2020’de Minecraft için en iyi VPN

Nedir 2020 itibariyle Minecraft için en iyi VPN? İlk etapta neden Minecraft için bir VPN’e ihtiyacım var? Minecraft, internette karşılaşabileceğiniz en bağımlılık yapan oyunlardan biridir. Bir sonraki seviyeye geçmeniz için yerine getirilmesi gereken bir dizi kural veya oyun hedefi olmadan herhangi bir şey oluşturmanıza izin veren türden bir oyundur. Bu, istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz ve hayal gücünüzle süslediğiniz her şeyi oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Bir arkadaşınızla takım kurup seçtiğiniz bir göreve başladığınız için oyunu çok oyunculu modda oynamak daha da heyecan verici. Ancak çok oyunculu seçeneğe geçmek için İnternet bağlantınızın olması gerekir.


2018'de Minecraft için en iyi VPN

2020’de Minecraft için en iyi VPN

Minecraft Neden Engellenir?

Bu basit oyunun bağımlılık yapıcı doğası nedeniyle, çoğu kullanıcı, yapmaları gereken her şeye odaklanmak yerine kendilerini okulda veya işte oynarken buluyor ve bu da verimlilik düzeylerini gerçekten düşürüyor. Bununla başa çıkmak için, çoğu kurum oyuna erişimi kısıtlamak ve insanların yapılması gereken işlere daha fazla odaklanmasına yardımcı olmak için bloklar yerleştirdi.

İlginç bir şekilde, Minecraft’ın özellikle bir eğitim aracı olarak son derece yararlı olduğu bulunmuştur, çünkü giderek artan sayıda kurum bunu çok çeşitli konuları öğretmek için kullanmaktadır. Aynı zamanda çocuklar arasında yaratıcılık geliştirmek ve çevreleri hakkında daha fazla meraklı olmalarını sağlamak için de kullanılıyor..

Oyunu oynamak istiyorsanız, ancak bulunduğunuz kurum tarafından yerleştirilen bloklar nedeniyle yapamıyorsanız, güvenilir bir VPN hizmetine abone olmanız gerekir. Bir VPN kullanmak, herhangi bir kısıtlama üzerinde çalışmanıza ve ziyaret etmek istediğiniz web sitesine veya kanala tekrar erişmenize olanak tanır.

Minecraft’ı çok oyunculu modda oynamak, kendi sunucunuza sahip olmanızı gerektirir. Bu durumla birlikte gelen risklerden biri, üçüncü tarafların DDoS saldırılarına daha açık olmanız ve saldırılar sunucunuzu bağlantı istekleriyle doldurup daha sonra çökmesini sağlayarak gerçekleşir..

Mevcut pazardaki çok sayıda VPN sağlayıcısı DDoS saldırılarına karşı koruma sağlar, bu yüzden birine abone olduktan sonra gerçekten endişelenecek çok şeyiniz olmamalıdır.

Çoğu oyuncunun karşılaşabileceği bir diğer şey de IP adresi yasaklarıdır. Bunlar, sunucu yöneticileri tarafından verilen kısıtlama türleridir ve normalde kabul edilemez davranışlar için ceza olarak verilir.

Bir VPN hizmeti IP adresinizi değiştirmenize izin verdiğinden, tek yapmanız gereken farklı bir IP adresine sahip başka bir sunucuya bağlanmak olduğundan, bu tür kısıtlamaların üstesinden gelebilmeniz gerekir..

Engellemeyi kaldır Minecraft

Artık Minecraft’a erişmeyi zorlaştırabilecek bazı nedenleri bildiğinize göre, bir VPN hizmetinin oyunun engelini kaldırmak için tam olarak nasıl çalıştığını keşfedeceğiz.

Normalde, bir kullanıcının İnternet’e bağlanma isteği sunucunun İSS’leri tarafından yerine getirilir ve trafiği de bunlardan geçer. Bir VPN bağlantınız kurulduktan sonra, hangi sunucuya bağlanacağınızı kontrol edebilir ve trafiğinizin bu sunucudan geçmesini sağlayabilirsiniz. Bunun da ötesinde, bir VPN kullanmak trafiğinizin şifrelenmesini sağlar.

