Як використовувати Usenet для завантаження – Посібник для початківців

Як користуватися Usenet? Отже, ви, напевно, чули про Usenet та про те, як це краща альтернатива. Для роботи з Usenet потрібні деякі базові ноу-хау. У цьому підручнику ми розповімо про всі основи, необхідні для початку використання Usenet, щоб завантажити відео, аудіо, зображення та програмне забезпечення на свій ПК або Mac. Хоча існує багато способів, як отримати максимальну користь від Usenet, я використаю мінімалістичний підхід у цьому посібнику. Це означає, що все зберігається максимально просто, оскільки більшість читачів не матимуть досвіду роботи з Usenet, читачами новин чи NZB.


Як завантажити фільми за допомогою Usenet?

Як використовувати Usenet для завантаження – Посібник для початківців

Початок роботи з Usenet – Індекс вмісту

Як користуватися Usenet – Підсумок

Через те, що Usenet – це преміальна послуга, вам потрібно буде підписатися на сервіс Usenet. Фактична кількість даних, які ви завантажуєте з сервера Usenet, визначає, скільки коштуватиме обліковий запис Usenet на місяць.

Аналогічно utorrent Bittorrent, вам потрібен клієнт для доступу до сервера Usenet. Ви можете спробувати SABnzb, Unison або URD, але ми радимо скористатись читачем новин вашої послуги Usenet, якщо такий доступний, оскільки це значно покращує ситуацію..

І останнє, але не менш важливе, також потрібне джерело, яке індексує файли Usenet. Група новин робить саме це. Подумайте про це як про піратську затоку або KickAss Torrents альтернативу для Usenet. Як тільки ви знайдете файли, які хочете завантажити, просто надішліть URL-адресу цього файлу своєму клієнту Usenet. Newsresting’s Newsreader інтегрує багато груп новин, тому все, що вам потрібно зробити, це ввести ім’я файлу, який ви хочете завантажити в панель пошуку.

Якщо ви хочете шукати групи новин вручну, ви можете використовувати Google і шукати такі терміни, як “найкраща група новин для відео” або “найкраща група новин для аудіо”.

Крім того, ви можете шукати вміст для завантаження за допомогою Usenet, використовуючи пошук у групі новин UsenetServer.

Перший крок: вибір сервісу Usenet

Швидке завантаження Usenet в основному залежить від двох аспектів. Вам потрібно використовувати хорошого клієнта для читання новин, але найважливіше – постачальник Usenet, на який ви підписані. Швидкість, час утримування, шифрування SSL, кілька з’єднань, і доступність вмісту. всі роблять або порушують сервіс Usenet. Враховуючи велику кількість доступних постачальників Usenet, я підготував список найкращих постачальників Usenet у 2017 році.

Посилання RankProvider
відвідувачі-провайдери
Безкоштовний пробний період 14 днів
2відвідувачі-провайдери
Безкоштовно 30 Гб за 2 тижні
3відвідувачі-провайдери
Безкоштовний період випробовування
4відвідувачі-провайдери
Безкоштовний період випробовування
5відвідувачі-провайдери

Крок 2: Налаштування читання новин

Для завантаження відео чи аудіофайлів через Usenet потрібен спеціальний клієнт під назвою Newsreader. Є безкоштовні читачі новин, такі як SABnzbd, які ви можете завантажувати та використовувати на ПК, Mac чи Linux. Однак Newshosting та інші преміальні сервіси Usenet надають своїм користувачам безкоштовних клієнтів для читання новин.

Якщо ви вирішите використовувати SABnzbd або інші безкоштовні читання новин, вам буде запропоновано ввести своє ім’я користувача Usenet, пароль та NNTP-сервер під час налаштування. Адреса сервера NNTP можна знайти на веб-сайті провайдера Usenet.

Крок 3: Пошук вмісту для завантаження

Для пошуку та пошуку відео чи аудіофайлів для завантаження через Usenet вам потрібна група новин, яка в основному індексує файли Usenet. Знову ж таки, Newsresting Newsreader економить всі ваші зусилля. Ви можете просто шукати файли, які ви хочете завантажити через їх додаток.

Як використовувати Usenet – VPN для доданої конфіденційності

Більшість постачальників Usenet не ведуть журнали та пропонує шифрування SSL. Однак ви також могли використовувати VPN для досягнення ще більш високого рівня шифрування. VPN також не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру зменшити швидкість завантаження групи новин. Словом, користуватися Інтернетом під час підключення до VPN набагато краще, ніж без нього.

VPN – це віртуальна приватна мережа. Під час підключення до VPN-сервера ви шифруєте весь Інтернет трафік. Таким чином, ви зможете користуватися Інтернетом анонімно. Немає більше підслуховування провайдера. Я підготував список провідні постачальники VPN, якими ви можете користуватися разом із Usenet.

корисні посилання

  • Що таке Usenet?
  • Usenet vs Torrents порівняно.
  • Як передавати Usenet на Kodi?
  • Чи Usenet законний та безпечний у використанні?

Початок роботи з Usenet – завершення

Будучи новачкою Usenet, ви можете виявити деякі аспекти використання цього методу для завантаження, важкого для розуміння. Речі стають набагато простішими, як тільки ви отримаєте повісити її. Не соромтеся розмістити коментар нижче, якщо вам потрібна додаткова допомога щодо початку роботи з Usenet.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me