Найкращі альтернативи Kodi в 2020 році

Що таке кращі альтернативи для Kodi у 2020 році? Внаслідок посиленого тиску з боку власників авторських прав та Інтернет-провайдерів багато сторонніх адонів більше не працюють. Ось чому багато людей шукають альтернативні програми для перегляду фільмів, телепередач та прямих трансляцій на своїх ПК, Mac, Android або Fire Stick. У цьому посібнику з огляду ми розглянемо найкращі варіанти Kodi, висвітлюючи їх плюси та мінуси на цьому шляху.

Найкращі альтернативи Kodi 2017 року

Найкращі альтернативи Kodi в 2020 році

Найкращі альтернативи для Kodi

Ось список усіх топ заміни Kodi ви можете використовувати на FireStick або Android TV Box:

 1. SPMC
 2. Кокотайм
 3. Плекс
 4. Тераріумний телевізор
 5. Мобдро
 6. Попкорн час
 7. Вавоо

Не ризикуйте! Використовуйте VPN

Незаконні або піратські потоки через сторонні додатки Kodi та подібні додатки отримують велику рекламу за останні кілька місяців. Авторські тролі у Великобританії, США, Канаді та Австралії розбиваються на таких потоках. Завжди радимо зашифрувати ваш трафік і приховати свою IP-адресу, коли ви переходите в Інтернет. За допомогою віртуальної приватної мережі ви можете переглядати Інтернет анонімно. Все, що вам потрібно зробити – це завантажити та встановити VPN-додаток, а потім підключитися до VPN-сервера. Після цього ваша IP-адреса буде прихована, і ви можете скористатися переліченими нижче функціями.

 • Розблокувати додатки з обмеженим географічним кодом: Існує багато додатків Kodi, якими ви можете користуватися лише в певних регіонах. За допомогою VPN ви можете обійти регіональні обмеження.
 • Обхід ISP: Ви коли-небудь помічали, що швидкість вашого Інтернету пристойна, якщо ви переглядаєте веб-сайти, але раптом падає під час перегляду відео в Інтернеті? Якщо це так, ваш Інтернет-провайдер, ймовірно, зменшує швидкість вашого Інтернету. Використання VPN в основному дозволяє уникнути цього.
 • Кінцева конфіденційність: Додайте додатковий рівень конфіденційності та безпеки для всіх ваших онлайн-заходів.
 • Програми VPN: Щоб налаштувати VPN-з’єднання, вам не потрібно бути технічним фантастикою завдяки зручним VPN-програмам на ПК, Mac, Android, iOS та FireStick.

З особистого досвіду, ExpressVPN – найкраща VPN-послуга, яку ви можете використовувати з Kodi. Вони оптимізували свої VPN-програми, щоб вони краще працювали з додатками Kodi та мали політику без журналів. Нижче перегляньте наш розглянутий список найкращих VPN в 2020 році.

SPMC – ідеальний клон Kodi

SPMC - ідеальний клон Kodi

SPMC – ідеальний клон Kodi

SPMC, скорочений для Semper Media Center, є неофіційною вилкою Kodi. В основному це альтернатива, яка майже однаково працює з Kodi. Це означає, що будь-які доповнення, що працюють на Kodi, також можуть бути встановлені на SPMC. На відміну від Kodi, SPMC на даний момент сумісний лише з Android та FireStick. І все-таки, це, безумовно, варто спробувати.

Кокотайм – Нові Коді

Кокотайм - Нові Коді

Кокотайм – Нові Коді

Kokotime – це новий медіа-центр, призначений головним чином для роботи на пристроях Android. Його потужний медіаплеєр дозволяє користувачам переглядати фільми та телепередачі з місцевої бібліотеки. Ви також можете налаштувати сторонні додатки на Kokotime. Ось чому багато хто називав це “новим Коді”. Ви можете налаштувати Kokotime на Amazon Fire Stick, Android, ПК та Mac

Тераріумний телевізор – найкращі альтернативи Kodi

Тераріумний телевізор - найкращі альтернативи Kodi

Тераріумний телевізор – найкращі альтернативи Kodi

Якщо у фільмі та телевізорі видно те, що ви хочете, телевізор Terrarium – це ідеальна альтернатива. Чудовий інтерфейс роз’єднує цей додаток. Пошук фільмів для трансляції також досить простий. Якість потокової передачі в основному також в HD. Terrarium можна встановити на пристроях Android та Amazon Fire Stick. На жаль, цей додаток не пропонує прямих трансляцій.

 • Прочитайте: Як встановити Terrarium TV на ПК

Mobdro – найкращі альтернативи для Kodi

Mobdro - найкращі альтернативи для Kodi

Mobdro – найкращі альтернативи для Kodi

Ця програма пропонує прямі трансляції кращих американських, британських, німецьких та австралійських каналів. Від історії до відкриттів і навіть неба, ви можете знайти їх усіх на Mobdro. Якості потокової передачі не вистачає, але програма все-таки безкоштовна. Як і у Terrarium, Mobdro сумісний з Android та Amazon Fire TV Sticks. Немає жодного розділу за запитом.

 • Прочитайте: Як встановити Mobdro на FireStick

Plex – найкращі альтернативи Kodi в 2020 році

Plex - найкращі альтернативи Kodi 2017 року

Plex – найкращі альтернативи Kodi в 2020 році

Якщо ви зацікавлені в організації та передачі файлів у локальній мережі, Plex – це найкраще додаток. Користувацький інтерфейс є візуально привабливим, але з точки зору варіантів, Plex відчуває себе трохи обмеженим у порівнянні з Kodi. Plex сумісний із широким спектром пристроїв, які включають нижче. Завдяки спеціалізованому плагіну Plex Kodi, тепер можна встановити Plex і на Kodi.

 • Windows
 • OS X / macOS
 • Linux
 • NVIDIA SHIELD
 • Маршрутизатор Netgear Nighthawk X10
 • Багато популярних пристроїв NAS, таких як Drobo, Netgear, Synology тощо

Попкорн Час – Топ альтернативи Kodi

Попкорн Час - Топ альтернативи Kodi

Попкорн Час – Топ альтернативи Kodi

Popcorn Time – це багатоплатформенний безкоштовний програмний клієнт BitTorrent, який включає інтегрований медіаплеєр. Існує багато вилок Popcorn Time, і всі вони базуються на P2P. Ось чому вам потрібно використовувати VPN саме з цим додатком, якщо ви не бажаєте отримувати повідомлення про порушення авторських прав. Попкорн Час сумісний із ПК, Mac, Android та Linux.

Корисні поради та рекомендації для Kodi

 • Кращі коді-доповнення
 • Найкращі VPN для Kodi
 • Топ-5 будівель для Kodi
 • Кращі сховища для Kodi

Найкращі альтернативи Kodi в 2020 році – завершення

Отже, що ви думаєте про перелік альтернатив Kodi, який ми перерахували вище? Ви пробували будь-який з них? Чи знаєте ви про будь-які інші додатки, які повинні бути в списку? Поділіться своїми думками у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me