Mi Box İnceleme – 2017’de En İyi Android TV?

Eğlence bulmak, günümüzde çoğu insan için hem karmaşık hem de daha kolay hale geldi. Eğer bu ifade kaşlarınızı kaldırmanızı sağlıyorsa, etrafınıza bakın. Evde ve dışarıda yüksek hızlı İnternet’e erişebilir ve kalbinizin içeriğine içerik indirip aktarabilirsiniz. Gerçekten hiç bu kadar kolay olmamıştı. Seinfeld, Kartlar Evi, Kalkan, Yürüyen Ölüler, 24 gün boyunca! Hizmetlerin ve cihazların fazlalığı sizi şaşırmış ve seçim için kaybetmiş olabilir. Çok fazla video ve ses akışı hizmeti var ve bunlara erişmek için satın alabileceğiniz çok sayıda cihaz var! Mi Kutusu bant genişliğine katılmak için yeni akış cihazları arasındadır. Adından da anlaşılacağı gibi, cihaz Çin’in yeni şirketi Xiaomi’den geliyor – üst düzey özelliklere sahip para modelleri için akıllı telefon endüstrisinde bir sıçrama yapan aynı şirket.

Mi Box Android TV İncelendi

Mi Box Android TV İncelendi

Kodi için en iyi VPN

Mi Kutusu nedir?

Piyasa, Apple, Amazon ve Roku gibi ağır ağırlıklardan gelen akış cihazları ile dolduğunda – Mi Box’ın neler sunması gerekiyor? Mümkün olan en ucuz fiyat etiketine sahip 4K HDR akış kutusudur. Cihaz, Google’ın en lanse edilmiş Android TV işletim sistemini çalıştırıyor. Ayrıca Google sesli arama ve yerleşik döküm ile birlikte gelir.


Siz ne alırsınız?

Xiaomi Miboz, 2GHz Dört çekirdekli ARM işlemci ile güçlendirilmiştir. Dahili depolama 8GB’dir, ancak USB bağlantı noktası üzerinden daha fazla depolama alanı için düğmeye basabilirsiniz. 2 GB RAM’e sahiptir. 60 FPS’de 4K video oynatmayı destekler. Mi Box’ın kendisi Amazon Fire TV, Roku Ultra ve Apple TV gibi rakiplere kıyasla küçük bir cihaz. Mat plastik bir cihazdır ve bununla birlikte bir HDMI kablosu da alırsınız. Ayrıca bir uzaktan kumanda ve 802.11ac Wi-Fi’ye sahip olursunuz. Ancak, yerleşik bir Ethernet bağlantı noktasını kaçırırsınız.

Mi Box’tan En İyi Nasıl Yararlanılır?

Herhangi bir Android TV kutusunda veya genel olarak akış cihazlarında olduğu gibi, erişebileceğiniz akış hizmetlerinin miktarı ve miktarı büyük ölçüde mevcut ikamet ettiğiniz ülkeye bağlıdır. Örneğin, Amerikan Netflix, Hulu ve HBO Go gibi skandallar yalnızca ABD’de yaşıyorsanız kullanılabilir.

Mi Box’daki coğrafi olarak engellenen kanallara erişmek ve süreçte yepyeni bir akış deneyimi açmak için VPN’yi kullanabilirsiniz.

  • VPN kullanarak Mi Box dahil herhangi bir Android TV’de IP’nizi nasıl gizleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi için bu kılavuzu okuyun.
  • Kodi’yi Android TV’nize kurmak istiyorsanız şu adımları izleyin. XBMC olarak da bilinen Kodi, Mi Box’larını gerçek bir multimedya merkezine dönüştürmek isteyen herkes için sahip olunması gereken bir uygulamadır.

Mix Box ile kullanılacak en iyi VPN’ler açısından, gözden geçirilmiş listemiz. İstediğini al.

Peki, Deneyim Nasıl??

Kağıt üzerinde, 69 $ içinde 4k HD akış cazibesi muhteşem geliyor. Ancak, gerçek dünya performansında, işler olduğu gibi pembe değildir. Uzaktan kumanda, bazı takaslarla birlikte gelir. Geri sarma, duraklatma ve hızlı ileri sarma için hiçbir düğme yoktur. Kısayol tuşu da yok. Ancak, uzaktan kumandada bir ses denetleyicisi alırsınız.

Android TV eleştiriler almış olabilir, ancak deneyim tam olarak zihin üfleme dediğiniz şey değildir. PlayStation Vue, Netflix, Sling TV, Hulu ve Crackle gibi akış hizmetlerine erişirsiniz. İstisnalar arasında NBC ve Amazon Video bulunmaktadır. Android TV’de Google Cast desteği yerleşik olduğundan, mobil cihazlarda akış uygulamaları başlatabilirsiniz. Bununla birlikte, ileri düzey kullanıcılar Amazon’un Fire TV’nin Alexa sanal asistanı veya Roku’nun özel kulaklık dinleme gibi bir şey almaz.

Android TV’nin daha az kullanışlı alanları vardır. Öneriler çubuğu böyle bir örnektir. Canlı Kanallar uygulaması yalnızca altı akış uygulamasından destek alır. Sesli arama yararlı ve güçlü bir özelliktir, ancak bir kullanıcı arayüzü revizyonuna ihtiyaç duyar. Kimse Star Wars: The Force Uyanır! Bu film acıklıydı!

Mi Box Hakkında Ne Harika??

Sesli arama özelliği iyi çalışır ve bir dizi popüler akış hizmetine erişebilirsiniz. Herhangi bir Android uygulamasını yan yükleme kapasitesi de övgüye değer. Xiaomi, cihaz için Android 7.0 sürümünü yayınladığında eğlence seçenekleri artacak. Roku’nun Premier ve Ultra fiyatlarından daha düşük fiyatlı.

Mi Box’ın iki güçlü noktası sesli komut ve uzaktan navigasyon ve ikincisi çabuk. Sesli komutlarla kullanıcılar web’de arama yapmak, kanalları değiştirmek, uygulamaları başlatmak, belirli filmleri bulmak vb. Gibi birçok şey yapabilirler. Uygulamalar iyi çalışıyor ve oyunlar da sorunsuz çalışıyor.

Ne Harika değil?

Yine de hepsi güller üzerinde yürümüyor. Seni zaman zaman dikecek bazı dikenler var! Ancak, cihazı satın almak ve beğenmek için Google ekosisteminin hayranı olmalısınız! HDR video desteği dikkat çekicidir, ancak mevcut içerik hala incedir. Amazon’un Prime Video’suna erişemezsiniz. “Mi Box Önerileri” de bir acı olabilir. Bu uygulamalar kaldırılabilir, ancak süreç oldukça can sıkıcıdır.

Mi Box’ı Satın Alabilir misiniz??

Mi Box’ı satın almak isteyip istemediğiniz, teknoloji bilginize ve tercihlerinize bağlıdır. Beğenmek ve bundan kaçınmak için her iki neden de var. Google uygulamalarının ve ekosisteminin büyük bir hayranıysanız, size hitap edecek.

Düşük bütçeli bir 4k HDR flama cihazı istiyorsanız da size hitap edecek. Roku’nun seçenekleri oldukça pahalı ve Apple TV henüz 4K desteği sunmuyor. Bununla birlikte, 4K desteği sizin için bir zorunluluk değilse ve daha sürükleyici bir deneyim ve daha şık bir arayüz için biraz daha fazla ödeme yapmayı düşünmüyorsanız, daha iyi seçenekler var.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me