Чому більшість VPN не вдається обійти гео обмеження Netflix

Якщо ви любите передавати свої улюблені фільми та телепередачі, Netflix повинен бути висококласним у вашому списку. Незважаючи на різноманітність контенту, який він пропонує, є один величезний мінус використання Netflix: якість вмісту повністю залежить від місця, де ви живете. Отже, якщо ви живете в Індії, Новій Зеландії, Нігерії, Шотландії, Айдахо тощо, ви не зможете дивитись епізодів “Друзів” або “Як я познайомився з вашою матір’ю” на Netflix, тоді як люди, які живуть у США, отримають менше шоу на BBC, ніж люди у Великобританії, що насправді для нас не дуже багато..

Чому більшість VPN не вдається обійти гео обмеження Netflix

Чому більшість VPN не вдається обійти гео обмеження Netflix

VPN для обходу геоблоків

Звичайно, це гео обмеження є найбільшою больовою точкою користувачів Netflix. Але є і розумний спосіб обійти блок: використання віртуальних приватних мереж (VPN). Ця система дозволяє користувачам маскувати свої реальні місця за допомогою проксі-серверів, розташованих у різних країнах. Наприклад, користувач у Великобританії може дивитись шоу в Netflix America, використовуючи VPN-з’єднання через сервер, розташований у США..

Але вже не. Із забороною Netflix на проксі-сервери стає важче обійти гео обмеження. Можливо, ви не зможете змінити свій регіон Netflix на США або будь-яку іншу країну з цього питання навіть під час використання VPN.


Що таке гео-обмеження?

Не весь вміст Netflix доступний у всьому світі. Це тому, що коли контент (фільми, такі як “Трансформери”, “Блекхат”, “Логан Лакі” або телевізійні шоу, такі як “24”, “Перерва в тюрмі”, “Провід”, “Щит” тощо), виставляється на аукціон, лише країни, які є найвищими учасниками торгів, отримують доступ до них . Шоу доступне лише в країні, якій вдалося придбати права на нього.

Хоча метод VPN спочатку справно працював – помітив приплив у кількості користувачів VPN – минуло недовго, ніж Netflix почав розправлятися на проксі-серверах. Найпопулярніший метод розбиття проксі та VPN – це чорний список.

Чорний список VPN та проксі?

Більшість користувачів підключаються до сайту через житловий або бізнес-підключення до Інтернету, яким керує роздрібний Інтернет-провайдер, наприклад AT&T, Cox або Comcast. З іншого боку, коли користувачі підключаються до VPN-сервера, їх легко знайти, оскільки ці проксі не розташовані в роздрібних мережах провайдерів або в житлових приміщеннях. VPN-сервери зазвичай розміщуються в експансивних центрах обробки даних на орендованих серверах і використовують спеціальний Інтернет-провайдер, щоб можна було обробляти великий обсяг трафіку. Netflix може заблокувати з’єднання, просто перевіривши, звідки воно надходить.

За допомогою цього методу Netflix блокує доступ до потокового вмісту на сайті, якщо користувачі підключаються за допомогою IP-адрес у чорному списку. Netflix пов’язує ці IP-адреси у чорному списку з проксі-серверами. Це робиться шляхом перевірки IP-адреси користувача зі списком IP-адрес у чорному списку, і якщо він збігається, або користувач буде остаточно заблокований, або дозволено передавати вміст лише у своєму регіоні.

Чорні списки IP-серверів VPN мають свою зворотну сторону

Існує проблема з цим методом, з якою стикається багато користувачів, які не використовують проксі. Чорний список неправдиво ідентифікував багато IP-адреси як проксі-сервери, що призводить до загальних груп. Чорний список також встиг заблокувати лише невелику кількість або користувачів, тоді як клопоту з боку Netflix – це набагато більше.

Зазвичай помилки в конфігурації VPN можуть виявити реальне місце розташування кінцевого користувача. Не слід забувати, що Netflix – це багатомільйонний бізнес, який використовує чудові технології для функціонування. Його команда експертів, безумовно, привітна до деяких маловідомих уразливостей VPN, що спрощує їх викриття.

Є й інші підказки, якими Netflix користується для з’ясування проксі-серверів. Найбільший подарунок – це коли користувач часто перемикає сервери. Якщо одну хвилину він перебуває на американському сервері, а в наступний момент – на сервері Великобританії, для Netflix це стане частиною пирога, щоб зрозуміти, що він використовує проксі.

Постачальники послуг VPN, які все ще працюють

Отже, це було все про VPN, які не змогли обійти гео обмеження. Але є послуги, які все ще є безпечними. ExpressVPN є одним із них.

Є й інші постачальники послуг VPN, які Netflix ще не заблокував. Багато інтернет-стримерів використовують ці VPN для доступу до вмісту, що заблокується. Якщо ви шукаєте довгостроковий посібник для перегляду американських Netflix за межами США, ви можете розчаруватися. Netflix все ще регулярно перебуває в чорному списку нових VPN-серверів. Це означає, що постачальникам послуг VPN доводиться постійно встановлювати нові сервери. Користувачі, швидше за все, не мають перепочинку, поки Netflix не зробить всі шоу доступними в усьому світі.

Чому більшість VPN не вдається обійти блоки Netflix – заключні думки

Досі Netflix не в змозі повністю заборонити всі VPN у цій постійній мол. Одне цікавить питання про раптову заборону Netflix на проксі-сервери, і є сенс, що на них тиснуть правовласники. Не лише кількість глядачів залишається обмеженою, коли є конкретні блоки регіону, але також заохочує недобросовісні методи перегляду недоступного вмісту.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me