En İyi VPN 2020 – En İyi VPN Servis Sağlayıcıları İncelemesi

İnternet gizliliği ve güvenliği, özellikle dünyadaki hükümetlerin İSS’leri yıkma yoğunluğu ile birlikte, çok fazla hassas iş yapan kişiler arasında giderek artan bir endişe olmaya devam etmektedir. Hedef kitlenin çevrimiçi ortamda görüntülemeyi tercih ettiği içerik türüyle ilgili bir fikir edinmek için yalnızca onlardan değil, tarama geçmişinizi satmak isteyen üçüncü taraflardan da çok çaba sarf ediyoruz. Bu tür çabalar çevrimiçi durumdayken gizlilik hakkınızı büyük ölçüde ihlal etmektedir ve özel bilgilerini önemseyen herkes, 2020’ye gelindiğinde bilgilerin yasa dışı olarak erişilmesini önlemek için kasıtlı adımlar atmalıdır. en iyi VPN 2020 incelemesi hangi VPN servis sağlayıcılarının paranıza değer olduğunu bulmak için.


En İyi VPN 2020 İncelemesi

En İyi VPN 2020 İncelemesi

2020’de En Çok Önerilen VPN’ler

İşte 2020 itibariyle tercih edilen VPN servis sağlayıcılarımızın kısa bir listesi.

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. IPVanish
  4. VyprVPN
  5. BulletVPN
  6. CyberGhost

Bir VPN Hizmeti Seçme

Çevrimiçi olursanız, bağlantınızı ücretsiz olarak veya aylık, iki yılda bir veya yıllık maliyetle şifreleyeceğine söz veren birçok hizmet olduğunu göreceksiniz. Ücretsiz olanlardan kaçınmak için mümkün olduğunca çok deneyin. Servisleri normalde standartların altındadır ve böyle bir şeyle uğraşmak sizi ciddi bir şekilde hayal kırıklığına uğratır. Ücretli seçenekler listesini gözden geçirmeniz daha iyi olur. Burada aklınızda bulundurmanız gereken bir ipucu, bir sağlayıcıya ne kadar uzun süre abone olursanız, maliyet o kadar ucuz olur. Bu yüzden temiz bir strateji, hangi sağlayıcıyla çalışacağınızı belirlemek ve onlara uzun vadede taahhüt etmek olacaktır..

Bu inceleme yoluyla size yardımcı olacağız çünkü özellikle çevrimiçi olarak sunulan birçok hizmette seçim için şımartılabileceğinizi anlıyoruz. 

En İyi VPN 2020

İşte 2020’deki en iyi VPN hizmetleri için ilk 5 seçimlerimiz.

1. ExpressVPN – 2020’deki En İyi VPN

Üstün kaliteli bir sağlayıcıya gidecekseniz, aşan bir sağlayıcı bulmanız pek olası değildir. ExpressVPN. Bu adamlar 164 sunucu konumları aracılığıyla sabit bir bağlantı sunar ve hizmetlerini örneklemek için kullanabileceğiniz 30 günlük para iade garantisi sunar. Yazılımları tüm büyük platformlarda iyi çalışır, bu nedenle uyumluluk sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Eşzamanlı bağlantılar için 5 cihaz kapasitesinden ödün vermeniz gerekse de, P2P dosya paylaşımlarınızı güvence altına alabileceksiniz. Fiyatlandırmaları da 1 ay için 12,95 $, 6 ay için aylık 9,99 $ ve yıllık abonelikleri için her ay 6,66 $ ‘dan en fazla biraz daha yüksektir..

2. NordVPN

3.000 sunucu ve sayma, NordVPN müşterileri için artan güvenilirlik üzerinde çalışmaya devam ediyor ve bu onlar için gerçekten iyi çalışıyor gibi görünüyor. Aynı zamanda 6’ya kadar eşzamanlı bağlantı sunarlar ve bu yeteneğe dayanarak onlarla kaydolan bir lejyon var.

İki yıllık teklifleri ayda 3,29 $ ‘da pazarda göze çarpıyor ve 2048 şifrelemesi, sürekli korumaya abone olan her şeyi garanti ediyor. İnternet kill anahtarı ve güçlü DNS koruması gibi özellikler güvenlik mekanizmaları listesine eklenir.

3. IPVanish

2020 VPN listemizde üçüncü sırada IPVanish, tarama geçmişinizi gizlemeyi ve müşterilerin seçebileceği 40.000’den fazla IP koleksiyonu ve bağlanmak için 60+ ülkede 850’den fazla sunucu koleksiyonu aracılığıyla tüm çevrimiçi etkinliklerinizi güvende tutmayı vaat eden başka bir sağlayıcı.

Hizmetin buna değip değmeyeceğine karar vermek için para iade garantilerinden 7 gününüz olacak, ancak beşinci tarafından bir karar vereceğinizden eminiz. Fiyatlandırmaları büyük ölçüde adil, bir aylık kullanım 7.50 $, 3 ay 6.74 $ ve bir yıl 4.87 $ her ay olacak..

4. VyprVPN

Piyasadaki en yenilikçi sağlayıcılardan biri olduğu biliniyor, VyprVPN tüm etkileşimlerinizi şifreli tutan Chameleon radar altı tarama ve iletişim hizmeti gibi özellikler sunar. Sunucuları yaklaşık 72 ülkede bulunuyor, ancak hızları daha büyük bir sunucu ağına sahip diğer birçok sağlayıcıdan daha iyi performans gösteriyor.

