En İyi Offshore VPN – ABD Temelli Olmayan VPN’ler Açığa Çıktı

VPN kullanmanın faydaları giderek yaygınlaştıkça, birçok kullanıcı kendilerini çevrimiçi olarak bulunan birçok güvenlik açığından korumak için hizmete yöneliyor. Hizmet, çevrimiçi saldırılara, siber tehditlere, kimlik hırsızlığına karşı güvende olmak ve çevrimiçi olduğunda gizli tutmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri korumak için mükemmeldir. Bir VPN servis sağlayıcısı ararken, çoğumuz önce fiyatlara, VPN sunucularına, uygulamalara, müşteri desteğine ve geri ödeme politikalarına bakarız. Birçok VPN kullanıcısının farkında olmadığı şey, VPN’nin genel merkezinin konumunun da çok önemli olduğudur..

En İyi Offshore VPN - ABD Temelli Olmayan VPN'ler Açığa Çıktı

En İyi Offshore VPN – ABD Temelli Olmayan VPN’ler Açığa Çıktı

VPN’ler Nasıl Çalışır?

Kısa bir süre önce hizmeti duymuş olan ancak nasıl çalıştığını hala anlamayan herhangi bir VPN kullanıcısı için, sizin için birkaç şeyi çözeyim. Başlangıç ​​olarak, VPN bir Sanal Özel Ağın kısaltmasıdır; bunlara bağlandıktan sonra trafiğinizi şifreleyen bir grup sunucu. Bu şifreleme, başka hiç kimsenin çevrimiçi etkinliklerinizi kilitleyememesini sağlamak için yapılır ve buna ISS’niz de dahildir.

Çevrimiçi güvenliğinizi sağlamanın yanı sıra, bir VPN hizmeti de, göz attığınız her yerde ve kimlik bilgileriniz gibi ayrıntıları gizleyerek kimliğinizi korur. Bu, yurt dışında bulunan bir sunucuya her bağlandığınızda ve IP adresiniz orijinal adresinden sunucunuzun yerine sizin yerinizi göstermek için kullanılan bir sunucuya değiştiğinde olur.

ABD Temelli Olmayan VPN İhtiyacı

Sağlayıcıların büyük bir çoğunluğu ABD ve İngiltere gibi bölgelerde yerleşiktir. Kaliteli sağlayıcılar olabildikleri kadar, konumları güvenlik merkezli bir sağlayıcıyı temel almak için en iyilerinden biri değildir. Bunun nedeni, hükümetlerinin bir VPN kullanıcısının söz konusu gizliliğini gizleyen bazı yasalara sahip olmasıdır. Çoğu VPN sağlayıcısını hizmeti kullanımlarını ayrıntılandıran veri kayıtları göndermeye zorlayan politikalar kullanırlar, yani ABD veya İngiltere merkezli bir sağlayıcıya abone olursanız, tarama ayrıntılarınızın ajanslarla paylaşılabilmesi için gerçek bir şans vardır. NSA ile birlikte çalışan.

Gizlenecek çok şeyleri olmayan kullanıcılar için, ABD veya İngiltere merkezli sağlayıcılar keşfedilebilecek bir seçenektir, ancak her zaman çevrimiçi, ciddi ve hassas bir işe sahip olan herkes için abone olmayı düşünmek daha iyi olur bir offshore VPN. Offshore VPN temelde herhangi bir veri düzenleme ittifakının parçası olmayan ülkelerde bulunan bir hizmet sağlayıcıdır. Bu tür ittifaklar arasında, üye devletlerin aranan bir suçlunun tutuklanmasına yol açabilecek tüm bilgileri paylaşmak için bir anlaşma oluşturdukları veya bir tehdidin yıkıldığı “Beş Göz” yer alıyor.

Çoğu tipik çevrimiçi kullanıcı, torrentleri kolayca akışa almak veya telif hakkıyla korunan materyalleri indirmek istiyor ve bu gerçekten mümkün olduğu kadarıyla. Ulusal Güvenlik Ajansı gibi departmanlar bu tür kullanıcılarla gerçekten ilgilenmiyor. Dolayısıyla, göz atma ayrıntılarınızın kendilerine teslim edilmesini önlemek istiyorsanız, en iyi bahsiniz offshore VPN’dir.

