EMule için en iyi VPN

Eşler Arası dosya aktarımlarını bilen ve sık sık yapan herkes muhtemelen eMule’ü duymuştur. 2002 yılında piyasaya sürülen bu Windows tabanlı dosya paylaşım istemcisi, en popüler olanlardan biridir ve 2005’te faaliyete geçmeyi bırakan selefi eDonkey’in bir takipçisi olarak ilan edilmiştir. en güvenilir P2P dosya paylaşım istemcileri, eMule ağırlıklı olarak bulmak için en zor içerik türü için kaynak istemcileri tarafından kullanılır. ET2k protokolüne dayandığı için çok çeşitli diğer torrent istemcilerinden farklıdır, uTorrent, BitTorrent ve Vuze gibi tanınmış istemciler BitTorrent protokolüne geçer.


EMule için en iyi VPN

EMule için en iyi VPN

EMule Nedir?

eMule, kullanıcılar arasında 4 milyar dosya alışverişini kolaylaştırdığı için kredilendirilmiştir ve bu yüksek aktarım hızı, kullanabileceğiniz en güvenilir torrent istemcilerinden biri olarak konumunu sağlamlaştırmaktadır. Farkında olmayanlar için, çoğu insanın torrent istemcilere yönelmesinin nedenlerinden biri, indirme sitelerinde bulunması oldukça zor olan içeriğe erişim sağlamalarıdır. Bu avantaj, kendi riskleri ile birlikte gelir. Torrent ile alınabilen dosyaların büyük çoğunluğu telif hakkı ihlali politikalarına aykırıdır. Bu, böyle bir malzemeyi yüklerken veya indirirseniz, hapis cezasına çarptırılma olasılığınız olduğu anlamına gelir. Bu, almanız gerektiğini düşündüğünüz bir riskse, en azından yakalanma şansınızı azaltacak önlemleri ayarlamak akıllıca olacaktır..

Neden eMule ile VPN Kullanmalısınız?

Bu durumda sizin için çalışmak için en iyi çözüm ne olurdu? VPN kullanma. Tam olarak Sanal Özel Ağ olarak bilinen bir VPN, bağlantınızın güvenli ve gizli kalmasına yardımcı olur, böylece bağlantınız boyunca devam edebileceğiniz çevrimiçi etkinlikleri gizler. Bir VPN kullanmak, çevrimiçi olduğunuz her şey için ISS’nizin karanlıkta kalmasını sağlar ve bu, sizi tarama işleminize uygulanabilecek herhangi bir azaltma biçiminden etkilenmez. İSS’lerin, bağlantınızı yavaşlatarak veya hatta belirli sitelere veya torrent kaynaklarına erişimi engelleyerek İnternet’i kullanma şeklinizi sınırlamaya çalıştığı bilinmektedir. Ayrıca, sonuç olarak İnternet’e bağlı olduğunuz şeyi oluşturamayacakları için İSS’niz aracılığıyla gönderilen herhangi bir telif hakkı ihlali mektubundan kaçınacaksınız..

Güvenilir bir VPN sağlayıcısına kaydolduğunuzda, aldığınız güvenlik katmanı, bulunduğunuz konumdan gelen kullanıcılara tahammül etmeyecek alanlardan bile dosya göndermenize olanak tanır. Yalnızca yerel tabanlı kullanıcılar tarafından erişilebilen içerik barındıran siteler ve sunucular vardır, ancak bir VPN, herhangi bir yabancı erişim biçimini önlemek için olabilecek kısıtlamalarla uğraşmanıza yardımcı olur. VPN ayrıca, özellikle bir restoran veya oteldeki genel bir Wifi ağına bağlandığınızda bağlantınızın güvenli olmasını sağlar. Bu tür kamu ağları, özellikle herhangi bir güvenlik önlemi almamış kullanıcılar için üreme alanı olarak kabul edilir.

Bir VPN kullanmanın birçok avantajı olduğunun farkında olsak da, abone olacağınız hizmeti seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de bilmeniz gerekir..

EMule için En İyi VPN – Bir VPN Seçme

Kullanım amacınıza uygun olmayabileceğinden torrentin desteklenip desteklenmediği konusunda net olmayan bir sağlayıcı seçmemeye çok dikkat etmelisiniz. Bu hatayı yapmadığınızdan ve kapsamınızı daralttığınızdan emin olmak için, torrentlerinizi eMule aracılığıyla anonim olarak indirmek için kullanabileceğiniz üç güvenilir sağlayıcı belirledik.

1. ExpressVPN

ExpressVPN şu anda yaklaşık 9 yıldır oyunda ve görünüşe göre, abone olabileceğiniz en saygın hizmetlerden biri olarak VPN endüstrisinin zirvesine çıkmak için gereken tek şey bu. İngiliz Virgin Adaları merkezli ExpressVPN, VPN ile yeni başlamış olsanız bile, kendisine dönüşecek hizmet olarak güçlü bir üne sahiptir. Hizmetin ağında yaklaşık 2000 sunucu var ve 256 bit AES şifrelemesi için OpenVPN’e bağlı.

