Fortnite için En İyi VPN

Drake ve Travis Scott gibi ünlülerden oluşan dünya çapında 40 milyondan fazla oyuncuyla Fortnite, şu anda en popüler oyunlardan biri. Temmuz 2017’de piyasaya sürülen bir oyun için hiç de fena değil. Oyun çok ilgi çekti; öyle ki haberler ve TV şovları zaten oyunun 24 saat boyunca oynamayı itiraf eden gençlere ne kadar etkisi olduğunu tartışıyor.. 


Fortnite için En İyi VPN

Fortnite için En İyi VPN

Fortnite aslında bu kadar iyi mi??

Bir oyuncu ve oyuncu atıcı oyununa karşı, Fortnite’tan çok fazla aksiyon almanız garanti edilir; özellikle de dövüş becerilerini geliştirmek için zamanı olan bir grup oyuncuyla bir araya gelirseniz. Birlikte çalışmayı ve birlikte görevlere devam etmeyi tercih ederseniz, belirli bir görevin hedeflerine ulaşmak için birlikte çalışmak ve elbette bir grup zombi ve bir grup olan Kabuğu ile savaşmak istediğiniz bir takım modu vardır. diğer canavarların.

Oyunu oynayabileceğiniz bir başka delicesine popüler mod 100 oyuncu herkes için ücretsizdir; 99 oyuncu rastgele bir gruba karşı yarışırsınız. Hedefiniz ayakta kalan son oyuncu olmaktır. İlk başta silahsız olarak başlayarak, haritanızda bulabileceğiniz en iyi yeri bulmanız gerekir. Diğer oyuncuları yavaşça öldürüp sonuna kadar ilerlerken haritanın kendisi küçülmeye başlar.

Fortnite için En İyi VPN – Hızlı Özet

Fornite IP Yasağınızı kaldırmak veya Fornite sunucunuzu değiştirmek isteyip istemediğinize bakılmaksızın, ihtiyacınız olan VPN’dir. İşte bir listesi 2018’den beri Fortnite için en iyi VPN’ler:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish
  5. VyprVPN

Fortnite için Neden Bir VPN’e İhtiyacınız Var?

Deneyimli bir oyuncu olarak, muhtemelen 40 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan bir oyunun burada ve orada bazı gecikmelere neden olabileceğini beklemelisiniz; özellikle de gerektiği kadar hızlı bir İnternet bağlantınız yoksa. İSS’nizi değiştirmeyi seçebilir ve daha hızlı bant genişliğine sahip bir hizmet arayabilirsiniz. Ama elbette, bu İnternet harcamalarınıza daha fazla para harcamak anlamına gelir; paranız bile olmayabilir. Düşünebileceğiniz diğer bir alternatif, bir VPN hizmetine kaydolmak olacaktır. Buradaki ana avantaj, bağlı olduğunuz sunucuyu değiştirme yeteneğidir; böylece oyun hızınızda ayarlamalar yapmak.

Okuldayken Fornite oynamaya çalışıyorsanız, oyunun okulun güvenlik duvarları tarafından engellendiğini fark etmiş olabilirsiniz. En sevdiğiniz oyunu çevrimiçi oynamanızı önlemek için okulunuzun yönetiminin uyguladığı tüm kısıtlamaları atlamak için VPN’yi kullanabilirsiniz..

Özetle, VPN bağlantınız İnternet bağlantınıza daha fazla güvenlik katacak şekilde tasarlanmıştır. Trafiğinizi şifreleme ile korunan kanallar üzerinden aktarır. Ek bir avantaj olarak, kullanıcılar çevrimiçi durumdayken tam bir anonimlik kazanırlar. Bu, büyük bir avantajdır, çünkü erişimin coğrafi olarak kısıtlandığı ülkelerde Fortnite gibi bir oyun oynayabilirsiniz. Site, nereden oynadığınızı algılayamayacak. Hız açısından, farklı ülkelerde bulunan uzak sunucular arasında geçiş yapabilir ve en hızlı bağlantı için hangi sunucunun yaptığını anlayabilirsiniz.

Fortnite için En İyi VPN

İşte theVPN.guru’da, doğru servis sağlayıcıyı seçmenin bazen çok sinir bozucu olabileceğinin farkındayız. İnternette çok fazla servis sağlayıcı var. Hepsi hizmet açısından en iyisini sunduklarını iddia ediyorlar. İlerledik ve bir dizi sağlayıcıyı ve hizmet kalitesini test ederek sizin için homurdanma işi yaptık. İşte listemiz Fortnite için en iyi VPN’ler. Devam et ve bir bak.

