Як дивитися американський Netflix в Данії

Як отримати американський Netflix в Данії? Данія – одна з небагатьох країн, які дозволяють своїм громадянам певну свободу в Інтернеті. Той факт, що закони директиви ЄС не поширюються на Данію, підтверджує ступінь свободи та конфіденційності, що надаються датчанам. Незважаючи на це, це не означає, що уряд не вживатиме необхідних дій, таких як цензура чи блокування вмісту для протидії онлайн-екстремізму та радикалізації. Але, якими б вільними не були датчани щодо використання Інтернету, вони все ще не мають доступу до Netflix США. Однак вони не єдині. Датський Netflix не поганий, але американський Netflix хороший, і жителі Данії можуть спостерігати за Netflix США, якщо вони отримують віртуальну приватну мережу. Крім VPN, що дозволяє їм обходити гео-обмеження для перегляду бажаної мережі, це повністю забезпечує процес, в якому він / вона це зробив. Хороша річ, що VPN добре працює з усіма переліченими нижче: Android, iOS, iPhone, iPad, PC, Mac тощо.

Як дивитися американський Netflix в Данії

Як дивитися американський Netflix в Данії

Як отримати американський Netflix в Данії

Громадяни Данії вже мають своє рідне місто Netflix, тож чому б вони хотіли отримати Netflix США? Це перш за все тому, що Netflix пропонує іншу версію та різну бібліотеку фільмів і телешоу в кожній країні. За це відзначення відповідають дистриб’ютори. Вони в основному мають контроль над тим, яка країна отримує, щоб побачити що. Скажімо, що громадянам США пощастило і закінчили найкращу версію, яку може запропонувати Netflix. Хоча багато людей не можуть користуватися ним регулярно, вони все ще можуть спробувати отримати доступ до нього за допомогою VPN. (Віртуальна приватна мережа) – це безпечний метод перенаправлення вашого інтернет-трафіку через інший комп’ютер в Інтернеті, одночасно шифруючи ваші дані. Однією з численних переваг VPN є те, що він допомагає користувачам обходити гео-обмеження для доступу до будь-якого веб-сайту, каналу чи послуги, яку вони бажають. Ось як ви використовуєте VPN для розблокування американського Netflix у Данії:

 1. Підпишіться на провайдера VPN, який все ще працює з Netflix.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN на потрібному пристрої.
 3. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
 4. Підключіться до американського VPN-сервера.
 5. Відвідайте веб-сайт Netflix.
 6. Дивіться американський Netflix в Данії.

ExpressVPN дозволяє вам надсилати ваш трафік Netflix через один з їх серверів, що базуються в іншій країні, що підманлює Netflix показувати країну Netflix, доступну лише в цій країні. Тепер, коли у вас є американська IP-адреса, ви отримаєте Netflix USA на екрані. Абоненти ExpressVPN також користуються проксі-серверами Smart DNS, які можна встановити на пристроях, які не підтримують VPN, наприклад Apple TV, PS4 та Xbox One.


Інші види використання VPN

Очевидно, що людям у Данії чи будь-якій іншій країні світу потрібна безпека. Вони не хочуть просто безпеки, щоб не потрапляти під час спроби доступу до заблокованого вмісту, вони хочуть захищати та зберігати їх дані, повідомлення та особисту інформацію. Оскільки надсилання зашифрованих даних по мережі неминуче, люди повинні знайти способи їх захисту. Технологія VPN допомагає робити саме це. VPN має багато переваг і переваг, серед яких є:

 • Поліпшена безпека: Коли ви підключаєтесь до мережі через VPN, ваші дані зберігаються захищеними та зашифрованими.
 • Пульт: VPN дозволяє отримати доступ до інформації з відстані. Це може підвищити продуктивність бізнесу та компаній.
 • Поділитися файлами: Служба VPN може допомогти вам при надсиланні файлів, які потребують довгого перенесення.
 • Анонімність в Інтернеті: За допомогою VPN ви можете переглядати Інтернет в цілковитій анонімності, і ніхто не дізнається, що ви робите в Інтернеті.
 • Розблокувати веб-сайти: Ми вище пояснили, як можна використовувати VPN для доступу до заблокованих веб-сайтів, каналів та служб, подібних до обходу американських Netflix у Данії.  

Отримайте американський Netflix в Данії

Подумайте про всі вистави та фільми, які вам не вистачає, оскільки ви живете в Данії. Не потрібно міняти місце розташування заради перегляду американських Netflix. Все, що вам потрібно зробити, – це отримати VPN, і він подбає про зміну вашого місцезнаходження. У наші дні отримання VPN стає все більш популярним. Незалежно від того, чи хочуть люди дивитись 13 причин Чому в Netflix США або вони просто хочуть залишатись низькими в Інтернеті, послуга VPN – це все, що їм потрібно.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me