Поширені помилки Netflix – як виправити

Netflix – одна з найкращих глобальних потокових служб відео. Наразі Netflix доступний у понад 55 країнах, і планується розширюватись на нові території в 2016 році. Однак, як і будь-який онлайн-сервіс, ви втручаєтесь у проблеми під час трансляції Netflix. Це може бути швидкість буферизації, проблеми входу в систему, зміна регіону або найпоширеніша проблема Netflix з усіх “Чи вниз Netflix”. У цьому довідковому посібнику ви можете знайти виправлення найпоширеніших проблем Netflix на iPhone, iPad, Android, Smart TV, ПК, Mac, Roku, Xbox, Playstation, Apple TV, Chromecast, телевізор Amazon Fire TV або програвач Blu-ray.


Загальні проблеми Netflix та їх усунення

Загальні проблеми Netflix та їх усунення

6 найпоширеніших проблем з Netflix – чи не працює Netflix?

 • “Вибачте, нам не вдається скористатися послугою Netflix. Повторіть спробу пізніше або відвідайте www.netflix.com ”
 • Netflix недоступний.
 • Не вдається підключитися до Netflix.
 • Netflix недоступний.
 • Помилка Android: підключення не вдалося.

1. Загальні проблеми Netflix: як змінити регіони Netflix?

Одне з найпоширеніших питань, яке мені задають щодо Netflix – це перемикання регіонів Netflix. Незважаючи на те, що американська Netflix найкраща завдяки величезній бібліотеці фільмів і телешоу, кожен регіон Netflix має різний вміст для перегляду. Приємно, що ви можете користуватися одним обліковим записом Netflix та змінювати потрібний регіон Netflix. До розблокувати США, Великобританію, Канаду Netflix, дотримуйтесь одного з цих двох методів.

 • Розумний DNS: До розблокувати американський Netflix за межами США наприклад, вам доведеться обдурити Netflix, щоб він міг знаходитись у США. Smart DNS дозволяє вам це зробити. Використання функції проксі-сервера Smart DNS, наприклад Unlocator, дозволяє вам отримати доступ 25 різних регіонів Netflix на всіх ваших потокових пристроях. Завдяки безкоштовній 7-денній пробі ви можете спробувати Розмикач безкоштовно, не потребуючи кредитної картки.
 • VPN: Іншим рішенням для блокування американських Netflix є використання VPN, короткого для Virtual Private Network, що дозволяє вам отримати американську IP-адресу за межами США. Таким чином, здається, весь ваш трафік надходить із США. Ви можете розблокувати всі американські потокові канали, включаючи Netflix, використовуючи подібний постачальник VPN ExpressVPN.

Доступні заголовки фільмів та телевізійних програм Netflix для регіону

Netflix Movie & Доступні заголовки телешоу в регіоні

2. Поширені проблеми з Netflix: як виправити проблеми з потоковою передачею Netflix?

А уповільнює Інтернет-з’єднання може призвести до відео поганої якості і, таким чином, неприємний досвід потокової передачі Netflix. Якщо це відео, яке ви переглядаєте на Netflix буферизація кожні кілька хвилин, ви можете дотримуватися будь-якого з наведених нижче рішень, щоб виправити цю проблему.

 • Зупиніть завантаження, яке ви можете виконувати на інших пристроях.
 • Перезавантажте потоковий пристрій.
 • Перезавантажте модем / роутер.
 • Перейдіть ближче до маршрутизатора, якщо можливо.
 • Підключіть потоковий пристрій до маршрутизатора за допомогою кабелю Ethernet замість бездротового з’єднання. Це рішення застосовується лише в тому випадку, якщо на пристрої є порт Ethernet.

Ви також можете виміряти швидкість Інтернету, відвідуючи такі сайти SpeedTest.net. Для правильної передачі Netflix вам потрібна середня швидкість завантаження 2 Мб / с або вище.