ExpressVPN – En İyi Tavsiyemiz

ExpressVPN hem performans hem de müşteri desteği açısından en popüler VPN hizmetlerinden biri olarak listemize başlıyor ve en üst seviye sağlayıcı, sınıfında en iyi hizmeti sunan müşteriler olarak oldukça ün kazandı. Hizmet her zaman müşterilerin dünyadaki 1000’den fazla sunucusundan süper yüksek hızların keyfini çıkarmasını sağlar. Ayrıca, herhangi bir sınırlama konusunda endişelenmenize gerek kalmadan tüm bu sunucular arasında geçiş yapabilirler..

Ayrıca bant genişliği sınırı yoktur. Bu nedenle, oyuncular istedikleri her şeyi aynı süper yüksek hızda istedikleri sürece oynayabilirler. Böyle bir hizmetin bir VPN sağlayıcısında aradığınız şey olduğunu düşünüyorsanız, gerçekten 30 günlük para iade garantisini denemeli ve bir şeyler almalısınız. Ek bir bonus olarak, hizmeti bir arkadaşınıza önerecek kadar beğendiyseniz ve abone oldularsa, her ikiniz de aboneliğinizde ücretsiz bir aylık kullanım elde edersiniz.

NordVPN

Her zaman bireysel bir müşterinin deneyimini göz önünde bulunduran bir hizmet olarak NordVPN, bir tür çevrimiçi koruma arayan farklı müşteri türlerine seçenekler sunmak için çok şey yaptı. Oyuncular teşekkür etmek için sağlayıcı var NordVPN Burada ve orada birkaç ayarı optimize ederek tüm oyun deneyimini geliştiren özel sunucular sunmak, böylece oyun gecikmesi nedeniyle rakibinize kaybetme olasılığınızı ortadan kaldırmak.

Ayrıca, çift VPN özellikleri sayesinde NordVPN, oyun trafiğiniz bir yerine iki sunucu üzerinden iletildiğinden güvenliğinizi gerçekten artırabilir. Bu, çift şifreleme anlamına gelir. Bağlantınızın Man In The Middle saldırılarından düşme riskini tamamen ortadan kaldırır. Hizmeti test etmeyi düşünüyorsanız, karar vermeden önce bir şeyler hissetmeniz için 3 gün ücretsiz sunduklarını duymaktan memnuniyet duyarsınız..

VyprVPN

VyprVPN günümüzde pazardaki en yenilikçi sağlayıcılardan biridir ve bu, abonelerinin çevrimiçi güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için onları seçmelerinin en büyük nedenlerinden biridir. Derin paket denetiminden sonra bile algılanmayı daha da zorlaştırmak için OpenVPN meta verilerini karıştıran Chameleon gibi hizmetlerle, bu sağlayıcı özellikle Çin’deki sunuculara ve sitelere erişmek istiyorsanız idealdir. Kullanıcıların Büyük Güvenlik Duvarları üzerinden izin vermeleri ile tanınır.

Ayrıca, servis, metinlerinizin uçtan uca şifreleme ile korunduğundan ve dolayısıyla saldırıya uğramayacağından emin olduğunuz Cyphr adlı çok güvenli bir metin mesajlaşma hizmeti de sunar. Değişen zamanlarda inovasyon yapabilen bir sağlayıcı arıyorsanız, VyprVPN en iyi seçeneğinizdir.

VPN kullanarak Fortnite Sunucusu Nasıl Değiştirilir?

VPN yardımıyla bağlı olduğunuz Fortnite sunucusunu değiştirmek için aşağıdaki talimatları izleyin. IP adresinizin engellenmesi durumunda bu adımları da kullanabilirsiniz:

  1. Gibi bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun ExpressVPN.
  2. VPN uygulamasını Fortnite’ı oynamak istediğiniz cihaza indirip yükleyin. PC, Mac, Android, iPhone ve iPad, VPN uygulamalarını doğal olarak destekler. Xbox One veya PS4 kullanıyorsanız, bunun yerine yönlendiricinize VPN yüklemeniz gerekir.
  3. VPN uygulamasını başlatın ve daha önce oluşturduğunuz VPN hesabını kullanarak oturum açın.
  4. VPN uygulamasından, listelenen VPN sunucularından birine bağlanın.
  5. Son olarak, oyun cihazınızda Fortnite’ı başlatın.

Yukarıda listelediğim aynı işlem, Fortnite gecikmesinden muzdarip olmanız durumunda ping sürenizi önemli ölçüde azaltmanıza yardımcı olacaktır..

Fortnite için En İyi VPN Üzerine Sonuç

Henüz Fortnite’ın heyecanını tadamayan avid oyuncular gerçekten bir şans vermeli ve ne kadar kaçırdıklarını görmelidir. Hala iyi bir güvenlik seviyesinin gerekli olduğu konusunda ısrar ediyoruz; özellikle de oyunu kişisel bilgisayarınızda oynayacaksanız. Çevrimiçi olduğunuzda kendinize bir iyilik yapın ve herhangi bir tehlikeden uzak durun; VPN al.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me