Avustralya için En İyi VPN – 2020 İnceleme Kılavuzu

VPN Avustralya için en iyisidir? Avustralyalılar, muhtemelen diğer uluslardan daha fazla, VPN’nin ne olduğu, nasıl çalıştığı ve neden bu kadar önemli olduğu hakkında doğru bilgiye sahipler. Avusturalya uzun yıllar boyunca Avustralya’da coğrafi olarak engellenen akış kanallarının engelini kaldırmak için VPN’lere yöneldi. Bu tür akış hizmetleri Amerikan Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, CW TV, Sky Go, BBC iPlayer ve ITV’dir. Avustralya ISP’leri son zamanlarda torrent sitelerini engelle, Avustralya’da VPN ihtiyacı artık daha da yüksek.


Yeni Zelanda, ABD, İngiltere, Kanada veya denizaşırı ülkelerde yaşayan Avustralyalı gurbetçilerin bile VPN’ye büyük ihtiyacı var. Yurtdışında bir Avustralya IP adresi almak için sanal bir özel ağ kullanılabilir. Bu da Aussies’in TenPlay, 9Now, Channel 7 ve SBS gibi Avustralya kanallarını dünyanın herhangi bir yerinden izlemesini sağlıyor. Işık tutacağım en çok önerilen VPN hizmetleri Aşağıdayken dönmelisin.

Avustralya için En İyi VPN 2017

Avustralya 2020 için En İyi VPN

Sanal Özel Ağ nedir

Arkadaşlarınıza belirli bir web sitesine erişemeyeceğinizi söylersiniz. Anında cevap ‘Sadece VPN kullan’. Birçoğumuz bu durumda bulunduk. Utanç duymamak için sadece başınızı sallayın, VPN’nin ne olduğunu ve aslında nasıl çalıştığını merak ediyorsunuz.

VPN başlangıçta bir araç olarak tasarlandı çevrimiçi gizliliği koru ve ekleyerek İnternette gezinirken ek güvenlik. Tüm İnternet trafiğiniz şifrelenmiş VPN sunucusuna bağlandığınızda. Sanal bir özel ağ kullanabilmek için ISS’nizin yasaklandığı sitelere erişin ek bir bonus.

VPN’in özelliği burada bitmiyor. VPN kullanmak ayrıca internette anonim olarak gezin. Hatta coğrafi kısıtlamalı akış kanallarının engellemesini kaldırın sevmek ABD Netflix, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer, ya da Sky Go.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, birçok insanın VPN’ye dönmesi şaşırtıcı değildir. Ancak, o kadar çok VPN sağlayıcısı varsa, hangisini seçmelisiniz?

Söylediğiniz Ücretsiz VPN?

Bir VPN kullandığınızda, VPN sağlayıcınıza özel verilerinizle güvendiğinizi unutmayın. Sonuçta, tüm internet trafiğiniz sunucuları üzerinden geçecek. Bu yüzden önemlidir gizlilik politikalarını okuyun ve kullanım Şartları kaydolmadan önce.

Aslında sizi bir kuruş ücretlendirmeyen VPN hizmetleri var. Ancak, bunların çoğu “Ücretsiz” VPN hizmetleri gizli bir fiyatla gelir.

 • Birincisi, potansiyel olarak özel verilerinizi üçüncü taraflara satmak.
 • Ücretsiz olarak tanıtıldıkları için, VPN sunucuları sürekli olarak aşırı yüklenecektir. Sizin tarama, akış ve indirme hızlarının tümü zarar görecektir.
 • Onlar 7/24 doğru destek vermeyin; bazı teknik sorunlarla karşılaşıncaya kadar gerçekten takdir etmediğiniz çok önemli bir özellik.
 • Trafiğinizi düzgün şekilde şifrelemeyebilirler. İSS’niz ve diğer kullanıcılar tarama etkinliğinizi hala izleyebilecek.
 • Bir yol arıyorsanız, ücretsiz VPN’ler en iyi seçim değildir coğrafi kısıtlamaları aşmak. Engellemeyi kaldıramayacaklar Amerikan Netflix, Amazon Prime, veya benzeri coğrafi olarak engellenen kanallar.

