Як Netflix блокує VPN та як обійти заборону VPN Netflix

Ніколи не замислювалися про те, як Netflix блокує VPN і чи все-таки можливо обійти заборону VPN Netflix? У цю цифрову епоху телебачення зменшилось у популярності і поступилося місцем іншим формам розваг. Якщо ви не телеглядач, але не можете жити і без щоденної дози шоу, Netflix повинен бути дуже високим у вашому списку пріоритетів. Для тих ексклюзивних шоу та фільмів, які не надходять на телебачення, Netflix – це цільове місце. Це, мабуть, є життєво важливим ресурсом для молодого покоління сьогодні.


Одне з найкращих шоу на Netflix – це House of Cards. Це шоу засноване на політичному шлюбі, де на перший план стоять два соціопати та аморальні люди (або монстри). Вони дбають лише про себе, і кожного, хто стоїть на їхньому шляху, або вбивають буквально, або образно.

Як Netflix блокує VPN та як обійти Netflix Ban

Як Netflix блокує VPN та як обійти Netflix Ban

Netflix є регіональним обмеженням

Але одним з головних недоліків Netflix є те, що він характерний для регіону. Отже, якщо ви перебуваєте в Індії, ви не можете отримати доступ до американських Netflix або якщо ви знаходитесь в США, ви не можете дивитися Netflix UK. Ви можете дивитися лише те, що доступно для вашої країни.

Звичайно, для цієї проблеми існували певні шляхи, поки Netflix не став розумним і не почав блокувати Віртуальну приватну мережу (VPN), яка шифрує IP-адреси. Тепер глядачі застрягли, спостерігаючи за регіональним Netflix знову.

Чи немає способу обійти цю загрозу?

Читайте далі, щоб дізнатися.

Що таке Netflix?

Netflix – американська розважальна компанія та стрімінговий сервіс, заснована в 1997 році, хоча останнім часом вона набула популярності, завдяки сервісу, який зараз доступний у всьому світі. Завдяки передплаті Netflix, глядачі можуть переглядати ексклюзивні та нагородні телепередачі, фільми та документальні фільми на своїх підключених до Інтернету пристроях, від ПК до смартфона, планшета до смарт-телевізора.

Єдине питання полягає в тому, що Netflix пропонує спеціальні послуги для країни. Тож якщо ви хочете подивитися шоу, доступні в інших країнах, ви не можете. Але існували способи обійти це, просто скориставшись сервісом VPN. Хоча VPN-сервіси можуть отримати доступ до Netflix з іншої країни, при спробі перегляду шоу ви отримуєте таку помилку:

“Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу. “

Чому це відбувається?

Служба VPN шифрує вашу IP-адресу та зберігає сеанс перегляду приватним. Це був кращий спосіб обійти контроль доступу до Netflix до недавнього часу, коли послуга потокового потоку почала виявляти та блокувати VPN.

Netflix працює як окрема організація в кожній країні, оскільки, купуючи права на фільм, він повинен написати окремий контракт для кожної країни. Отже, юридично зобов’язаний обмежувати транскордонний доступ.

Використання послуги VPN для обходу цього обмеження певною мірою є незаконним. Netflix має жорсткий контроль над VPN, і може легко виявляти та блокувати ці проксі-сервери. Це не заважало людям намагатися придумувати інші обходи. Щоразу, коли Netflix блокує один спосіб вирішення, VPN-сервіси придумують інший.

Як обійти заборону VPN Netflix тоді?

Для передплатників є два варіанти: просто подивіться, що доступно у вашій країні, або скористайтеся послугою VPN, яка все ще працює. Дотримуватися першого варіанту краще, оскільки ви ніколи не знаєте, коли VPN блокується Netflix.

Якщо вас цікавить другий варіант, ось список служб VPN, які все ще працюють для Netflix.

ExpressVPN: Цей швидкий та надійний сервіс VPN дозволяє вам отримати доступ до Netflix US, Netflix Canada та Netflix Germany.

PrivateVPN: Ця служба VPN на базі Швеції має сервери по всьому світу, які дозволяють вам отримати доступ до 13 різних регіонів Netflix.

СильнийVPN: На відміну від того, що говорить назва, це фантастичний постачальник послуг VPN, якщо ви хочете отримати доступ до американських і британських Netflix. Він пропонує високу швидкість і загалом великий сервіс VPN.

BulletVPN: Ця послуга VPN ідеально підходить для людей, які бажають перейти на американський Netflix за межами США.

Що з цим робить Netflix?

Востаннє почуте, що Netflix працює над вирішенням цієї проблеми, забезпечуючи глобальний доступ по всьому світу, тож абонентам не потрібно звертатися до VPN чи інших методів для перегляду шоу в інших країнах. Якщо ця річ вийде, то люди можуть мати повний доступ до всіх шоу на Netflix, незалежно від того, в якій країні вони перебували. Однак, принаймні, поки що не всі регіони Netflix пропонують однаковий контент.

Як обійти заборону VPN Netflix – заключне слово

Поки Netflix не розробив законний спосіб вирішити цю проблему, не існує іншого способу доступу до Netflix в інших регіонах, окрім як за допомогою служб VPN, які все ще працюють. Вибираючи VPN, переконайтеся, що вони вже не заблоковані Netflix. Більшість постачальників VPN бреше про це, щоб змусити вас придбати їхню послугу. Для перегляду необмеженого Netflix через VPN виконайте домашнє завдання перед тим, як стрибати на прокладці.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me