Як дивитися американський Netflix на телевізійному кубі Amazon Fire

Як дивитися американський Netflix на Fire TV Cube за межами США? “Алекса, увімкни телевізор “,” Alexa, відкрий Netflix “, зобразити себе, як говорити на кубик, замовляючи йому відтворити будь-який фільм про Netflix або показати, що ви хочете. Розумний динамік Echo зі своїм віртуальним помічником Alexa та відеоприставкою Fire TV об’єдналися у вигляді нового продукту під назвою Amazon Fire TV Cube. Після підключення до телевізора Amazon Fire TV Cube надає вам усі послуги, які ви очікуєте отримати від звичайного FireStick, включаючи Netflix, Hulu, HBO та Sling TV. Найкраще, що він надає своїм користувачам доступ до Alexa. Протипожежний телевізійний куб чує вас з будь-якого напрямку, так що якщо ви попросите Alexa передати Дом Карт Netflix з усієї кімнати, це станеться. Пожежний телевізійний куб – це перший в світі громкий зв’язок із потоковим пристроєм Alexa та 4K Ultra HD. Якщо використовується з VPN, досвід потокової передачі досягне абсолютно нового рівня. Дізнайтеся, як отримати Netflix USA на вашому телевізійному кубі Amazon Fire в керівництві нижче.

Як дивитися Netflix на телебаченні Fire Cube

Як дивитись Netflix USA на Fire TV Cube

Як дивитись американські Netflix на Fire TV Cube за допомогою VPN

Якщо ви шукаєте просту у використанні медіа-розетку, то Netflix – це мережа для вас. Ніхто не може посперечатися з популярністю, яку Netflix здобув завдяки своїм класичним, сучасним та розважальним телевізійним шоу. Однак не кожен спостерігач Netflix може сказати те саме для себе, як кожен має різний досвід. Netflix має різну версію з каталогами в кожній країні, і кожна країна різниться в обмежувальних ступенях. Тож якщо ви перебуваєте за межами США, то ви одна з тих країн, які отримали завантаження високоякісного вмісту преміум-класу. Тепер навіть якщо ви не маєте доступу до американської бібліотеки трансляції фільмів і шоу, ви можете використовувати VPN, щоб надати собі такий доступ. VPN – це як приватні мережі Інтернет, які не дозволяють захищати сторонніх даних сторонніх сторін, зберігаючи конфіденційність ваших даних. Мало того, що VPN може допомогти вам отримати Netflix US та будь-який інший канал з обмеженим доступом у світі. Читайте далі, щоб дізнатися, як.

 1. Спочатку зареєструйтесь у постачальника VPN.
 2. Потім завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
 3. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
 4. Тепер підключіться до американського VPN-сервера.
 5. Нарешті, перейдіть на веб-сайт Netflix або запустіть програму Netflix.
 6. Дивіться Netflix за межами США.

ExpressVPN – найкраща послуга VPN, якою ви можете користуватися з Fire TV Cube. ExpressVPN 6.7 зараз працює на Amazon Fire TV Stick і Android TV, а також Fire Cube TV робить його ідеальним додатком VPN для потокового передавання медіа. Тепер, якщо вам цікаво деякі найкращі VPN для Fire TV Cube, натисніть тут знайти.


Кращий VPN для кубика пожежного телебачення

Існує безліч застосованих геоблокованих програм, таких як Netflix USA, для отримання доступу до яких потрібно отримати VPN. Люди в Німеччині, Великобританії, Канаді та Австралії не можуть дивитися Netflix США, якщо вони не отримають американську IP-адресу. Тим, хто хоче обійти гео-обмеження та дивитись прямий ефір та контент на замовлення на будь-якому каналі – не лише Netflix USA – доведеться підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті. Підписавшись на VPN, користувачі завантажують додаток та підключаються до сервера тієї країни, де обмеження щодо потрібного каналу чи послуги не існують. Після цього користувачам надається IP-адреса, яка робить їх доступними для обмеженого доступу. Це лише одна з послуг, яку може запропонувати VPN. Подумайте про це, є багато переваг від використання VPN. Ось деякі з них:

 • Розблокувати програми з обмеженою географічною діяльністю: Розблокуйте та переглядайте потокові програми, такі як Netflix, HBO, Amazon Prime та Hulu.
 • Найвищий рівень конфіденційності: Додайте шар конфіденційності та безпеки всім діям, що проводяться в Інтернеті.
 • Програми VPN: Усі додатки зручні для користувачів і працюють на ПК, Mac, Android, iOS та FireStick.
 • Обхід ISP: VPN забороняють провайдерам знижувати швидкість вашого Інтернету, щоб ви могли насолоджуватися онлайн-потоком відео без перерв.
 • Скорочення витрат. Вартість технічного обслуговування дуже низька після встановлення мережі VPN.
 • Анонімність в Інтернеті. Використання VPN дозволяє переглядати Інтернет в цілковитій анонімності.

Особливості пожежного телевізійного куба

 • У коробці є: адаптер живлення, Alexa Voice Remote, посібник із швидкого запуску, 2 батареї AAA, керівництво по маркетингу, інфрачервоний (ІЧ) розширювальний кабель, адаптер Amazon Ethernet (10/100)
 • Тепер він включає 16 Гб внутрішнього сховища замість лише 8 ГБ.
 • До нього входить Alexa з 8 вбудованими мікрофонами з розпізнаванням голосу далеко.
 • Голосовий контроль Fire TV Cube можливий без використання пульта.
 • Пристрій має ІЧ-технологію, яка дозволяє контролювати телевізор, звукову смугу, кабельну або супутникову коробку та приймач.
 • У ньому є вбудований динамік.
 • Включена 1-річна обмежена гарантія та сервіс. Для клієнтів в США надається розширена гарантія на 2-3 роки.

Отримайте американський Netflix на Fire TV Cube

Хоча Amazon FireStick відтепер не підтримує обмін повідомленнями та голосовими дзвінками, немає сумнівів, що Amazon отримав розваги як пріоритет номер один. Продукт поставляється 21 червня, і, як очікується, він отримає багато галасу, враховуючи його унікальні особливості та практичність. Як, що може бути краще, ніж не використовувати пульт дистанційного керування, щоб прогортати канали – не лише будь-які канали – ми говоримо про Netflix США. Ви можете пройти телеканали, не піднімаючи пальця, і дивитися Netflix USA на своєму Fire TV Cube за допомогою VPN. Це не стає кращим за це.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me