Dark Web ve Darknet için En İyi VPN İncelendi

Darknet olarak da bilinen Dark Web, çoğu insanın normal internet üzerinden normal olarak erişilemeyen yasadışı veya yasaklanmış ürünlerin satıldığı sanal bir karaborsa olarak düşünmek istediği şeydir. Dünya çapında web’e benzer, ancak yalnızca TOR veya Project Freenet gibi anonim ağlarla erişilebilmesinden farklıdır. Burada bulabileceğiniz türden şeyler arasında uyuşturucu, yasa dışı yazılım ve hatta kitle imha silahları var.

Dark Web ve Darknet için En İyi VPN İncelendi

Dark Web ve Darknet için En İyi VPN İncelendi

Dark Web ve Darknet için En İyi VPN – Giriş

Dünyanın dört bir yanındaki devlet kurumlarının bu platformdaki kullanıcıların çoğunu tanımlamak için birlikte çalıştıkları büyük bir sorun var ve bunu ağ altyapılarını kırmaya çalışarak yapıyorlar. Özellikle NSA, Darknet’e “aşırılıkçı” olarak erişmeye çalışan herkese heveslidir, çünkü bu tür insanlar çoğu yasadışı ticarete girmeye hazır görünmektedir. Tüm dünyadaki belirli eyaletlerdeki İnternet sağlayıcıları, birleşik bir çaba ile, kapsamlı bir veri paketi incelemesi yaparak Darknet veya Tor Kullanıcılarını işaretlemek için çalışır. İngiltere veya ABD gibi ülkelerde, mevcut “tıkaç emirleri”, İSS’leri, başkalarının yaptıklarını bilmelerine izin vermeden, kullanıcılarının ne yaptığını izlemeye zorlar.

Sansürlü içeriğe erişirken ve hatta tartışmalı bilgileri çevrimiçi olarak gönderirken yasal bir sakınca görmediğinizden emin olmanın en iyi yolu, geçerli bir VPN bağlantısı kullanmaktır. Bu, İnternet Servis Sağlayıcınızın çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı görmemesini ve hükümetle karşılaşmaktan kaçınmasını sağlar. Herhangi bir belirgin nedenden dolayı Dark Web’de oturum açmayı planlıyorsanız özellikle önemlidir. Şimdi, tam koruma sunacak bir VPN hizmeti seçmenin bazen zor olabileceğini anladığımız için, bir dizi test etme sorununu yaşadık ve dikkatinize değer 4 ile geldik:

Dark Web ve Darknet için En İyi 4 VPN

ExpressVPN

En popüler servislerden biri olarak, ExpressVPN müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmak için çok şey yapar. İngiliz Virgin Adaları’na bağlı olmak, kullanıcılarının verilerini saklamaya zorlayabilecek yasalardan tamamen arınmış oldukları anlamına gelir. Ayrıca, DMCA gibi yetkililerin hizmete kaydolan kullanıcıları belirleme yolu yoktur ve bu nedenle çevrimiçi ortamda kim tarafından görüntülenen bilgileri izleyemezler..

30-gün para iade garantisi

Hizmet için ödeme yapmak için kullanabileceğiniz anonim yöntemlerden biri Bitcoins’dir. Çoğu insan için bu çok tercih edilir, ancak doğrudan para yatırma veya nakit transferi gibi çeşitli başka seçenekler de vardır. Dünyanın dört bir yanındaki geniş sunucu ağları, hem güvenilir hem de ödemeye değer bir hizmet sunar..

BulletVPN

Listemizdeki ikinci BulletVPN, başka bir tanınmış servis sağlayıcı. Bu adamlar, tümüyle güvenilir bir bağlantınız olacağına söz verir ve özellikle video akışı yaparken hızınızdaki kesintilerden kaçınır. Sunulan gizlilik düzeyi, OpenVPN, IKEv2, PPTP, IPSec ve L2TO / IPSec olmak üzere 5 güvenlik protokolü tarafından desteklenmektedir. Tüm bu beşi, bağlantınızın şifreli kalmasını sağlamak için birlikte çalışır.