Sadece 3 günde, deneme süreleri de oldukça sınırlıdır, bu nedenle kararınızı hızlı bir şekilde vermeniz gerekecektir. Temel bir planın sırasıyla bir ay ve bir yıl için 9,95 $ ve 5 $, iki ayın bir kategorisi var, prim planı ise bir ay ve bir yıl için de 12,95 $ ve 6,67 $ ‘dır..

5. BulletVPN

Listemizi bitirmek BulletVPN, Seviye 1 sunucu ağları ve son derece destekleyici müşteri hizmetleri ekibi sayesinde dünya çapında kullanıcılar arasında yavaş yavaş hizmet almaya devam eden bir hizmet. Aynı anda en fazla 5 bağlantıya izin verir ve bunu tercih edenler için paketlerine ücretsiz bir Akıllı DNS hizmeti ekler. Yazılımlarının tüm popüler platformlarda çalışacağı garanti edilmektedir & cihazlarınız olsa da, sizinkinden% 100 emin değilseniz, 30 günlük para iade garantisi ile kendiniz bulmanız önerilir..

Bir VPN Açıklaması

“VPN”, Sanal Özel Ağ’ın bir kısaltmasıdır. Bu, yalnızca bölümlere ayrılmış bir grubun erişebildiği, onun aracılığıyla paylaşılan tüm veri biçimlerini şifreli tutan, yani kesilmesi zor olan bir tür tünele karşılık gelir..

VPN’ler Gerçekten Güvende mi??

VPN’ler, çevrimiçi olarak yapılması gereken çok önemli çalışmaları olan veya yalnızca izlerini saklamak isteyen herkes için güvenlik düzeyini artırmayı amaçlamaktadır. Hizmetin güvenli olması amaçlanmıştır, ancak aldığınız güvenlik düzeyi büyük ölçüde hangi hizmet sağlayıcısına kaydolmayı seçtiğinize bağlıdır..

Bir VPN sağlayıcısına abone olmak, daha az reklamın göz atmanızı engellemesine, coğrafi olarak kısıtlayıcı birçok web sitesine erişmenize ve kişisel bilgilerinizi çalmak isteyen spam göndericilere ve bilgisayar korsanlarına karşı korumaya sahip olmanız anlamına gelir. Güçlü bir VPN hizmeti, herhangi bir kişi tarafından ele geçirilmesini de zorlaştırır, böylece ISS’nizin bile kimsenin sizi dinlemeyebileceği güvenli bilgisiyle çalışmalarınıza devam etmenizi sağlar..

VPN’ler ve Çevrimiçi Anonimlik

VPN’ler, çevrimiçi kimliğinizin gizli kaldığından emin olabilir, ancak yalnızca bir dereceye kadar. Trafiğinizi kaydedemediğini iddia eden sağlayıcılar vardır, ancak bunların çoğunun, ziyaret ettiğiniz sitelerin sayısı, ne kadar süredir çevrimiçi olduğunuz veya hatta içerik türü gibi taramalarınızla ilgili ayrıntıları depoladığı bilinmektedir. indirmiş olabilir.

Daha önce de belirttiğim gibi, bilgilerinizin korunma düzeyi büyük ölçüde kime abone olmayı seçtiğinize bağlıdır. Şifreleme seviyeleri bir sağlayıcıdan diğerine değişir, bu nedenle hangi sağlayıcının kullanım amacınız için en iyi olacağına karar vermek size bağlıdır..

VPN’ler ve Proxy’lerin Karşılaştırması

Çevrimiçi kimliğinizi korumak için kullanabileceğiniz yöntemler hakkında biraz araştırma yaptıysanız, muhtemelen proxy’lerle karşılaşmış olursunuz. Bunlar genellikle trafiğinizi yönlendirmek ve web sitenize / hizmetinize uzak bir konumdan erişiyormuş gibi görünmesini sağlamak için kullanılan yabancı tabanlı sunuculardır..

Örneğin, ABD’deyseniz ve web’e Kanada merkezli bir sunucu üzerinden erişiyorsanız, eriştiğiniz web sitesi sizi sitelerine kendi ülkeleri içinden eriştiğinizi tanıyacak ve böylece size tam erişim hakkı tanıyacaktır. Bu, özellikle coğrafi olarak engellenen web sitelerine erişmeyi ümit eden herkes için harika çalışıyor, ancak kullanıcıların tüm veri formlarının vekil yoluyla iletilemeyeceği gerçeğiyle mücadele etmesi gerekecek.

2020 İçin En İyi VPN’lere İlişkin Açıklamalar

İnternet bağlantınızın tamamen aşılmaz olmasını sağlamayı planlıyorsanız, güvenli kalmanıza yardımcı olmak için hangi hizmetlerin garanti edildiğini zaten biliyorsunuzdur. Temel kural, para iade garantisi veya ücretsiz deneme süreleriyle düşündüğünüz tüm sağlayıcıları test etmek olacaktır, böylece sonunda abone olmayacağınız bir hizmete para harcamazsınız. . Sonuç olarak ExpressVPN, IPVanish, BulletVPN, VyprVPN, ve NordVPN en iyi VPN servis sağlayıcıları. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me