Секретні коди Netflix – що вони таке і як ними користуватися

Ви налаштовані на забаву в Netflix, але не знаєте, що дивитись. Звучить знайомо? Майже всі користувачі Netflix в той чи інший час переживали цю ситуацію. Netflix має численні шоу, але перегляд загальних категорій може зайняти багато часу. На щастя, існує простий злом – секретні коди Netflix.


Секретні коди Netflix - що вони таке і як ними користуватися

Секретні коди Netflix – що вони таке і як ними користуватися

Netflix має велику бібліотеку фільмів і шоу, чітко організовані в мікрожанри. Ви, мабуть, бачили їх як рекомендації на головному екрані. Однак отримати доступ до них, натиснувши на категорії, непросто. Ось тут корисні ці секретні коди Netflix.

Що таке секретні коди Netflix?

Крім загальних списків, таких як Комедії, Трилери та Драми, Netflix має нескінченну кількість точних піджанрів. За деякими надійними підрахунками, сервіс потокової передачі налічує понад 70 000 мікро-жанрів, про які більшість користувачів навіть не знають.

Netflix використовує як машинний інтелект, так і людський інтелект, щоб класифікувати його вміст таким чином. Служба трансляції, очевидно, найняла людей для перегляду, оцінки та тегів усіх шоу та фільмів. Вони позначили майже всіх і все в шоу від сюжету до кінофільму. Таким чином, Netflix вдалося зібрати дивовижну кількість метаданих про його вміст.

І як тільки дані були зібрані, інженери використовували конкретні алгоритми, щоб поділити їх на численні піджанри або альт-жанри.

Ці альт-жанри дозволяють Netflix пропонувати персоналізований контент своїм користувачам на їх головному екрані. Не обов’язково чекати, коли Netflix придумає рекомендації. Якщо ви знаєте секретні коди Netflix, ви можете отримати доступ до них самостійно, коли захочете.

Як отримати доступ до секретних кодів Netflix

Кожен піджанр має певний кодовий номер. Наприклад, 6839 – це кодова кількість документальних фільмів. Майте на увазі, що існує десятки тисяч таких жанрів. Якщо ви знаєте їх кількість, спосіб використання Netflix назавжди зміниться.

Для того, щоб наступний хак працював, вам потрібно використовувати браузерну версію Netflix, оскільки він вимагає внести деякі зміни в URL-адресу веб-сайту..

  1. Для початку увійдіть до свого облікового запису Netflix у веб-браузері.
  2. Введіть таку URL-адресу, щоб відкрити певну категорію шоу чи фільмів: http://www.netflix.com/browse/genre/***
  3. Тут *** представляє цифри для доступу до певного альт-жанру.
  4. Введіть код номера цього жанру замість ***
  5. Наприклад, для доступу до документальних фільмів введіть:
  6. http://www.netflix.com/browse/genre/6839

Це звучить легко, правда? Тільки майте на увазі, що Netflix постійно змінює свої алгоритми, тому коди можуть час від часу змінюватися. На щастя, ви можете відвідати NetflixHiddenCodes.com і легко переглядати всі приховані категорії Netflix.

Доступ до американських Netflix з будь-якого місця

Якщо ви любите фільми чи телевізійні шоу, Netflix пропонує вам нескінченні години задоволення. Однак їх зміст доступний не у всіх куточках світу. Навіть якщо Netflix доступний у вашій країні, ви можете отримати доступ лише до своєї версії для кожної країни. Наприклад, якщо ви перебуваєте в Австралії, ви не можете отримати доступ до Netflix USA. Існує простий спосіб подолати цю проблему, і це використовувати VPN-з’єднання.

VPN приховують вашу справжню IP-адресу. Можливо, ви сидите в Італії, але VPN дозволить вам переглядати Інтернет, використовуючи іноземну IP-адресу. Популярні VPN мають сервери у великій кількості країн, і вони дозволяють вибрати будь-який із цих серверів під час перегляду Інтернету. Так, наприклад, якщо ви виберете сервер, розташований у США, у вас буде IP-адреса США. Цей простий трюк змусить Netflix повірити, що ви надсилаєте запит на вміст із США, а фактично ви перебуваєте в Італії.

Є кілька інших переваг використання VPN

Використовуючи VPN-з’єднання, ви зможете не тільки обійти географічні обмеження, але й повністю анонімно переглядати Інтернет. Оскільки VPN приховує вашу справжню IP-адресу, ніхто не може дізнатися ваше фактичне місцезнаходження чи особу. VPN шифрують ваші дані, отже, навіть ваш провайдер не може виявити, що ви робите в Інтернеті.

Якщо ви живете в країні, де доступ до Інтернету обмежений через державну цензуру чи інші проблеми, VPN надасть необмежений доступ до всього вмісту в Інтернеті. Вони також захищають вашу інформацію від хакерів та інших кіберзлочинців.

Секретні коди Netflix – заключні думки

Повертаючись до Netflix, хоча VPN дозволяє вам отримати доступ до всієї їх бібліотеки, проблема полягає в тому, що Netflix забороняє VPN. Якщо ви хочете отримати доступ до Netflix, вам потрібно буде знайти VPN, який успішно обходить гео-обмеження потокового додатка. Перш ніж купувати підписку на VPN, переконайтеся, що ви прочитали її огляди та дізнаєтесь, чи не обходить вони географічні обмеження Netflix чи ні. Використання VPN, крім тих секретних кодів Netflix, може відкрити абсолютно новий рівень розваг.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me