VPN kullanımını teşvik etmeyen bir ülkede yaşıyorsanız, ExpressVPN hizmeti kullandığınız gerçeğini gizlemek için bir dizi gizli sunucu sağlar. Kullanıcılar ayrıca ExpressVPN’in trafiklerinin hangi bölümünün şifreleneceğine karar vermelerini sağlayan bölünmüş tünelleme özelliğinden de yararlanabilirler. Hizmet yalnızca 3 eşzamanlı bağlantıya izin verir, ancak VPN istemcisini doğrudan yönlendiriciye yüklemeye karar verdiyseniz, bu genişletilebilir. Hizmet, cihazları Windows, iOS, Linux veya hatta Android yazılımı çalıştıran kullanıcılar için VPN uygulamaları sağlar. Müşteri hizmetleri, e-posta, çağrılar ve hatta sosyal medya aracılığıyla 7/24 her zaman erişilebilir durumdadır. ExpressVPN’in neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için ExpressVPN İncelememize bir göz atın.

2. IPVanish

Listemizdeki ikinci, ağında yaklaşık 1500 sunucuya sahip Amerikan merkezli bir sağlayıcıdır. IPVanish aslında tamamen kendi ağına sahip olur, bu da kullanıcıların çevrimiçi güvenliklerinin yönetimine herhangi bir üçüncü tarafın dahil olmayacağı garanti edilir. Ayrıca, kullanıcılara trafiğinin hiçbirinin paylaşılmayacağını veya depolanmayacağını garanti eden iyi bir sıfır günlük kaydı politikası da vardır ve sağlayıcı 10 eşzamanlı bağlantıyı sürdürme yeteneğine sahipken, kullanıcılar tüm cihazlarını güvenceye almak için yeterli fırsata sahiptir..

IPVanish, torrent göndermek isteyen kullanıcıları destekleyebiliyor ve bu web sitelerinde bile teşvik ediliyor. IPVanish ayrıca, VPN istemcilerini indirmek istemiyorsanız alternatif olarak SOCKS5 web proxy özelliğine sahiptir ve ayrıca seçim yapmak için VPN protokolleri olarak IKEv2, L2TP, / IPSec, SSTP, PPTP ve OpenVPN sunar. IPVanish, sunucuların hızı için kullanıcılar arasında oldukça popülerdir ve hizmete abone olanlara hem sınırsız bant genişliği hem de sınırsız sunucu geçişi sunar. Bu hizmetin sizin için daha neler yapabileceğini görmek için, ayrıntılı IPVanish İncelememize göz atın..

3. NordVPN

Üçüncü ve son önerimiz NordVPN’dir. Bu, 4000’den fazla sunucusunun dünya çapında iyi dağıtıldığı noktaya, altyapısına büyük yatırım yapmış bir sağlayıcıdır. Hizmet, en güvenilir ve özellik merkezli olanlardan biridir, çünkü bir dizi araç, kimsenin verilerinizi kolayca tutamamasını sağlamaya yardımcı olacaktır. 256 bit AES şifrelemesi ile güvenlik sağlanır ve hizmetin ayrıca verilerinizin kaydedilmemiş ve tamamen güvenli kalmasını sağlayacak sıfır günlük ilkesi vardır..

NordVPN, kullanıcılara, tercih ettikleri VPN protokolünü seçerken OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ve IKEv2 arasında geçiş yapma fırsatı sunar ve ayrıca kullanıcılarının tarama bilgilerinin gizliliği için katı bir kayıt politikası uygulamaz. Servis ayrıca SmartPlay özelliği üzerinden akışa izin verir ve P2P dosya aktarım trafiğini destekleyen sunuculara sahiptir. NordVPN ayrıca Firefox ve Chrome için tarayıcı eklentilerinin yanı sıra Tor over VPN desteği ve otomatik öldürme anahtarı sunar. Bu sağlayıcının sizin için neler yapabileceğini gerçekten keşfetmek için NordVPN İncelememizi incelemenizi öneririz..

EMule için En İyi VPN Üzerine Sonuç

Bu sağlayıcıların her birine kaydolmadan önce bir tavsiye sözcüğü ilk önce onları denemek ve tercihinize göre hangisinin en iyi çalıştığını görmek olacaktır. Hepsinin para iade garantisi veya ilk elden test ederken yararlanabileceğiniz ücretsiz deneme süresi vardır. İncelememizde listelediğimiz sağlayıcılarla ilgili sorularınız mı var? Sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünde bırakın, size geri dönmekten memnuniyet duyarız.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map