Deluge için en iyi VPN

Deluge, Python adlı bir programlama dilinde yazılmış çok az BitTorrent istemcisinden biridir. Bu, normalde diğer alternatiflerle bulamayacağınız belirli bir özellik ve özellik grubuna ve çok çeşitli cihazlarda ve platformlarda çalışma esnekliğine sahip olmasını sağladı. Amacı, hafif ve kullanımı kolay olmak amacıyla, kullanıcıların web üzerinden erişmesine izin verir. İşleyişini geliştirmek için diğer programcılar tarafından yapılabilecek değerli gelişmeleri bile memnuniyetle karşılar..


Deluge için en iyi VPN

Deluge için en iyi VPN

Deluge İyi mi?

Deluge, cihazınızda perde arkası uygulaması olarak çalışabilmesi nedeniyle kullanıcılar arasında çok popüler hale geldi. Kullanıcılar ayrıca üç seçim arasından ne tür bir arayüz tercih edeceklerini seçebilirler. Komut tabanlı arayüz, standart grafik arayüz ve web tabanlı arayüz var. Torrentiniz ayrıca reklamlardan arınmış olacaktır. Hizmet gerçekten reklam destekli değil.

Deluge kullanmak, diğer birçok BitTorrent istemcisine göre kendi avantajlarına sahip olduğu kadar, trafiğinizin de kullanımı çok kolaydır. Deneyimli bir kullanıcı, sunduğunuz dosya türlerini bulmak için kolayca çalışabilir, hatta trafiğe bilgisayarınıza giden bir virüs bile ekleyebilir. Bunların hepsi, başınıza gelmek istemediğinizden emin olduğumuz olaylardır. Bu nedenle kendinizi korumak için güvenilir bir VPN hizmetine kaydolmanızı öneririz.

Neden Deluge ile VPN Kullanmalı?

Sanal Özel Ağ’ın kısaltması olan VPN, bir kullanıcının bağlantı kurabileceği ve trafiğini yönlendirebileceği bir sağlayıcı tarafından kurulan bir sunucu ağını ifade eder. Bunu yaparken, bu işlem tüm trafiğinizi şifreler. Bu, tam gizliliği garanti eden bir güvenlik türüdür. Ayrıca, neyi desteklediğinizi yöneten telif hakkı sorunlarından emin değilseniz her türlü geri tepmeyi önler.

Bir VPN kullanmak, ISS’nizin ne yaptığınız konusunda karanlıkta kalmasını da sağlar. Kullanıcılarının çevrimiçi ortamda ne yaptıkları konusunda çok dikkatli olan İSS’ler var. Bazıları kullanımlarını yönetmek ve yönetmek için önlemler uygular. Çoğu insan buna kısma denir. Neyse ki, güvenilir bir VPN ile, bant genişliğinizi sınırlamak veya belirli sitelere ve kanallara erişimi reddetmek gibi, İSS’nizin muhtemelen uygulayabileceği her tür azaltma yöntemi üzerinde çalışabilirsiniz..

Ayrıca abone olmayı seçtiğiniz VPN hizmetinin torrent için yeterince güvenilir hızlar sunduğundan emin olmanız gerekir. Ağında çok fazla sunucu bulunmayan bir hizmete gitmeyi seçerseniz, diğer pek çok kullanıcının yanında mevcut olan birkaç sunucu için uğraşacaksınız. Ayrıca, hızlarınız ve güvenliğiniz olumsuz yönde etkilenir ve oturumunuz zaman aşımına uğradığında bağlantınızı yeniden başlatmanızdan gerçekten hayal kırıklığına uğrarsınız..

Deluge için en iyi VPN’ler

Abone olmak için mükemmel bir hizmet aramanın biraz zor olabileceğini biliyoruz, bu nedenle yalnızca birinci sınıf hizmet sunacağından emin olduğumuz birkaç tanesini tamamladık. İşte Deluge için en iyi VPN’ler listemiz.

1. ExpressVPN

Üst düzey hizmet arayanlar, ExpressVPN’den başka bir yere bakmamalıdır. Bu yetenekli sağlayıcı neredeyse on yıldır var ve o zaman tüm abonelerini memnun etmek için en iyi kalite ve verimlilik karışımını ortaya çıkardı. Ağlarında 2000’e yakın sunucuyla ExpressVPN, kesintisiz ve kesintisiz torrent sunmanın yanı sıra uzmanlıklarının ötesinde herhangi bir şeyle sıkışmış olabilecek herkes için 7/24 açık olan bir müşteri hizmetleri hattı vaat ediyor.

