Найкращі додатки для Kodi 2020

Які найкращі аддони Kodi у 2020 році? Популярність Kodi зросла до запаморочливих висот у 2017 році. Репутація мультимедійного центру також вдарила. Хоча саме додаток є абсолютно законним, багато сторонні доповнення потрапили під ретельну перевірку. Що багато користувачів Kodi не знають, це те, що існує багато плагінів Kodi, які є абсолютно законними та безпечними для використання. Щоб дізнатися більше про ці програми та додатки Kodi, подивіться на “Найкращі додатки Kodi 2020” огляд Amazon FireStick, Android TV Box, ПК, Mac, Xbox One, OpenElec та Raspberry Pi для коді 18 та Kodi 17 нижче.

Кращі Коді Аддони 2020 року

Кращі Коді Аддони 2020 року

Кращі доповнення для Kodi 2020 – Підсумок

Нижче наводиться наш список найкращих добавок Kodi для Kodi 18 Leia, а також Kodi 17 Krypton. Ці додатки популярні серед Android TV, Amazon Fire Stick, ПК, Mac, Raspberry Pi, а також у користувачів Xbox One Kodi.

 1. USTVNow
 2. iPlayer WWW
 3. Youtube
 4. Креклер
 5. Плекс
 6. Вево
 7. ESPN3
 8. Fox Sports Go
 9. Crunchyroll
 10. Попкорнфлікс

Кращі Коді Аддони 2020 року

Ось наші 5 кращих плагінів Kodi на 2020 рік:

1. USTVNOW – Найкращий Коді Аддон

З американських емігрантів, які проживають за межами США, це доповнення, яке їм потрібно дивитися в прямому ефірі американських телеканалів. Враховуючи надійність та простоту використання USTVNow, нам довелося поставити верхній список нашого додатку Kodi 2018 року. Лінійка каналів USTNOW включає ABC, NBC, CBS, FOX, CW TV, POC та My9.

2. iPlayer WWW – Топ плагінів Kodi у Великобританії

Що стосується кращих британських адонів для Kodi, то, звичайно, не бракує. Однак більшість із цих доповнень рідко доживають свого шуму. iPlayer WWW не належить до цієї категорії. Це легко – один з найкращих потокових додатків у прямому ефірі, який можна використовувати на Amazon FireStick, Android TV Box, ПК або Mac у Великобританії..

3. Youtube Kodi Addon

Плагін Youtube Kodi зазвичай не потрапляє до нашого найкращого списку додатків Kodi 2020 року. Однак через те, що Google перетягує на YouTube січеньку програми Amazon FireStick і Fire TV 1 січня 2018 року, додаток Youtube Kodi є обов’язковим для всіх, хто використовує Kodi на FireStick.

4. Crackler – Топ Коді Аддон для фільмів

Crackler – це безкоштовний і законний аддоні Kodi, який ви можете використовувати для перегляду різноманітних фільмів і серіалів. Ви можете або відвідати веб-сайт Crackle або встановити офіційний плагін Crackler Kodi на свій ПК, Mac, Android, FireStick або Raspberry Pi. Бібліотека фільмів і телепрограм, до яких ви можете отримати доступ, залежить від вашого регіону. Тому рекомендується використання VPN.

5. Plex – Best Kodi Addons 2020

Це вже не Plex проти Kodi, а швидше Plex І Коді. Офіційний додаток Plex тепер доступний безкоштовно на Kodi. Це означає, що ви можете комбінувати два найкращі світові мультимедійні порти разом. Шанувальники будь-якої платформи також задалися питанням, як Kodi та Plex працюватимуть разом. Нарешті, Plex додав офіційний додаток до Kodi, який ви можете знайти в офіційному сховищі додатків Kodi.

Отримайте більше вмісту на Kodi – використовуйте VPN

Більшість офіційних аддонів Kodi працюють лише у певних регіонах, таких як США, Великобританія, Канада, Австралія та Німеччина. Щоб обійти ці регіональні обмеження та переглядати вміст наживо та за запитом у будь-якому плагіні Kodi, куди ви хочете, вам доведеться підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті за допомогою VPN. Нижче наведено деякі переваги, які ви отримуєте при використанні VPN з Kodi.

 • Розблокувати додатки з обмеженим географічним кодом: Існує дуже багато адонів Kodi, таких як USTVNow, які можна використовувати лише в певних регіонах. За допомогою VPN ви можете обійти регіональні обмеження.
 • Обхід ISP: Ви коли-небудь помічали, що швидкість вашого Інтернету пристойна, якщо ви переглядаєте веб-сайти, але раптом падає під час перегляду відео в Інтернеті? Якщо це так, ваш Інтернет-провайдер, ймовірно, зменшує швидкість вашого Інтернету. Використання VPN в основному дозволяє уникнути цього.
 • Кінцева конфіденційність: Додайте додатковий рівень конфіденційності та безпеки для всіх ваших онлайн-заходів.
 • Програми VPN: Щоб налаштувати VPN-з’єднання, вам не потрібно бути технічним фантастикою завдяки зручним VPN-програмам на ПК, Mac, Android, iOS та FireStick.

З особистого досвіду, ExpressVPN – найкраща VPN-послуга, яку ви можете використовувати з Kodi. Вони оптимізували свої VPN-програми, щоб вони краще працювали з додатками Kodi та мали політику без журналів. Ознайомтеся з нашим рецензованим списком найкращих VPN-програм Kodi в 2020 році нижче.

Кращі Коді Аддони 2020 – завершення

Незалежно від того, використовуєте ви Kodi 18 Leia або Kodi 17.6 Krypton, найпопулярніші плагіни, які ми перерахували вище, є прекрасним джерелом для розваг в Інтернеті. Найголовніше, що вони розроблені офіційною спільнотою XBMC. Це означає, що вам не доведеться турбуватися, що ці аддони раптом перестануть працювати.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me