarak, cihazınıza erişilemez hale getirerek veya çevrimiçi hesaplarınızı hackleyerek verilerinizi çalabilecek gizli kötü amaçlı yazılımlar bulunur.

En İyi HideMyAss Alternatifleri

HideMyAss’ın müşterilerinin gizliliğini korumak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığından eminiz, ancak İngiltere’de yerleşik olmaları göz ardı edilemez. FBI’ın iki siber suçluyu ele geçirmesine yardımcı olduğu için bilinmesi, müşterilerin kendilerini iyi hissetmelerini sağlamaz. İnsanlar çoğunlukla gizlilik koruması amacıyla HideMyAss alternatiflerini arar ve en iyi değişikliklerinden bazıları şunlardır:

ExpressVPN

Torrent kullanıcılarının ExpressVPN’i düşünürken olduğu gibi en önemli şey, torrentlerin ve diğer P2P indirmelerinin kullanılmasına izin verip vermemesidir. Cevap evet, ExpressVPN ağı üzerinden P2P ve torrent trafiğine izin veriyor. Ayrıca, kullanıcılarının etkinliklerinden hiçbir kayıt tutmaz. Yani, ExpressVPN’den kullanıcılarının bilgilerini vermeleri istense bile, vermezler. ExpressVPN, en hızlı VPN’lerden bahsetmemek gerekirse, çevredeki en iyi VPN’lerden biridir. Müşterilerin sorularına ve endişelerine her zaman cevap vermeye hazır oldukları için 7/24 harika müşteri destekleriyle bile övünüyorlar. Buradaki ExpressVPN hakkında daha fazla bilgi edinin gözden geçirmek. Bu iki VPN sağlayıcısının birbiriyle nasıl karşılaştırıldığı hakkında daha fazla bilgi için ExpressVPN ve HMA karşılaştırmamızı da kontrol edebilirsiniz..

NordVPN

VPN ve katı kayıt tutmama politikası. Güvenlik, çift şifreleme kullandıkları için en iyi özelliktir, yani verileriniz iki kez şifrelenir. NordVPN sadece P2P trafiğine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda hızlı indirme hızı sunar, bant genişliği sınırı sunmaz ve özel verilerinizin korunmasını garanti eder. Müşteri destek sorgusunu çok ciddiye alıyorlar ve tek bir bileti çözülmüyorlar. NordVPN’in HideMyAss yerine iyi bir alternatif olabilmesinin birçok nedeni vardır. Bizim okuyun NordVPN hakkında inceleme hakkında daha fazla bilgi için.

BulletVPN

BulletVPN, kayıt tutmama politikası izler ve 7/24 müşteri hizmeti vaat eder. Gizlilik politikaları kesinlikle “BulletVPN’in herhangi bir kullanıcı etkinliğinin günlüklerini toplamadığını veya toplanan diğer bilgileri belirli bir kullanıcıya bağlayamayacağını belirtir. Hiçbir kullanıcı tarama geçmişi, bağlantı geçmişi, trafik ve veri aktarımı veya DNS sorgusu toplamıyoruz veya herhangi bir türdeki VPN bağlantı günlüklerini saklamıyoruz. ”P2P dosyalarını gizlilikle indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Ayrıca, bu servis sağlayıcı 5 farklı VPN protokolü OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec, IKEv2 ve PPTP sunar. Bu nedenle BulletVPN, HideMyAss’ın yerine geçecek niteliktedir. Bu konuda BulletVPN hakkında daha fazla bilgi edinin gözden geçirmek tam burada. 

VyprVPN

VyprVPN, kendisi için iyi bir üne sahip olan İsviçre merkezli bir VPN hizmetidir. Ağdaki her sunucunun sahibi olan birkaç VPN sağlayıcısından biridir, bu da size mükemmel güvenlik ve yüksek hız sağlar. Bununla birlikte, VyprVPN 30 gün sonra silinen temel bağlantı günlüklerini tutar (hiçbir aktivite / kullanım kaydı tutulmaz). Sonuçta, bu servis sağlayıcı güvenli ve kullanıcı dostu. VyprVPN ile aynı anda 5 bağlantı elde edersiniz (özel mülk protokolümüz Chameleon gibi diğer avantajlara da erişebilirsiniz). Ayrıca, 7/24 müşteri desteği sunar ve bu da HideMyAss’ın en iyi yedeklerinden biridir. Daha fazla bilgi için, VyprVPN hakkında inceleme buraya.

Unlocator

olmasına rağmen Unlocator bir VPN servis sağlayıcısı değildir, tıpkı bir VPN gibi kısıtlamaları atlayabilir. Bu, büyük akış hizmetleri de dahil olmak üzere coğrafi kısıtlamaları aşabilecek bir Akıllı DNS proxy’sidir. Yer bulucu, coğrafi konum verilerinizin yalnızca bir kısmını özel sunucuları üzerinden yönlendirir, yani tüm verileriniz şifrelenmez. Güvenlik bir Akıllı DNS ile el ele gitmeyebilir, çünkü temelde bu onların işi değildir. Akıllı DNS proxy’si IP’nizi gizlemez veya kimliğinizi maskelemez, ancak çevrimiçi ses ve video içeriği akışında daha yüksek hızlar sağlar. Bu Akıllı DNS proxy’si hakkında daha fazla bilgi için Konum belirleyici incelemesi.

En İyi HideMyAss Alternatifleri

HMA için gitmenizin ana nedeni, VPN sunucu ağlarının inanılmaz çeşitliliğinden kaynaklanmaktadır. HMA’nın 190’dan fazla ülkede sunucusu var, bu nedenle Ekvator Ginesi, Haiti, Cook Adaları, Lübnan veya diğer sıra dışı konumlarda bir VPN sunucusu arıyorsanız, HideMyAss mevcut en iyi seçenektir. HMA iyi bir yazılıma ve hızlı servislere sahip olmasına rağmen, güvenlik garantili bir özellik değildir. İnsanlar bir VPN aradığında, dikkat ettikleri ilk şey güvenliktir ve buna sahip olmama VPN’yi neredeyse işe yaramaz hale getirir. Güvenlik konusunda bilinçli iseniz, yukarıda bahsettiğimiz tüm alternatifleri kontrol etmek isteyebilirsiniz, çünkü HideMyAss bu tür bir şeyin VPN’si değildir.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me