Як завантажити вміст Netflix для перегляду в режимі офлайн

Ти намагався Перегляд офлайн Netflix? Якщо ні, то слід розпочати одразу, оскільки це економить вам багато часу та допомагає уникнути раптових проблем з підключенням під час трансляції. Якщо ви не знаєте, як це зробити, дозвольте мені показати вам як ви можете без проблем завантажувати вміст Netflix.


Як завантажити вміст Netflix для перегляду в режимі офлайн

Як завантажити вміст Netflix для перегляду в режимі офлайн

Офлайн-перегляд Netflix – Швидкий вступ

Якщо ви цього ще не знаєте, Netflix представив нам нове опція перегляду в режимі офлайн. Ця функція дозволяє вам завантажуйте свої фільми чи телешоу і переглядати їх у режимі офлайн пізніше.

На жаль, ця функція має ряд обмежень, оскільки вам заборонено завантажувати всі наявні в бібліотеці заголовки. Є кілька вибраних шоу та фільмів, які підлягають завантаженню, а інші доступні лише для трансляції.

Оскільки деякі фільми та шоу, які не є оригіналами, охоплені цією функцією, канал може додавати більше назв до функції завантаження раніше, ніж ви думаєте.

Ще одна річ, яку слід зазначити завантажені фільми та телепередачі не будуть доступні для перегляду поза додатком Netflix. Це означає, що ти не зможе переглядати їх у програвачі за замовчуванням на вашому пристрої чи будь-яких сторонніх програмах.

Якщо ви перебуваєте в режимі “Давання”, дозвольте мені сказати це сумно, Netflix не дозволяє ділитися тим, що ви завантажили зі своїми друзями. Навіть якщо вони також використовують програму, файли не відображаються у файловій системі та не містять можливості спільного доступу.

Нарешті, цей момент дуже важливий, якщо ви постійно завантажуєтесь. Пріоритетність завантаження не застосовується в службі каналу. Призупинення завантажень усе призупинить. Ви не можете вибрати одне завантаження, щоб призупинити поки ви закінчите з іншим.

Як завантажити вміст Netflix на свій пристрій

За допомогою натискання кнопки чи натискання на екрані ви можете переглядати улюблені шоу та фільми в будь-якому місці та в будь-який час. Для цього вам навіть не потрібно підключення до Інтернету. Просто завантажте заголовок Netflix додому і їдьте куди завгодно, зі списком розважальних назв для дороги. Але якщо ви не знаєте, як це зробити, як ви будете насолоджуватися видатною функцією Netflix? О, ось чому ви тут в першу чергу. Давайте подивимось, як ви можете завантажити вміст Netflix для перегляду в режимі офлайн.

iPhone / iPad

Наявність iPad – це найкращий варіант передачі завантаженого вмісту Netflix. По-перше, екран гідний для перегляду в літаку, машині чи будь-де. Крім цього, iPad добре відомий як довговічний, коли ми говоримо про його термін служби акумулятора. І iPad, і iPhone мають один і той же додаток з однаковими функціями. Тому ця частина призначена для обох пристроїв.

Тепер ви можете завантажити серію та насолоджуватися переглядом оригіналів Netflix у дорозі. Але перед тим, як перейти прямо у задоволення, давайте подивимось, як ви можете спочатку завантажити вміст.

 1. Спочатку, запустити додаток Netflix на вашому iPad або iPhone та увійдіть у свій рахунок. Звичайно, якщо ви ще не ввійшли в систему.
 2. Це перенесе вас на головну сторінку Netflix. Тепер виберіть свій фільм або покажіть, що ви хочете завантажити.Netflix iPad
 3. Справа від заголовка ви побачите: “Завантажити” значок. Це як стріла, звернена на південь.
 4. Після цього розпочнеться завантаження. Пам’ятайте, якщо це телешоу, ви не можете завантажити весь сезон, лише один епізод за один раз.
 5. Коли розпочнеться завантаження, a колесо прогресу займе місце стрілки.Завантажте на iPad
 6. Після того, як завантаження виконано, ви можете передавати його в будь-якому місці без необхідності підключення до Інтернету.

Android

Під час використання Android, завантаження шоу настільки ж просто, як натискання на кнопку завантаження і дозволити Netflix обробляти решту. Вам просто потрібно підключення до Інтернету та дійсна підписка, звичайно. Якщо ви володієте Android та все ще цікавитеся, як орієнтуватися через процес завантаження, ось що вам потрібно зробити:

 1. Спочатку, запустити додаток Netflix на своєму пристрої. Якщо ви вже ввійшли в систему, тут ви будете відвідувати.Головна сторінка Netflix Android
 2. Після того, виберіть шоу або фільм ви хочете завантажити. У моєму прикладі я буду використовувати Люцифер.Netflix Select Show
 3. Тепер натисніть на значок завантаження це поруч із епізодом, який ви хочете отримати.Netflix натисніть кнопку завантаження
 4. Нарешті, ваш файл знаходиться в розділ для завантаження.Ваш товар завантажується
 5. Зачекайте, коли він закінчиться, і ви можете переглядати його в режимі офлайн.