Fiyatlandırma açısından, BulletVPN aynı avantajlara sahip 3 esnek plan sunar, tek fark ödemelerin ne sıklıkta yapıldığıdır. Aylık seçeneği, 6 aylık aralığı ve hatta yıllık aboneliği tercih edebilirsiniz. Taahhüt etmeden önce hizmetlerini test etmek isterseniz, 30 günlük para iade garantisi sizi rahatlatmalıdır. Bu politika, hizmetlerinin sizi etkilemediğini düşünüyorsanız, ilk 30 gün içinde paranızı geri almanıza olanak tanır.Çoğu anonim olarak ödeme yapmanıza izin veren ödeme yöntemleri de çeşitlidir..

Yaklaşık 22 ülkedeki sunucuları ve sayımıyla BulletVPN kesinlikle taramalarınızda istikrarlı bir bağlantı için güvenebileceğiniz bir servis sağlayıcısıdır.

NordVPN

Verilerinizi korumak için bir VPN hizmeti arıyorsanız, tarama geçmişinizin kaydını kendileri için tutan bir şirketi gerçekten dört gözle beklemezsiniz. NordVPN müşterilerine geçmişlerinin hiçbirinin kaydedilmemesini sağlayarak bu beklentiyi karşılar ve Panama’da bulundukları gerçeğiyle bu daha kolay hale gelir. Oradaki yasalar ABD kadar katı değil, bu yüzden abonelerinin sunucuları üzerinden eriştikleri konusunda uyanık kalmak zorunda değiller.

NordVPN kullanıcılarının keyif alacağı büyük bir artı, OpenVPN için 2048 bit SSL şifrelemesidir. Jargona pek aşina olmayan bizler endişelenmemeliyiz; bu sadece sağlanan güvenlik seviyesinin normalden daha yüksek olduğu anlamına gelir. NordVPN ayrıca 30 günlük para iade garantisi ve 3 günlük ücretsiz deneme süresi sunarak öne çıkıyor. Bu, başka bir yerde bulmak zor olacak bir kombinasyon. Ayrıca 6 adede kadar cihazın aynı anda VPN hesaplarına bir hesap altında bağlanmasına izin verir. Birden fazla cihazı herhangi bir gözetimden korumak istiyorsanız, bu çok önemlidir..

IPVanish

En iyi seçimlerimizden, IPVanish aslında ABD’de bulunan tek hizmettir. Bu mutlaka kötü bir şey değildir, çünkü bir VPN hizmeti kadar daha az güvenli veya güvenli olduğu anlamına gelmez. Dünyanın dört bir yanına dağılmış olan 500 sunucu, onları geniş bir ağa sahip ilk 5 sağlayıcı arasında kolayca sıralıyor ve bu, müşterilerinin kaydolması için en büyük motivasyon kaynaklarından biri. Fiyatlandırma planları aynı zamanda esnektir ve her üç, üç ve 12 ayda bir ödeme yapılmasını sağlayan paketlerdir. Hizmetin ücretsiz deneme süresi yok. Bunun yerine, müşterilerin hizmetlerini 7 gün içinde test etmelerini sağlayan 7 günlük para iade garantisi var. Eğer beğenmezlerse, geri ödemeyi seçebilirler, ancak yalnızca bu 7 günlük süre içinde.Kodi için en iyi VPN

IPVanish ayrıca bir dizi oyun hizmetine bağlı olduğu için de bilinir. Lag Assassin ile ortaklığı, abonelerinin çevrimiçi oyun oynama deneyiminin keyfini çıkarmasına izin veriyor ve herhangi bir gecikmeye yer bırakmıyor.

En İyi Darknet VPN’leri – Sonuç

Hangi VPN hizmetlerine güveneceğinizi biliyorsanız, Dark Web’e erişmek çok daha kolaylaşır. Yukarıda belirtilen dördü ekibimiz tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır, bu nedenle kaydolduktan sonra size herhangi bir sorun vermemelidir. Devam edip kaydolduysanız, sahip olabileceğiniz geri bildirimlere açığız; bunları yorum bölümünde aşağıya bırakın ve yanıtladığınızdan emin olacağız.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me