США Netflix проти Великобританії Netflix – що має кращий вміст?

Великобританія чи США Netflix? Це питання! Хоча обидві країни мають свій якісний зміст та безліч шоу та фільмів, все ще триває дискусія щодо того, яка країна виробляє найкраще. Що можна знайти в бібліотеці Великобританії, немає в бібліотеці США, і навпаки. Не всі каталоги однакові, але їх можна пом’якшити за допомогою VPN. Ви можете отримати найкраще з обох світів, використовуючи VPN для доступу до Великобританії та США Netflix. Але ми все ще хочемо знати, яка версія вартує наших грошей. Виходячи з цього, ми провели це порівняння, щоб показати вам відмінності цих двох каталогів, і ви вирішили, який із них найкращий.

Netflix UK проти Netflix US

Netflix US проти Netflix UK

Netflix US vs Netflix UK Порівняльна таблиця

Погляньте, як американський Netflix порівнює ціни, вміст та дати запуску, порівняно з британськими Netflix.

Netflix USANetflix Великобританія
Дата запускуКвітень 1998 рСічень, 2012
Вартість$ 7,99 / місяць£ 5,99 / місяць
Фільми4052 рік3616
ТВ-шоу1580 рік1436 рік
Зміст 4KТакТак
Вміст HDRТакТак

Netflix US – чи справді це добре??

Той факт, що Netflix сам розпочав свою діяльність в США, означає, що він, напевно, отримав найбільший шматок пирога. Американський Netflix має набагато більше назв у своєму каталозі. У квітні 2018 року в бібліотеці США було 4052 фільми та 1580 показів. США мають на 10% більше індивідуальних серій, ніж Великобританія. Однак Великобританія займає друге місце з більшою кількістю серій у своїй бібліотеці, ніж 97% країн. Netflix був запущений 14 квітня 1998 року, як перший у світі інтернет-магазин прокату DVD, у якому є лише 30 співробітників та 925 найменувань. Шоу, як “Зірка пересічена” та “Нова дівчина”, – це серії, які доступні лише у Бібліотеці Netflix США.


Як отримати Netflix США у Великобританії

Щоб отримати Netflix US у Великобританії, вам знадобиться постачальник послуг VPN. Це найкращий і безпечний спосіб обійти обмеження та отримати доступ до заблокованого вмісту. VPN створює цифровий тунель, через який ваш пристрій має доступ до Інтернету. Потім він перенаправляє ваше з’єднання через призначений сервер у США. Як результат, вам буде надана американська IP-адреса. тобто ви матимете доступ до всього американського вмісту, включаючи Netflix USA. Виконайте наступні кроки, щоб отримати Netflix США Великобританія:

  1. Спочатку потрібно зареєструватися в службі VPN.
  2. Тепер, коли ви створили свій обліковий запис VPN, завантажте та встановіть додаток VPN на пристрій, на який потрібно передати Netflix UK.
  3. Запустіть додаток та підключіться до VPN-сервера в США.
  4. Після підключення до американського сервера ви отримаєте тимчасовий характер Американська IP-адреса тому це виглядає так, як ви знаходитесь у США.
  5. Тепер, коли у вас є американський IP, ви можете легко отримати доступ до Netflix US, як ніби ви фізично перебуваєте в Америці. Ваша існуюча підписка на Netflix у Великобританії, окрім VPN, – все, що вам потрібно, щоб отримати доступ до американських Netflix за кордоном..

Netflix UK – це все ще відстає?

Doctor Who і вечеря у п’ятницю вночі – класичні британські телесеріали, які з’являються лише у Великобританії Netflix. У квітні 2018 року у Великобританії Netflix було 3616 назв фільмів та 1436 показів, що набагато менше, ніж у США. Мабуть, передплатники Netflix у Великобританії не отримують багато того, що вони просять, порівняно з тими, що в США, британці платять 7,49 фунтів стерлінгів, щоб отримати доступ до 3000 назв, а американці платять всього 9 доларів на місяць за 5600 фільмів та телепрограм. Netflix Великобританія була запущена в січні 2012 року і з цього часу її популярність лише зросла.

Як отримати Netflix UK у США

VPN – це ваш найкращий шанс на розблокування Netflix UK у США. Що робити VPN, це підключити ваш пристрій до сервера, розташованого у Великобританії, і перенаправити ваш трафік через цей сервер. Таким чином, ви отримаєте британську IP-адресу і, таким чином, отримаєте право на доступ до контенту, заснованого на Британії, як Netflix UK. Ось що вам потрібно зробити дивитись британські Netflix у США:

  1. Спочатку потрібно зареєструватися в службі VPN.
  2. Тепер, коли ви створили свій обліковий запис VPN, завантажте та встановіть додаток VPN на пристрій, на який потрібно передати Netflix UK.
  3. Запустіть додаток та підключіться до VPN-сервера у Великобританії.
  4. Після підключення до сервера Великобританії вам буде надано тимчасовий IP-адреса Britsih тому це виглядає так, як ви знаходитесь у Великобританії.
  5. Тепер, коли у вас є британський IP, ви можете легко отримати доступ до Netflix UK, як ніби ви фізично перебуваєте у Великобританії. Не потрібно повторно підписуватися на Netflix у випадку, якщо ви вже маєте підписку на Netflix в США.

Кращий VPN для Netflix

Хоча на ринку є багато надійних VPN, ExpressVPN є найбільш надійним. Розблокування вмісту – особливість ExpressVPN. Цей постачальник послуг має надшвидкісні VPN-сервери в 94 країнах. Це означає, що ви можете розблокувати всі потрібні сайти, канали, служби та додатки протягом декількох хвилин. Ви також можете ознайомитись з іншими постачальниками послуг VPN, які допоможуть вам отримати Netflix UK або Netflix USA в будь-якій точці світу..

Netflix US – Netflix UK – Вердикт

З цієї причини глядачі йдуть на американський Netflix і віддають перевагу іншим версіям. Netflix USA продовжує обробляти всіх інших за наявність більш глибокої бібліотеки, наповненої оригіналами та багатим вмістом. Правду кажучи, ми повинні принести цю виграш для Netflix US, однак це не дискредитує вміст, який може запропонувати Netflix UK. Якщо ви все ще перебуваєте між тим, на яку версію слід підписатися, перегляньте кожен каталог, на який ви хочете показувати фільми та фільми. І найкраще, що ви можете отримати будь-який регіон Netflix, будь то США чи Великобританія, у будь-якій частині світу з VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me