Danimarka’da Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

Danimarka’da Amerikan Netflix nasıl edinilir? Danimarka, vatandaşlarına İnternet özgürlüğü tanıyan az sayıda ülke arasında yer alıyor. AB yönergesi yasalarının Danimarka için geçerli olmaması, Danimarkalılara verilen özgürlük ve mahremiyet derecesini kanıtlamaktadır. Ne olursa olsun, bu, hükümetin çevrimiçi aşırılıkçılığa ve radikalleşmeye karşı koymak için içeriği sansürleme veya engelleme gibi gerekli işlemleri yapmayacağı anlamına gelmez. Ancak, İnternet kullanımı söz konusu olduğunda Danca ne kadar özgür olursa olsun, Netflix ABD’ye hala erişemiyorlar. Yine de onlar değil. Danimarka Netflix kötü değil, ancak Amerikan Netflix iyidir ve Danimarka halkı sanal bir özel ağ alırlarsa Netflix ABD’yi izleyebilir. Açgözlü ağı izlemek için coğrafi kısıtlamaları atlamalarına izin veren bir VPN dışında, yaptığı işlemi tamamen güvence altına alır. İyi olan şey, bir VPN’in aşağıdakilerle iyi çalışmasıdır: Android, iOS, iPhone, iPad, PC, Mac vb..

Danimarka'da Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

Danimarka’da Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

Danimarka’da Amerikan Netflix Nasıl Gidilir

Danimarka vatandaşlarının kendi memleketleri Netflix zaten var, o zaman neden Netflix ABD almak istesinler? Bunun nedeni, Netflix’in her ülkede farklı bir sürüm ve farklı bir film ve TV şovları kütüphanesi sunmasıdır. Distribütörler bu ayrımdan sorumlu olanlardır. Temelde hangi ülkenin neyi göreceğini kontrol ediyorlar. ABD vatandaşlarının şanslı olduğunu ve Netflix’in sunduğu en iyi sürümle sonuçlandığını varsayalım. Birçok kişi düzenli olarak tadını çıkaramasa da, yine de bir VPN kullanarak erişmeye çalışabilirler. (Sanal Özel Ağ), yol boyunca verilerinizi şifrelerken internet trafiğinizi internetteki başka bir bilgisayar üzerinden yönlendirmenin güvenli bir yöntemidir. Bir VPN’nin birçok avantajından biri, kullanıcıların istedikleri web sitesine, kanala veya hizmete erişmek için coğrafi kısıtlamaları atlamasına yardımcı olmasıdır. Danimarka’daki Amerikan Netflix’in engellemesini kaldırmak için bir VPN’i şu şekilde kullanırsınız:

 1. Hala Netflix ile çalışan bir VPN sağlayıcısına kaydolun.
 2. Kullanmak istediğiniz cihaza VPN uygulamasını indirin ve yükleyin.
 3. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Bir Amerikan VPN sunucusuna bağlanma.
 5. Netflix’in web sitesini ziyaret edin.
 6. Danimarka’da Amerikan Netflix’i izleyin.

ExpressVPN Netflix trafiğinizi, Netflix’i size yalnızca o ülkede kullanılabilen Netflix ülkesini göstermeye yönlendiren başka bir ülkede bulunan sunucularından biri üzerinden göndermenize olanak tanır. Artık bir Amerikan IP adresiniz olduğuna göre, Netflix ABD’yi ekranınıza alacaksınız. ExpressVPN aboneleri ayrıca Apple TV, PS4 ve Xbox One gibi yerel olarak VPN’yi desteklemeyen cihazlarda kurulabilen Akıllı DNS proxy’lerinden de yararlanır.


VPN’in Diğer Kullanımları

Danimarka veya dünyanın herhangi bir ülkesindeki insanların güvenliğe ihtiyacı olduğu açıktır. Engellenen içeriğe erişmeye çalışırken güvenliğin sadece yakalanmasını önlemek istemiyorlar, verilerinin, mesajlarının ve kişisel bilgilerinin güvence altına alınmasını ve korunmasını istiyorlar. Bir ağ üzerinden şifrelenmiş veri göndermek kaçınılmaz olduğu için, insanlar bu verileri korumanın yollarını bulmalıdır. VPN teknolojisi tam da bunu yapmanıza yardımcı olur. Bir VPN’in birçok kullanımı ve avantajı vardır, bunlardan bazıları:

 • Geliştirilmiş güvenlik: Ağa bir VPN üzerinden bağlandığınızda, verileriniz güvende ve şifreli tutulur.
 • Uzaktan kumanda: Bir VPN, bilgilere uzaktan erişmenizi sağlar. Bu, işletmeler ve şirketler için verimliliği artırabilir.
 • Dosyalar Paylaş: Bir VPN hizmeti, aktarılması uzun süren dosyalar gönderirken size yardımcı olabilir.
 • Çevrimiçi anonimlik: Bir VPN ile web’de tam bir anonimlikle gezinebilirsiniz ve kimse çevrimiçi ne yaptığınızı bilemez.
 • Web sitelerinin engellemesini kaldırın: Yukarıda, Danimarka’da American Netflix’i atlama durumuna benzer şekilde engellenen web sitelerine, kanallara ve hizmetlere erişmek için bir VPN’i nasıl kullanabileceğinizi açıkladık.  

Danimarka’da Amerikan Netflix’i Alın

Danimarka’da yaşadığınız için kaçırdığınız tüm şovları ve filmleri düşünün. American Netflix’i izlemek için konumunuzu değiştirmeyi düşünmeniz gerekmez. Tek yapmanız gereken bir VPN almak ve konum değişikliğinizle ilgilenecek. Günümüzde VPN almak giderek daha popüler hale geliyor. İnsanlar ister Netflix ABD’de neden 13 neden izlemek isterse isterse çevrimiçi olarak düşük anahtarda kalmak isteseler, tüm ihtiyaç duydukları bir VPN hizmeti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me