ПК з Windows

Ви можете дивитися шоу в режимі офлайн на своєму ПК з Windows, але не в браузері моїх друзів. Хоча Netflix доступний для потокової передачі за допомогою веб-браузера, функція завантаження застосовується лише всередині програми. Незалежно від ситуації, це чудова новина для користувачів ПК, які насолоджуються серіалами та фільмами на 14 ″ екрані. Вперед, знайдіть додаток Netflix Windows і дотримуйтесь моїх дій, оскільки я точно покажу вам, як завантажити кілька назв для вашої майбутньої подорожі:

 1. Якщо у вас ще немає програми, перейдіть до магазину Windows і завантажте його.
 2. Увійдіть за допомогою облікових даних Netflix. Це перенесе вас на головний екран.Netflix WIndows
 3. Тепер, виберіть назву ви хочете завантажити. Це досить просто, значок завантаження буде видно безпосередньо.
 4. Я вибрав Underworld як приклад, є Кнопка завантаження.Завантажити Netflix Windows
 5. Нарешті, відкрити розділ меню у верхній лівій частині екрана, виберіть Мої завантаження, і перевірити хід завантаження.Клацніть на Мої завантаження

Mac OS

На жаль, не всім продуктам Apple пощастило запропонувати таку функцію з Netflix. Проблема в тому додаток навіть не існує для завантаження на пристрої Mac. Я розповім вам, чому саме через кілька секунд. Наразі ось що я отримав, коли шукав додаток Netflix для свого Mac.Додаток Netflix Mac

Мабуть, то Додаток Netflix охоплює лише iPhone, iPad та Apple TV коли мова йде про продукцію Apple. Дійсно важко зрозуміти чому, але я можу здогадатися про кілька причин. Деякі з них можуть включати те, що ми називаємо ліцензуванням продукції. Netflix вважає, що він захищає свій вміст від піратства. Ви, можливо, цього не знаєте, але потокове передавання вмісту на Mac спрощує піратський вміст дуже просто.

Вам навіть не потрібно завантажувати шоу, щоб переглянути його пізніше. Все, що вам потрібно зробити, це встановити запис для потрібного відео, і воно все за вами. Гаразд, я знаю, що вам доведеться проглянути ціле відео, перш ніж ви зможете його отримати, але чи не наступне найкраще? Отримавши ідеальний інструмент для запису відео, ви можете зберегти його та переглядати будь-коли у режимі офлайн. На мою думку, саме тому Netflix не дозволяє користувачам Mac завантажувати свою програму.

Я не заохочую такі дії тому що це суперечить законам про авторське право. Отже, якщо ви користувач Mac, просто дотримуйтесь веб-сайту Netflix, щоб законно передавати його вміст.

Смарт завантаження Netflix

Цей лише для користувачів Android та iOS. Існує функція під назвою Розумні завантаження. Увімкнення цієї опції дозволить вам автоматично видаляти епізоди, з якими ви працюєте. Ви можете налаштувати певну серію, і більше епізодів буде завантажено без участі в процесі.

Все, що вам потрібно зробити, – це перейти в Налаштування додатка та перенести перемикач Smart завантажень на сторону «Увімкнено». Розумна завантаження

Я пропоную вам утримувати частину “Тільки для Wi-Fi”, оскільки Smart Download може завантажувати кілька епізодів, залежно від того, що ви переглядали. Якщо ви переглядаєте, як 3 епізоди, наступного разу, коли ваш телефон підключиться до Інтернету, вони вже не зникнуть, а 3 інші почнуть завантажувати.

Скільки триває завантаження?

Якщо ви вважаєте, що вам належить світ, як тільки ви закінчите завантаження, подумайте ще раз. Заголовки завантажень Netflix мають обмежений час, перш ніж вони закінчуються з вашого розділу завантаження. Переважно, таймер запуститься, коли у вас є менше 7-денного подивитися фільм чи шоу.

Ось що має сказати Netflix на своєму веб-сайті:

“Завантаживши заголовок на свій пристрій, у вас є обмежений проміжок часу для його перегляду до його закінчення. Кількість часу залежить від окремих ліцензій і може змінюватися залежно від назви. Заголовки, термін дії яких закінчується на вашому пристрої менше ніж за 7 днів, відобразять кількість часу, що залишилось на сторінці завантажень програми Netflix.