En İyi Offshore VPN’ler

Artık bir VPN hizmetinin başarmanıza yardımcı olabileceği iki şeyi hızlandırdığınıza göre, genel merkezi ABD gibi “Beş Göz” ülkesinde olmayan çeşitli VPN hizmetlerine bir göz atalım. veya İngiltere:

1. ExpressVPN

ExpressVPN, dünyanın en popüler ve yaygın olarak kullanılan VPN servis sağlayıcılarından biridir ve İngiliz Virgin Adaları’ndaki elverişli konumu, başarısına önemli ölçüde katkıda bulunmuştur. Hizmetin herhangi bir günlük tutmamanız garanti edilir ve bu sıfır günlük ilkesi ile sağlanır. Sağlayıcı ayrıca, 256 bit AES şifreleme teknolojilerinin yanı sıra, tercih edilen ve en güvenli VPN protokolü olarak OpenVPN’e güvenmeleri yoluyla tarama deneyiminizi tam olarak güvence altına aldığından emin. Hizmet, dünya çapında iyi dağılmış yaklaşık 1500 sunucuyla ve hem yeni hem de yeni abonenin yeni bir kullanıcı kaydolduktan sonra ücretsiz bir aylık abonelik aldığı tavsiye ödül şemasına sahiptir. Servis ayrıca VPN hizmetleri kullanımının çok kısıtlandığı Çin gibi bölgelerde bulunan kullanıcılar tarafından erişilebilen Gizli Sunucuları da sunuyor. ExpressVPN ayrıca, canlı mesajlaşma, e-posta veya hatta telefon yoluyla 7/24 iletişim için her zaman ulaşılabilen, son derece duyarlı müşteri hizmetleri ekibi ile de bilinir. Hizmet, diğer sağlayıcılara kıyasla kaydolmak biraz pahalı görünebilir, bu nedenle 30 günlük para iade garantisi, hizmetin istediklerine değip değmeyeceğini görmek için harika bir fırsattır..

2. BulletVPN

BulletVPN diğer VPN hizmetleri olduğu sürece sektörde olmamıştır, ancak bu hizmetlerinin eşit olmadığı anlamına gelmez. Estonya’da bulunan hizmet, veri saklama yasalarının yetki alanından oldukça uzaktadır, yani sıfır günlük politikalarına iyi uyulmuştur. Sağlayıcı ayrıca hem VPN hem de Akıllı DNS hizmetleri sunan birkaç kişiden biridir. PS4, Xbox One ve Apple TV gibi VPN’yi yerel olarak desteklemeyen cihazlarda bölgesel kısıtlamaları atlamak istiyorsanız Akıllı DNS proxy özelliği kullanışlı olur. BulletVPN aynı zamanda kullanıcılara Amazon Fire TV için bir VPN uygulaması sunan birkaç VPN sağlayıcısından biridir. Açıkçası, BulletVPN ayrıca PC, Mac, Android ve iOS cihazlar için uygulamalara sahiptir. Hizmetlerini kullanırken bir sorunla karşılaşırsanız, BulletVPN’in müşteri hizmetleri hizmeti, canlı destek veya e-posta yoluyla size yardımcı olmak için her zaman hazır olacaktır. Güvenlik açısından, BulletVPN bağlantınızın tüm aboneleri için standart 256-bit AES şifreleme modeli ile korunduğundan ve güvence altına alındığından emin olabilir. Diğer sağlayıcıların çoğu gibi, BulletVPN’in de yararlanabileceğiniz ve bunun sizin için hizmet olup olmadığını görebileceğiniz 30 günlük para iade garantisi vardır..

