2020 için En İyi 8 Netflix Hack’i

2020’deki en iyi Netflix kesmek nedir? Netflix, çoğu bin yıl boyunca eğlence için kutsal kâse haline geldi ve eğilim eski demografiyi de yakalamaya başlıyor. Oldukça ucuz bir ücret karşılığında Netflix, yüksek çözünürlüklü geniş bir dizi TV şovu, film ve belgesel sunuyor. Ayrıca, Netflix’teki bazı özel ürünler başka hiçbir yerde bile görülemez. Böyle birinci sınıf, talep edilen içerik ve düzenli olarak güncellenen koleksiyonlarla Netflix’in dünya çapında yaklaşık 90 milyona yakın insan için bol miktarda eğlence kaynağı haline gelmesi şaşırtıcı değildir..

2017 İçin En İyi 8 Netflix Hack'i

2020 için En İyi 8 Netflix Hack’i

Daha Önce Bilmenizi İstediğiniz 8 Netflix Hack’i

Netflix’teki ilk ayınız bir deneme sürümü olarak kabul edilir ve Netflix, deneme ayınız için sekmeyi alır. Deneme çalışmasına katılan insanların hayatlarında Netflix olmadan yaşamaya devam edemeyeceklerine ikna oldukları göz önüne alındığında, bu strateji onlar için gerçekten iyi çalışıyor gibi görünüyor (mecazi olarak).

Ancak, Netflix aşırı oturumlarınızı zaten olduğundan daha iyi hale getirmek istiyorsanız, Netflix deneyiminizi geliştirmek için kullanmanız gerektiğini bilmediğiniz bazı harika Netflix saldırıları.

% 65’e kadar Daha Fazla Film ve TV Şovuna Erişin

Evet, şaka yapmıyoruz. Kendimizi denemeden mümkün olduğuna inanmadık. İşte anlaşma. Netflix’e erişmekte olduğunuz bölgeye bağlı olarak farklı filmler ve TV şovları alırsınız. Netflix’i izleyen Amerikalı izleyiciler, orada bulunan geniş film ve TV şovları kütüphanesi nedeniyle anlaşmanın en iyi sonucunu elde ediyor. Neyse ki, şu anda İngiltere, Kanada, Avustralya veya yurtdışında yaşıyor olsanız bile Netflix bölgenizi ABD’ye değiştirmek için kullanabileceğiniz yöntemler vardır. Tek ihtiyacınız olan bir VPN hizmeti ExpressVPN. Tüm süreç düşündüğünüzden daha kolay.

  1. Başını aşmak ExpressVPN ve bir VPN hesabına kaydolun.
  2. Ardından, ExpressVPN uygulamasını akış cihazınıza indirip yükleyin.
  3. VPN uygulamasını başlatın ve bir Amerikan VPN sunucusuna bağlanın.
  4. Son olarak Netflix uygulamanızı başlatın.

Hemen izleyebileceğin bir sürü yeni şey olduğunu fark edeceksin. Amerikan Netflix kütüphanesi diğer tüm bölgelerden daha üstündür.

Netflix Geliştirme Paketi

Bu, bir çıkış ve çıkış hack olmayabilir, ancak sadece Netflix geliştirme paketini indirmek kesinlikle işleri çok daha iyi hale getirecektir. Dahası? Bütün süit tamamen ücretsiz!

Suite temel olarak güzel bir pakette güzel bir şekilde paketlenmiş tarayıcı eklentilerinin bir koleksiyonudur!

Peki geliştirme paketi hayatı nasıl daha iyi hale getirecek? Metacritic ve Rotten Tomatoes, IMDB profilleri, her şov / film için tam uzunlukta fragmanlar ve ayrıca neleri izlemeniz gerektiğine dair yararlı bir rehber (doğrudan telefonunuzda, Apple TV’de veya Roku’da).

