Найкращі майстри для Kodi в 2020 році

Майстри Kodi схожі на ножі швейцарської армії. Вони в основному є доповненнями “все в одному”, які дозволяють виконувати кілька завдань. Наприклад, ви можете встановити різні побудови спільноти, відновити заводські налаштування додатка Kodi або навіть перевірити швидкість Інтернету в додатку Kodi. Крім того, майстри Kodi дозволяють встановлювати всі найкращі додатки Kodi без необхідності вручну налаштовувати їх сховища. У цьому огляді ми розглянемо найкращі майстри для Kodi 17.6 Krypton, а також Kodi 18 Leia у 2020 році.


Найкращі майстри для Kodi 17 Krypton 2017 року

Найкращі майстри для Kodi 17 Krypton 2020 року

Встановлення кращих майстрів на Kodi – остерігайтеся!

Використання VPN в основному не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру відстежувати вашу онлайн-діяльність. Будь то перегляд, потокове передавання чи завантаження. Хоча ми не несемо відповідальності за дії, які ви здійснюєте в Інтернеті, ми радимо вам використовувати VPN, щоб зберегти свою онлайн-діяльність. Нижче наведено деякі переваги, які ви отримуєте при використанні VPN з Kodi. Якщо ви хочете не допустити, щоб потенційні підслуховувачі не шпигували за тим, що ви робите в Інтернеті, вам слід встановити VPN. В іншому випадку ваша конфіденційність буде викрита.

 • Розблокувати додатки з обмеженим географічним кодом: Існує багато додатків Kodi, якими ви можете користуватися лише в певних регіонах. За допомогою VPN ви можете обійти регіональні обмеження.
 • Обхід ISP: Ви коли-небудь помічали, що швидкість вашого Інтернету пристойна, якщо ви переглядаєте веб-сайти, але раптом падає під час перегляду відео в Інтернеті? Якщо це так, ваш Інтернет-провайдер, ймовірно, зменшує швидкість вашого Інтернету. Використання VPN в основному дозволяє уникнути цього.
 • Кінцева конфіденційність: Додайте додатковий рівень конфіденційності та безпеки для всіх ваших онлайн-заходів.
 • Програми VPN: Щоб налаштувати VPN-з’єднання, вам не потрібно бути технічним фантастикою завдяки зручним VPN-програмам на ПК, Mac, Android, iOS та FireStick.

З особистого досвіду, ExpressVPN – найкраща VPN-послуга, яку ви можете використовувати з Kodi. Вони оптимізували свої VPN-програми, щоб вони краще працювали з додатками Kodi та мали політику без журналів. Ознайомтеся з нашим рецензованим списком найкращих VPN-програм Kodi в 2020 році.

Майстер Мерліна – найкращий майстер Коді

Майстер Мерліна - найкращий майстер Коді

Майстер Мерліна – найкращий майстер Коді

Якби нам дали вибір встановити лише одного майстра Kodi, майстер Merlin безумовно опинився б у списку нашого списку. Загалом, майстер Merlin є абсолютним дорогоцінним каменем і обов’язковим для будь-якого користувача Kodi.

 • Детальніше: Як встановити майстер Merlin на Kodi.

Ares Wizard – найкращий майстер Kodi в 2020 році

Ares Wizard - найкращі майстри для Kodi в 2017 році

Ares Wizard – найкращі майстри для Kodi в 2020 році

Майстер Ареса, мабуть, найвідоміший з усіх. Що стосується функціональності, у цього майстра є все. Завдання, які ви можете виконати за допомогою Ares, включають встановлення збірок і аддонів. Ви також можете перевірити швидкість роботи в Інтернеті та скинути додаток Kodi до заводських налаштувань.

 • Детальніше: Як встановити майстер Ares на Kodi.

Портал спільноти

Портал спільноти - Найкращі майстри для Kodi 2017 року

Портал спільноти – Найкращі майстри для Kodi в 2020 році

Портал спільноти – це доповнення до програми, яке дозволяє встановлювати найпопулярніші додатки на Kodi 17. Також ви можете використовувати портал спільноти для створення власної власної збірки. У додатку програми також є розділ з технічного обслуговування, а також великий список корисних навчальних посібників. У цей майстер також включено всі важливі програми запуску SportsDevil, адон, який є необхідним для безперебійного виконання аддону SportsDevil..

 • Детальніше: Як встановити портал спільноти на Kodi.

Durex Wizard

Durex Wizard - найкращі майстри для Kodi в 2017 році

Durex Wizard – кращі майстри для Kodi в 2020 році

Не дозволяйте, щоб ім’я вас обдурило. Цей додаток програми Kodi досить корисний. За допомогою майстра Durex можна налаштувати популярну збірку Durex Kodi. У плагіні також є розділ технічного обслуговування та інструмент для встановлення додатка.

 • Детальніше: Як встановити майстер Durex на Kodi.

Wookie Wizard

Wookie Wizard - найкращі майстри для Kodi 2017 року

Wookie Wizard – найкращі майстри для Kodi в 2020 році

Майстер Wookie дозволяє виконувати інші завдання. Наприклад, ви можете встановити виправлення неофіційних доповнень з різних регіонів. Ви також можете скинути додаток Kodi, перевірити швидкість роботи в Інтернеті. Ви можете скористатися майстром для встановлення інших збірок спільноти.

 • Детальніше: Як встановити Wookie Wizard на Kodi.

Найкращі майстри Коді в 2020 році – Фінальні думки

Чи є майстер Коді, який ми пропустили? Чи знаєте ви будь-якого іншого головного майстра для Kodi, який повинен бути включений до списку нижче? Не соромтеся повідомити нам, який майстер очолює ваш список у розділі коментарів нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map