3. NordVPN

Panama merkezli bu hizmetin merkezi, veri saklama politikalarının uygulandığı herhangi bir bölgeden çok uzaktadır. Bu, böyle bir sağlayıcıyla, paylaşımda bulunmak yerine, göz atma geçmişlerinizle ilgili kaygı duymamanız gerektiği anlamına gelir. Bu, trafiğin bir yerine iki sunucu üzerinden yönlendirildiği Çift VPN ve sörf yaparken yıkıcı reklamların ve kötü amaçlı yazılımların engellendiği CyberSec gibi güvenlik özellikleriyle birleşince, NordVPN abonelerinin güvenliğine iyi bakılmasını sağlar. Sağlayıcının 4000’den fazla sunucudan oluşan geniş ağı ayrıca tüm kullanıcıların kendi seçebilecekleri bir bölgede bağlanabilecekleri bir sunucu bulabilmelerini sağlar ve NordVPN’in 5’e kadar eşzamanlı VPN bağlantısını destekleme kapasitesi çevrimiçi ile ilişkili tüm maliyetlerden tasarruf edilmesine yardımcı olur güvenlik. NordVPN ayrıca, kullanıcıların gerçek bir anonim tarama deneyimi elde etmek için Tor VPN hizmetini entegre edebilecekleri VPN üzerinden Soğan’ı da destekler. Servis ayrıca otomatik bir öldürme anahtarı sunar ve DNS sızıntılarına karşı önler. Sunulan 3 günlük ücretsiz deneme sürümü ile, bunun sizin için doğru hizmet olup olmadığına karar vermek uzun sürmeyecek. Devam et ve dene.

4. CyberGhost

CyberGhost VPN, Romanya merkezli bir başka güvenilir hizmettir. Ülke önemli miktarda çevrimiçi özgürlüğe sahiptir, bu nedenle kullanıcıların verilerinin kaydedilmesi veya göz atmalarının herhangi bir şekilde kısıtlanması konusunda endişelenmesi gerekmez. Hizmet, özellikle genel Wi-Fi ağlarına sürekli bağlanan kullanıcılar için uygulanan güvenlik önlemleri ile bilinir. CyberGhost VPN, eşler arası dosya aktarımları yoluyla dosya paylaşımını destekler, bu nedenle büyük hacimli dosyaları indirmek veya indirmekte herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir. Müşteri hizmetleri ekibi, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda size canlı sohbet özellikleri aracılığıyla ulaşılabilecekleri için size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Hizmet, iOS, Android, Mac OS ve Linux dahil olmak üzere çok çeşitli platformlarda uyumlu, kullanımı kolay bir VPN uygulaması sunuyor. Hizmet Kodi ile iyi uyum sağlar, bu nedenle kullanıcıların medya yazılımıyla eşleştirmesi konusunda herhangi bir sorun yaşamamalıdır. CyberGhost’un standardınıza uygun olup olmadığını görmek için 30 günlük para iade garantisini alıp hizmeti kendiniz test edebilirsiniz..

Tavsiye sözü

Çok çeşitli ücretsiz VPN’ler mevcuttur ve bunların çoğu çevrimiçi basit bir arama yaparak bulunabilir. Bu hizmetler kaydolmak için çok cazip olabilir ve çoğu kullanıcının bunun için ödeme yapmak zorunda kalmadan ücretsiz alabilecekleri bir şey olmasını tercih edeceğinin farkındayız. Ücretsiz bir sağlayıcıya kaydolmayı düşünen herhangi bir İnternet kullanıcısına bir dikkat uyarısı sunmak istiyoruz. Bu ücretsiz hizmetlerin kullanıcı verilerini üçüncü taraflarla paylaştığı bilinmektedir. Muhtemelen bu kişilerin büyük bir kısmı ücretsiz hizmetlerini devam ettirebilmektedir. Hizmetlerinin kalitesi de sizi hayal kırıklığına uğratır, çünkü çoğu sağlayıcıda, hızlar önemli bir şey yapmak için gerçekten çok düşüktür. Güvenebileceğiniz tek sağlayıcılar, hizmetlerini ücretsiz kullanmanın öngörülen süresini sunanlardır. Bu normalde, kaydolmadan önce hizmetlerinin diğerleriyle ne kadar iyi karşılaştırıldığını görebilirsiniz..

En İyi Açık Deniz VPN’leri Hakkında Sonuç

Açık denizde VPN kullanmak, dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerin çevrimiçi güvenlik konusunda gündeme geldiği bilinen birçok endişeye kapılmamanızı ve verilerinizin ve kişisel bilgilerinizin herhangi bir devlet kurumunun ellerinden uzak kalmasını garanti eder..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me