Деякі назви закінчуються через 48 годин після першого натискання відтворити. Після того, як ви почали грати один із цих назв, ви побачите, скільки годин вам залишилось на сторінці завантажень. Ви можете переглядати завантажений заголовок стільки разів, скільки хочете, до того, як він закінчиться. “

Ще одне питання, яке переслідує нас: “Чи можете ви переглядати завантажені файли, навіть якщо термін дії вашої підписки закінчився?” Я майже впевнений відповідь – ні. Для доступу до програми потрібні активне ім’я користувача та пароль. Без активної підписки, вам відмовлять у всіх привілеях, які ви раніше мали.

Нове для Netflix? Отримайте підписку

Зараз рідко можна зустріти когось, хто не має облікового запису Netflix. Однак якщо ви одна з таких, ось як створити обліковий запис Netflix:

 1. Спочатку перейдіть до Офіційний веб-сайт Netflix і натисніть кнопку “Спробуйте 30 днів безкоштовно”.Підпишіться на безкоштовну пробну версію
 2. Після цього натисніть на “Побачити плани” на наступній сторінці.
 3. У вас є три плани на вибір. У кожного є свої особливості. Ви можете вибрати Основні (8,99 дол. США), Стандартний12,99 дол. США), або Преміум (15,99 дол. США).Виберіть план
 4. Тепер надішліть електронну пошту та пароль, щоб створити обліковий запис.Netflix Надішліть свій електронний лист
 5. Виберіть спосіб оплати. У вас є кілька варіантів, включаючи Кредитна або дебетова картка (Visa, Mastercard, Amex або Discover), PayPal, або Подарункова картка Netflix.Виберіть Спосіб оплати
 6. Нарешті, натисніть на “Почати членство” і ви станете найновішим абонентом Netflix.

Більше заголовків із VPN

За допомогою облікового запису Netflix ви можете використовувати широкий вибір найкращих оригіналів Netflix, які коли-небудь існували. Однак із VPN ви отримуєте доступ отримати доступ до повної американської бібліотеки Netflix, незалежно від того, де ви знаходитесь. Хоча послуга потокової передачі доступна майже скрізь, вміст його бібліотеки змінюється в залежності від регіону. 

Іншими словами, те, що ви отримуєте у Великобританії, сильно відрізняється від того, що ви можете отримати у Франції. Поки що Американський регіон отримує найкраще, що може запропонувати Netflix. Але що робить їх кращими за вас?

Ви також повинні бути в змозі спостерігати за найкращим вмістом потокового гіганта, як і будь-який інший американець. Ось чому вам потрібна допомога VPN, щоб змінити своє місцезнаходження та, здається, переглядаєте Інтернет із регіону США. Отже, без зайвих прихильників, ось як ви можете отримати доступ до американських Netflix в будь-якій точці світу:

 1. Щоб розпочати це, ви повинні підпишіться за допомогою VPN, який фактично працює з Netflix. Дуже рекомендую ExpressVPN.
 2. Після підписки, завантажити та встановити програму VPN на сумісному пристрої. Ви знайдете клієнтів, доступних на Android, iOS, ПК, Mac, а також FireStick.
 3. Тепер, увійдіть у свій обліковий запис VPN і перейдіть до списку серверів.
 4. Знайдіть сервер США та натисніть з’єднання.
 5. Запуск Веб-сайт Netflix або його спеціальний додаток.
 6. Нарешті, шукати зірочку. Якщо заголовок доступний, у вас зараз є Netflix у США.

VPN захищає вашу особистість коли ви переглядаєте Інтернет приховуючи вашу IP-адресу. Мало того, але коли ви підключені до VPN-сервера, ви отримуєте це зашифруйте свої дані захищаючи його від будь-якої кібератаки, яка може націлити ваш пристрій. Ви все ще плутаєтесь і не можете зрозуміти, який постачальник VPN використовувати? Не хвилюйся, я повернувся до тебе. Для доступу до американських Netflix за межами США, ви повинні скористатися одним із них топ-VPN для Netflix.

Як завантажити вміст Netflix для перегляду в режимі офлайн – Фінальні думки

Потокове передавання вмісту в дорозі ніколи не було простіше за допомогою Netflix. Тепер ви можете фактично завантажувати фільми та шоу з Netflix для перегляду офлайн. Просто дотримуйтесь цього вичерпного керівництва і ви будете на правильному шляху. Насолоджуйтесь.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me