En İyi Avustralya VPN’sinin Özellikleri

Ücretsiz VPN’ler yoldan çıktığında, uygun VPN sağlayıcılarına bakmanın zamanı geldi. VPN sunucusu bakımı, desteği ve uygulamalarının tümü maliyetlidir. Bu nedenle, tüm güvenilir VPN hizmetleri ayda yaklaşık 6 $ ila 10 $ arasında bir ücret almaktadır. Diğer her şeyde olduğu gibi, VPN sağlayıcınız genellikle ne kadar pahalı olursa, o kadar fazla avantaj elde edersiniz. İşte bir dizi en iyi VPN sağlayıcılarını sunar teklif etmeli.

 • Global VPN Sunucuları: Tüm dünyadaki VPN sunucularıyla, coğrafi olarak engellenen herhangi bir kanala erişebilirsiniz.
 • hız: VPN sağlayıcınız ne kadar çok VPN sunucusuna sahipse, belirli bir sunucuda o kadar az yük olacaktır. Böylece, İnternet hızınız düşmeyecek.
 • VPN Uygulamaları: İçin başvurular PC, Mac, iPhone, iPad, Linux, ve Android birkaç dakika içinde VPN bağlantınızı kurmak istiyorsanız,.
 • 7/24 Destek: VPN hizmetiniz için ödeme yapıyorsanız, 24 saat destek. Sorun giderme konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, VPN bağlantınızı kurun veya belirli bir web sitesinin engellemesini kaldırın.
 • Günlük Yok Politikası: Bazı VPN hizmetleri, VPN sunucularına bağlanırken ziyaret ettiğiniz sitenin günlüklerini tutar. VPN sağlayıcınızın sıfır günlük tuttuğundan emin olun.
 • VPN Protokolleri: Dört ana VPN protokolü vardır: OpenVPN, L2TP, IPSec ve PPTP. Uygun VPN sağlayıcıları hepsini destekler.
 • Geri ödeme politikası: Kaydolduğunuz VPN hizmetinin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamadığını görebilirsiniz. Bu durumda, paranızı geri almak istersiniz. Uygun VPN hizmeti, 30 günlük para iade garantisi iade politikası.

Avustralya için En İyi VPN

Avustralya için uygun bir VPN bulmak bazen göz korkutucu olabilir. Ancak, Avustralya’da kullanılacak en iyi olanları gözden geçirerek işinizi çok daha kolay hale getirdim. İşte buradalar:

ExpressVPN

ExpressVPN yukarıda listelenen tüm özellikleri sağlar. İşte bu yüzden 2020’de Avustralya için en iyi VPN. Aşağıda incelediğimiz diğer VPN hizmetlerini listeledim.

Hiç şüphe yok ki ExpressVPN VPN endüstrisinde bir hane adıdır. VPN sunucuları tüm dünyaya yayılmıştır. Almanya, Fransa, ABD, İngiltere, Kanada ve tabii ki Avustralya’daki VPN sunucularına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN’i HBO GO, Netflix ve BBC iPlayer gibi bölgesel olarak engellenen akış hizmetlerine erişmek için de kullanabilirsiniz. ExpressVPN katı “Kayıt tutmama politikası”. Canlı sohbet desteği de ihtiyacınız olduğunda her zaman kullanılabilir.

VPN servis sağlayıcılarıyla güven sorunları olanlar için Expressvpn’i bir ay boyunca deneyebilirsiniz. Ürünü beğenmediyseniz, geri ödeme isteyin ve tüm paranızı geri alacaksınız.

Bant genişliği sınırlaması da yoktur. Böylece, belirli bir kotanızın bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan en sevdiğiniz tüm içeriği akışa alabilir ve indirebilirsiniz..

Sonuç olarak, ExpressVPN test ettiğim en iyi VPN servis sağlayıcılarından biri olduğunu kanıtladı. Ayrıca, aklınıza gelebilecek hemen hemen her cihaz için VPN istemcilerini güvenceye almak için Akıllı DNS proxy’lerini aboneliğinizin bir parçası olarak da kullanabilirsiniz.

