Еволюціонуйте з блюда – дивіться Netflix на готельному телебаченні

Подорожі є частиною життя багатьох людей зараз. Подорожі на роботу та заради задоволення дуже звичні, і з людьми, які зараз живуть далеко від сім’ї через роботу, подорожі назустріч коханим також досить поширені в ці дні. Проживання в готелі під час подорожей може бути неоднозначним. Одні вважають це необхідним злом, а інші намагаються зробити все можливе, щоб не було дому. Оскільки потокове місце займає центральне місце у нашому повсякденному житті, готелі відстають у цьому відділі. Однак, мережа блюдо нарешті придумала інноваційне рішення.


Еволюціонуйте з блюда - дивіться Netflix на готельному телебаченні

Еволюціонуйте з блюда – дивіться Netflix на готельному телебаченні

Нудно!

Хоча деякі люблять досвід влаштуватись у вишуканий готель та побалувати себе на кілька днів, інші нарікають, що готелі не пропонують достатньо варіантів, щоб зробити їхнє перебування більш захоплюючим. У деяких випадках підключення до Wi-Fi готелю навіть може поставити під загрозу вашу безпеку в Інтернеті.

Звичайно, в готелі в готелі нічого не можна, крім перегортання журналів, які вони скидали на тумбочку. У той момент, коли ви плануєте звільнитися на ніч, ви пропускаєте своє улюблене шоу Netflix, наприклад, House of Cards, Orange Is The New Black або навіть Stranger Things!

Так, люди подорожують зі своїми ноутбуками, телефонами та планшетами, але Netflix часто доступний не у кожному регіоні. Наприклад, якщо ви американський абонент, який подорожує в Європу і розміщується в готелі, можливо, ви не зможете отримати доступ до своєї програми Netflix.

Як результат, ті, хто часто подорожує, не лише пропускають улюблені шоу, але й марнують їх передплату. Що люди можуть спостерігати в готельних номерах – це Netflix того регіону, а це означає, що ви не можете дивитися те, що вам потрібно.

Ось чому провайдер супутникового телебачення Dish запропонував рішення, яке дозволить вашим кураторським спискам переглядів, пропозиціям і переглядати прогрес переміщення з власних пристроїв до вашого номера в готелі.

Що таке еволюція?

Блюдо завжди було популярним постачальником супутникового телебачення довгий час. Але з тих пір, як почалася тенденція різання шнурів, вона намагається знайти способи стрибнути смугу і пережити це явище.

Однією з ініціатив є потокова платформа Evolve, яка схожа на будь-яку іншу потокову службу, але тільки для готелів. Гості готелів шукають персоналізовані розваги, тому вони несуть кілька пристроїв під час подорожі, щоб вони могли приносити власний контент.

Evolve працює на Android TV із вбудованим Chromecast, що дозволяє гостям легко передавати улюблену музику, фільми та шоу на телебачення в готелі. Гості також можуть отримати доступ до тисяч популярних додатків, увійшовши в Google Play, завантажуючи потрібні додатки та беручи улюблені фільми та покупки через додаток, коли вони виходять з готелю.

Існує також можливість перегляду телевізійних програм та преміальних каналів із зручністю для відвідувачів готелю. EVOLVE також має інтуїтивне керівництво по програмі та простий у використанні пульт, поєднаний з найбільшим вибором HD-каналів. Проста навігація, фільтри та попередній перегляд каналів зручно відкривати вміст, який бажають гості.

EVOLVE легко інтегруватися в систему готелів. Це інтегроване в PMS рішення дозволяє персоналізувати та залучити. За допомогою цієї системи гостей можна вітати до своєї кімнати по імені, а паролі облікових даних користувачів можна видалити під час оформлення замовлення. EVOLVE – це повне рішення для гостинності, що робить перебування гостей в готелі зручним, приємним, персоналізованим та домашнім.

Інтеграція Netflix

Усі, хто переглядає потоковий вміст, підключені до Netflix. Безперечно, Netflix є найбільшим гравцем на цьому ринку, що забезпечує жорстку конкуренцію всім іншим за широкий спектр шоу, фільмів та оригінального контенту. Netflix – це також найстаріший сервіс потокового потоку навколо.

Його популярність видно з того, як слово Netflix перетворилося на дієслово, подібно до Google. Хоча Netflix також є одним з найдорожчих варіантів, але люди все ще віддають перевагу іншим через велику різноманітність контенту. Деяким навіть вдалося використовувати VPN, щоб змінити свою область Netflix та отримати доступ до більш широкого спектру вмісту в процесі.

Різні канали

EVOLVE пропонує різні канали, такі як YouTube та слінг-телебачення. За допомогою вбудованого Chromecast ви також можете передавати вміст зі свого телефону чи ноутбука на готельне телебачення. Крім того, якщо ваша кімната здатна, вікно EVOLVE також підтримуватиме 4K відтворення.

Незважаючи на всі ці особливості, помітною була відсутність Netflix. Ось чому Dish оголосив, що EVOLVE тепер буде підтримувати Netflix, серед інших каналів. Гості зможуть отримати доступ до Netflix безпосередньо з меню керівництва Evolve, увійшовши у свій обліковий запис.

Якщо у вас ще немає облікового запису Netflix, також буде можливість легко зареєструватися. Після входу гості зможуть забрати свої шоу прямо там, де вони залишилися вдома.

Це обіцяє бути зручним способом безперешкодно насолоджуватися улюбленим вмістом між власним пристроєм та телевізором у готелі.

Але якщо вас турбує те, що ви можете випадково поділитися своїми відомостями про Netflix з іншими гостями, якщо ви забудете вийти, тоді можливість автоматичного видалення вашої інформації з пристрою Evolve при оформленні каси врятує день. Цей захід безпеки є чудовим елементом та полегшує турботу про конфіденційність та крадіжку даних.

Блюдо почне впроваджувати інтеграцію Netflix на всіх пристроях Evolve в найближчі місяці. Будьте готові насолоджуватися улюбленими шоу, навіть коли ви подорожуєте.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me