Sadece çok şey söyleyebiliriz, ancak Netflix Enhancement Suite’in ne kadar kullanışlı ve kullanışlı olduğunu gerçekten anlamak istiyorsanız, o zaman indirmeniz ve kendiniz kontrol etmeniz gerekir..

Gizli Netflix Kodları

Netflix’te tonlarca gizli kod var. Bu kodları, Netflix uygulamanızda genellikle görünmeyen kategorilere erişmek için kullanabilirsiniz. NetflixHiddenCodes.com adresine gidin ve neden bahsettiğimizi görün.

Son İzlenenler – Bu Listeyi Temizlemek İstiyorum?

Zaman zaman, Netflix’in sunduğu şeylerin oldukça utanç verici köşelerine ve köşelerine dalmaktan suçluyuz. Netflix olarak biriyle bir hesap paylaşırken bu özellikle sorun yaratabilir, böylece.

Belki de o kişinin sizi sadece bir günde Portakal Yeni Portakal mevsimini izlediğiniz için yargılamasını istemiyorsunuz? Ya da belki de katil olan çocuklar hakkında bir belgeselde olduğunuzu bilmemeyi tercih ederdiniz?

Görünmezlik pelerini takmak istediğiniz ne olursa olsun, bu kesmek sadece bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.

Buraya tıklayın ve izlediğiniz her şeyin bir listesini alın. Orada istemediğinizi silin. Bu kadar basit!

Ne İzlemeniz Emin Değilim?

Bazen, sadece seçimin kendisi için şımarık olduğumuz gerçeği oldukça sinir bozucu bir his olabilir. Ne izleyeceğini bilmemenin nasıl bir his olduğunu biliyoruz. İlginizi çekmeyen veya buna değmeyen şeyler için zaman harcamak istemiyor musunuz? Tek ihtiyacınız olan şey tam burada!

Netflix’te neler var

Netflix, içeriğini farklı türlere sınıflandırmak için yeterince iyi bir iş çıkarıyor, ancak bazen bu yeterli değil. Eğer türünüz daha nişse ve gerçekten kazdığınız içerik türünü bulmakta zorlanıyorsanız! O zaman Netflix’te olanlar sizin için mükemmel bir araçtır. 20.000’den fazla alt türle, ne olursa olsun sizi güldüren veya ağlayan gıdıklamayı bulacağınızdan emin olabilirsiniz …

Çevrimdışı ve sıkıldınız mı? – Bir daha asla olma!

Netflix, görünüşe göre, kullanıcılarının içerik indirmesine izin vermediği için çok fazla sopa aldı. Bununla birlikte, 2016’nın ikinci bölümünde, Netflix bu gemiyi tersine çevirdi ve kullanıcılara beğenilerine göre yüksek kaliteli içerik indirme olanağı sundu. Benzer izleyiciler yıllardır Hızlı ve Öfkeli ve Transformers filmlerini izlemeye gitti ve Ebeveynler II veya 22 Jump Street ile tanışmadı çünkü insanlar yüksek kaliteli içerik görmek istiyor.

Bu aslında, yüksek hızlı internete veya hiç internete sahip olmadığınız zamanlar için tam olarak ne görmek istediğinizi seçeceğinizi ve indirdiğiniz anlamına gelir..

Günün Saati ve Video kalitesi; Burada Bir İlişki Var mı?

Video kalitesi hatası sizi ısırdıysa, en sevdiğiniz Netflix şovlarına katılmaya karar verdiğinizde işin zamanı olabilir. Güya, üretilen videonun kalitesinin günün saatine bağlı olabileceği ortaya çıkıyor.

Daha Önce Bilmenizi İstediğiniz 8 Netflix Hack’i

Esasen, diğer insanların çoğunun da Netflix’te olması muhtemel bir zamanda izliyorsanız, kalite en iyi olmayabilir. Daha az kişinin giriş yaptığı bir zamanda izleyin ve kayda değer bir fark bulmalısınız. Rica ederim.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me