Artıları

 • 30 günlük geri ödeme politikası.
 • Amazon Fire Stick, iOS, Android, PC ve Mac için VPN istemcileri.
 • Mükemmel müşteri desteği
 • VPN konumları tüm dünyayı kapsayan.
 • Günlük kaydı politikası yok
 • Akıllı DNS proxy özelliği.

EKSİLERİ

 • Diğer VPN hizmetlerinden daha pahalı.

BulletVPN

Giderek daha fazla Avustralyalı BulletVPN. Yeni VPN servis sağlayıcısı Down Under ve oldukça iyi nedenlerle oldukça popüler hale geldi. BulletVPN’in Aussie VPN sunucularını kullanarak Kanal 9, Kanal 10 ve Kanal 7 dahil olmak üzere çeşitli Avustralya kanallarını izleyebildik. Kurulum ve kurulum kılavuzlarını takip etmek çok kolaydır. Hangi VPN sunucularına bağlandığımıza bakılmaksızın yaşadığımız İnternet hız düşüşleri küçüktü. Belki VPN uygulamalarına daha çeşitli VPN konumları ekleyebilirler.

Artıları

 • Bir aylık geri ödeme politikası
 • Windows, Mac, Android, Fire Stick ve iOS’un hepsinde özel uygulamalar var.
 • 24 saat destek.
 • Sıfır ağ trafiği kaydı.

EKSİLERİ

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla VPN konumu yok.

NordVPN

NordVPN İngiliz futbol takımı Liverpool ile ortaklık kurduktan sonra son derece tanınmış hale geldi. Kesinlikle abone olabileceğiniz en güvenilir VPN hizmetlerinden biridir. Onların destek ekibi çok profesyonel ve verimli bir şekilde karşılaşabileceğiniz sorunları ele alıyor. Uygun VPN’lerimizde olduğu gibi, ilk abonelik tarihinden itibaren 30 gün içinde geri ödeme isteyebilirsiniz.

Artıları

 • İyi tasarlanmış VPN uygulaması
 • Kapsamlı VPN ağı.
 • Çift VPN koruması.

IPVanish

IPVanish, ABD’de olmaları olmasaydı, Avustralyalılar için en iyi VPN listemizde daha yüksek sırada yer alacaktı. Bu, Amerika’nın katı veri saklama yasaları nedeniyle bizi biraz temkinli kılıyor. Yine de, IPVanish, günlüğe kaydetmeyen bir politika izlediklerini iddia ediyor, bu da VPN sunucularına bağlandığınızda yaptığınız şeylerin sıfır günlükleri olduğu anlamına geliyor..

Ancak, HBO GO, BBC iPlayer veya American Netflix gibi VOD hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için VPN sunucularını kullanmaya çalıştığımızda diğer VPN’ler kadar güvenilir değiller.

Artı tarafta, aynı anda 10 farklı cihazda bir IPVanish hesabı kullanacaksınız. Canlı sohbet desteği bazen biraz yavaş olabilir.

Son olarak, IPVanish’in yalnızca 7 günlük para iade garantisi olduğundan geri ödeme talebinde bulunmak için fazla zamanınız yok.

Artıları

 • Çok yüksek VPN sunucu hızları.
 • Torrentleri indirmeye izin veriliyor.
 • 10 eşzamanlı VPN bağlantısı.

EKSİLERİ

 • 7 günlük geri ödeme süresi.
 • Büyük akış kanallarının engellemesini kaldırmaz.

2020’de Avustralya için en iyi VPN

Lüks olarak kabul edildikten sonra, VPN Avustralya’daki günlük İnternet kullanıcıları için yavaş yavaş bir zorunluluk haline geliyor. Niyetiniz olsun çevrimiçi gizliliğinizi koruyun, yasaklı sitelere erişin, veya coğrafi olarak engellenen kanalların engellemesini kaldırın, VPN bir zorunluluktur. Umarım, bu en iyi VPN inceleme kılavuzu size bir VPN sağlayıcısına kaydolurken nelerin önlenmesi ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda daha iyi bir fikir verdi. Avustralya’dayken VPN kullanıyor musunuz? İnternet’te gezinme şeklinizi değiştirdi mi? Aşağıya bir yorum bırakarak deneyiminizi her zaman paylaşabilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map