Bu, herkesin erişmekte olduğunuz web sitelerini veya kanalları deşifre etmesini zorlaştırır. İSS’niz bile sizi gözetleyemez. Bu nedenle Minecraft oynayıp oynamadığınızı bilmeyecekler. 

2020’de Minecraft için en iyi VPN

Daha önce de belirtildiği gibi, VPN pazarı günümüzde oldukça kalabalıktır ve sağlayıcılar seçim yapabileceğiniz çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. VPN hizmeti için herhangi bir ücret alınmadığı yerlerde bile hizmetler var.

Çok fazla reklamla bombalanacağınız ve trafiğinizin üçüncü taraflara satılacağı için böyle bir durumdan uzak durmanızı öneririz. Bu, gizliliğinizin ciddi bir istilasıdır ve tanımadığınız kişilerin çevrimiçi etkinlikleriniz hakkında bir ipucu olmasını gerçekten istemezsiniz.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, trafiğinizin gizlendiğinden ve çevrimiçi etkinliklerinizin iyi korunacağından emin olduğunuz bir VPN hizmetleri listesi bulmaya çalıştık. İşte Minecraft için en iyi VPN önerilerimiz.

1. ExpressVPN

ExpressVPN sektördeki en iyi VPN sağlayıcılarından biri olarak bilinir ve bu temel olarak yüksek hizmet kalitesi ve duyarlı ve iyi eğitimli müşteri hizmetleri ile ilişkilendirilir..

Hizmet, 1500’den fazla sunucuyu aşan 94’den fazla ülkede güçlü bir varlık gösterir. Diğer en iyi VPN servis sağlayıcılarına benzer şekilde ExpressVPN, AES-256 bit şifreleme ve OpenVPN ve PPTP gibi tüm önemli VPN protokolleri için güçlü güvenlik önlemleri sunar.

Hizmet, Apple, Mac, Android veya Linux cihazınızda çalıştırmanıza izin veren uygulamalara sahiptir ve büyük bir artı, ilk kez kullanıcı düşünülerek yapılmış olmasıdır. ExpressVPN’in 30 günlük para iade garantisi de var.

2. NordVPN

NordVPN çevrimiçi oyuncular arasında popüler olan bir başka iyi kurulmuş VPN hizmetidir. Sağlayıcıya özgü özelliklerden bazıları, bağlantınızın iki koruma katmanından geçtiği çift şifreleme hizmetini ve aynı zamanda 6 eşzamanlı bağlantıyı destekleme kapasitesini içerir. Çift VPN özelliği, Minecraft oynamanızı önlemek için ayarlanan tüm kısıtlamaları atlamanızı sağlar. Güvenlik ayrıca AES-256 bit şifreleme sunan hizmet ile askeri düzeyde. NordVPN ayrıca 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

3. VyprVPN

Listemizi kapatmak VyprVPN, teknolojideki gelişmelerin ön saflarında yer alan bir hizmet. Bukalemun özellikleri, örneğin Deep Packet Inspection ile tanınamamasını sağlamak için OpenVPN paket meta verilerini karıştırır. Bu, VyprVPN’in Suriye, Çin, Rusya, Tayland ve İran gibi ülkelerde kısıtlamalar üzerinde çalışmayı planlıyorsanız abone olabileceğiniz en güvenilir hizmetlerden biri olduğu anlamına gelir. Hizmetin 64’den fazla ülkeye dağılmış 700’den fazla sunucusu ve Android, Linux, Mac veya iOS kullanıyor olsanız da cihazınızı destekleyen bir uygulaması var. Hizmet ayrıca, hizmeti örneklemenize ve kaydolup kaydolmayacağınıza karar vermenize olanak tanıyan 30 günlük para iade garantisi de sunar..

2020 İçin En İyi Minecraft VPN Sonucu

Yukarıda listelediğimiz üç VPN hizmeti, güvenlikle ilgili herhangi bir endişe duymadan Minecraft’ı oynamanızı sağlar. En iyi hizmet için ExpressVPN en azından denemeniz gereken bir VPN’dir. Müşteri hizmetleri ekibi oldukça güvenilirdir ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız size yardımcı olmaktan daha fazlasını olan üyeleri vardır.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me