3. Загальні проблеми Netflix: як виправити проблему з підключенням до Netflix?

У деяких випадках ви не можете увійти в Netflix або передавати будь-яке відео через проблеми з підключенням. Коди помилок Netflix, які починаються з UI, AIP, або СЗ зазвичай вказують на проблему з підключенням. Якщо виникає така проблема, переконайтеся, що ваш потоковий пристрій правильно підключений до вашого маршрутизатора та чи є підключення до Інтернету. Ви можете виконати просту перевірку, відкривши веб-браузер або використовуючи інший потоковий канал. Ви також можете перейти з мобільного Інтернету LTE / 4G / 3G на підключення до Інтернету Wi-Fi. Завжди переконайтеся, що ви використовуєте останню версію програми Netflix.

4. Поширені проблеми з Netflix: як виправити помилку Netflix “Занадто багато користувачів”

Помилка “Занадто багато користувачів” вказує на те, що ви ділитесь паролями Netflix з іншими. Існує обмеження щодо того, скільки людей можуть використовувати один і той же обліковий запис Netflix одночасно. Коли максимальна сума буде досягнута, Netflix покаже вам таке повідомлення про помилку: “Ваш обліковий запис Netflix використовується на іншому пристрої. Перервіться на інших пристроях, щоб продовжити. Для отримання додаткової інформації відвідайте Netflix.com/help. Ось як виправити цю проблему.

 • Увійдіть у свій обліковий запис Netflix.
 • У розділі Налаштування виберіть “Вийти з усіх пристроїв”.

Якщо ви не поділилися паролем облікового запису Netflix з іншими, було б краще все разом змінити свій пароль.

5. Загальні проблеми Netflix: як змінити / скинути пароль Netflix

Якщо ви хочете змінити свій пароль на Netflix, ви можете зробити це з свого облікового запису Netflix.

 • Перейдіть до свого облікового запису Netflix. Поруч із пунктом “Членство” & Платежі “, виберіть” Змінити пароль “.
 • Введіть свій поточний і новий пароль, який ви хочете використовувати.
 • Натисніть “Зберегти”.

Як змінити пароль Netflix

Як змінити пароль Netflix

Якщо ви забули свій пароль Netflix, ви можете скористатися функцією скидання пароля. Для цього виконайте ці дії.

 • Перейдіть на сторінку входу в Netflix.
 • Натисніть “Забули електронну пошту чи пароль?”.
 • На наступній сторінці вам запропонують три варіанти для скидання пароля Netflix.
  • Електронною поштою.
  • По SMS
  • За допомогою голосового дзвінка.
 • Вибрав найзручніший метод. Якщо ви вирішите електронною поштою, Netflix надішле вам посилання, яке дозволить вам скинути пароль.

6. Загальні проблеми з Netflix: проблема з чорним екраном Netflix – як виправити

Користувачі Netflix в основному стикаються з проблемою чорного екрану під час використання свого Веб-браузер IE, Firefox, Safari, Chrome на ПК з Windows або OS X Mac. Щоб вирішити проблему з чорним екраном, використовуйте одне з цих виправлень.

 • Очистіть кеш браузера або спробуйте використати інший веб-переглядач разом.
 • Ви також можете очистити всі файли cookie Netflix, відвідавши цю офіційну сторінку Netflix.
 • У більш важких випадках вам може знадобитися видалити Microsoft Silverlight та встановити його знову. Ви можете знайти інструкції на як видалити Microsoft Silverlight з ПК користуючись цими інструкціями.

Помилка чорного екрану Netflix - як виправити

Помилка чорного екрану Netflix – як виправити

Найпоширеніші проблеми з Netflix – зверніться до служби підтримки Netflix

Ви завжди можете зв’язатися зі службою підтримки Netflix через телефон, чат або навіть Twitter. Ручка підтримки Netflix у Twitter – це @NetflixHelps. Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами Netflix або можете запропонувати інші виправлення, залиште коментар нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map