ExpressVPN ayrıca diğer cihazlarınız için 3 adede kadar ek bağlantı ve askeri sınıf güvenlik 256 bit AES şifreleme sunar. Sunucu ağlarında, VPN kullanımının yasak olduğu ülkelerde bulunan kullanıcılar tarafından kullanılabilecek bir dizi gizli sunucu da vardır. Hizmet ayrıca, ne tür bir trafiğin şifrelenmesini istediğinize karar vermeniz için bölünmüş bir tünel oluşturma özelliği de sunar. ExpressVPN ile başka neler mümkün olduğunu görmek için zaman ayırın ExpressVPN İncelememizi okuyun.

2. IPVanish

IPVanish, 1999’dan beri aktif olan ABD merkezli bir sağlayıcıdır ve bu nedenle sektördeki en deneyimli sağlayıcılar arasındadır. Hizmet, tüm dünyaya dağılmış, tümü doğrudan sağlayıcının sahip olduğu yaklaşık 1500 sunucuya sahiptir. Hizmet aynı zamanda bir evdeki veya küçük bir ofisdeki tüm cihazları güvence altına alacak kadar büyük olan 10 eşzamanlı bağlantıya izin veren tek güvenilirdir. IPVanish ayrıca, müşterilerinin sıfır günlük kaydı politikası sayesinde trafiğinin iyi korunmasını sağlar. 7/24 hazır olan bir müşteri hizmetleri ekibiyle, düzeltemeyeceğiniz bir sorunla karşılaştığınızda ulaşmaktan çekinmeyin.

IPVanish ayrıca, VPN istemcilerini cihazınıza indirmek istemediğiniz takdirde kullanabileceğiniz bir SOCKS5 web proxy hizmetine sahiptir, ancak uygulayabileceğiniz en etkili yöntem doğrudan yönlendiricinize indirmektir. IPVanish ayrıca trafiğinizin 256 bit AES şifrelemesi ile korunmasını sağlar ve OpenVPN, IPSec, IKEv2, SSTP ve PPTP desteğiyle seçim yapabileceğiniz çok çeşitli protokollere sahip olursunuz. Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi IPVanish İncelememizden edinilebilir.

3. NordVPN

NordVPN, ne yaparsanız yapın çevrimiçi kalmanızı sağlamak için fazlasıyla yeterli özelliğe sahip belirli bir hizmet olarak öne çıkıyor. Sağlayıcının dünyanın farklı konumlarına dağıtılmış 4500’den fazla sunucusu var, bu nedenle bağlantınızı güvence altına almak için bağlanmak için hiçbir sunucuyu gerçekten kaçırmayacaksınız. NordVPN uygun olarak Panama’da yerleşiktir, bu nedenle ülke kendi yetki alanlarında olmadığı için herhangi bir veri düzenleme otoritesinden gerçek bir tehdit yoktur. Bu, sıfır günlük kaydı politikalarının iyi bir şekilde desteklendiği anlamına gelir.

NordVPN ayrıca müşterilerinin, devam ettikleri iş türüne göre hangi sunuculara bağlanacaklarını seçmelerine olanak tanır. Torrent yaparken, büyük dosyaları indirirken ve hatta oyun oynarken daha iyi performans gösteren sunucular vardır. Hepsinden önemlisi, çevrimiçi trafiğin bir yerine iki sunucu üzerinden yönlendirilmesi ve 256 bit AES şifrelemesinin kapsamının iki katına çıkarılması seçeneği vardır. Hizmet ayrıca, anonimlik için VPN üzerinden Tor ile de iyi çalışır ve aralarında geçiş yapmaktan hoşlanmayan kullanıcılar için özel IP’lere sahiptir. NordVPN’in daha fazla hizmet sunabileceğini görmek için derinlemesine NordVPN İncelememize bir göz atın.

Deluge için En İyi VPN – Sonuç

Çoğu zaman, birçok kullanıcı dosyalarının kaynağı hakkında hiçbir zaman tam olarak emin değildir ve bu nedenle her zaman telif hakkıyla korunan materyalle uğraşma şansı vardır. Herhangi bir telif hakkı ihlali örneğinden ve bununla birlikte gelen davalardan kaçınmak için, yukarıda listelediklerimiz gibi güvenilir bir VPN hizmetine kaydolmak en iyisidir. Bu, etkinliklerinizi gizli tutmanıza ve kimliğinizi genel halktan korumanıza yardımcı olacaktır..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me