Kodi’de IP Adresini Gizle – VPN ile nasıl yapılır

VPN ile Kodi’deki IP adresimi nasıl gizleyebilirim?? Kodi, çeşitli çevrimiçi videoları izlemenizi sağlayan güçlü bir yazılımdır. Kodi’yi, ev ağınızdaki diğer cihazlarda bulunan videoları izlemek için de kullanabilirsiniz. Kodi’nin popülaritesi artmaya devam ediyor. Bana çok sorulan sorulardan biri, Kodi kullanırken IP adreslerini gizle ya da değil. Kodi’nizi öncelikle yerel akış amaçları için, örneğin yerel sabit diskinizden video izlemek için kullanıyorsanız, muhtemelen çok fazla endişelenmenize gerek yoktur. Ancak, eğer filmleri, TV şovlarını izlemek için Kodi’yi kullanın, ve canlı spor çevrimiçi, gayri resmi olarak Kodi eklentileri, bir kullanmayı düşünmelisin VPN. Aşağıdakini oku adım adım öğretici üzerinde Kodi’de IP adresini gizleme amacıyla filmleri anonim olarak izle ve özel.

VPN ile Nasıl Yapılır?

VPN ile Nasıl Yapılır?

Kodi Kullanırken IP Adresimi Gizlemem Gerekir mi?

Kısacası evet, Kodi kullanırken IP adresinizi gizlemeniz gerekir. Birçok ülkede, aklınıza gelebilecek içerik akışı Telif hakkı ihlali yasadışı. Akış için yasal olan ile olmayanlar arasında ince bir çizgi vardır.. Telif hakkı trolleri İnternet kullanıcılarını taciz etmek için bu gri alandan sık sık yararlanır ve yasadışı indirme / film izleme Kodi veya diğer cihazlarda. Çoğu durumda, Kodi kullanıcıları uyarı harfleri onlardan ISS’ler. Bu, uyarı mektubunun kendisi nedeniyle endişe vericidir, ancak şüphesiz ki ISS çevrimiçi etkinliğiniz için casusluk yapıyor.

Eğer fikrinizi sevmiyorsanız ISS gizlice dinleme çevrimiçi etkinliğinizde, kullanmayı ciddi olarak düşünmelisiniz VPN, sadece Kodi için değil, günlük web taramalarınız için bile.

  Cách cài đặt ma trận Kodi 19 trên Amazon Fire Stick

Kodi’de IP Adresini Gizleme?

IP adresiniz temel olarak sizin dijital parmak izi. Sizin açınızdan kişisel bilgi ve hatta senin fiziksel konum. Bu yüzden çok önemli IP adresinizi gizle amacıyla gizliliğinizi koruyun.

  • Birçok yöntem var IP adresinizi aldatmak dahil olmak üzere Tor, vekiller, veya bir sanal özel ağ.
  • En etkili yol IP adreslerini maskeleme dır-dir VPN.
  • VPN sadece IP adresinizi gizler, ayrıca şifreler tüm trafiğiniz ve çevrimiçi konumunuzu taklit eder.
  • VPN’yi ek bir çevrimiçi güvenlik katmanı için ve ayrıca coğrafi kısıtlamalardan kaçınmak dayatılan geoblocked gibi akış kanalları Netflix, BBC iPlayer, Hulu, ve HBO GO, hepsi sahip Kodi eklentileri.

IP Adresini Gizlemek için Kodi’de VPN Kurulumu?

VPN yüklemek bir cihazdan diğerine değişir. Neyse ki, tüm büyük VPN sağlayıcıları VPN uygulamaları kurulum işlemini son derece kolaylaştıran.

  1. İçin PC, Mac, Firestick, iPhone, iPad, Linux ve Android, VPN uygulamasını indirip yükleyebilirsiniz.
  2. Sonra, basitçe VPN sunucusuna bağlanma için IP adresinizi gizle.
  3. Tamamlandığında, Kodi’yi başlatın ve filmleri anonim olarak izle.

Akış cihazınıza ek yazılım yüklemek istemiyorsanız, ayrıca VPN’yi manuel olarak yükle bir uygulamaya gerek kalmadan. Talimatları dikkatlice uygularsanız, bu durumda kurulum prosedürü hala oldukça kolaydır..

Son olarak, her cihaza VPN’yi manuel olarak yüklemek istemiyorsanız, yönlendiricinize bir VPN bağlantısı kurun yerine. Bu durumda, bu yönlendiriciye bağlı tüm akış cihazları ağa bağlanır. aynı VPN sunucusu.

Kodi’de IP Adresini Gizlemek için En İyi VPN

Hızlı bir Google araması yüzlerce farklı VPN sağlayıcısını ortaya çıkaracaktır. Ancak, bu VPN hizmetlerinden hangisine gerçekten güvenilebilir. Çevrimiçi ortamınıza değer veren bir VPN sağlayıcısı istiyorsanız gizlilik ve bir Kodi ile uyumlu, git ExpressVPN. Onlar tarama etkinliğinizin günlüklerini tutma ve çoklu VPN sunucuları tüm dünyada. Diğer listeledim en güvenilir VPN sağlayıcıları için kullanabilirsin IP adresinizi gizle Aşağıdaki tabloda Kodi’de.

  VPN ที่ดีที่สุดสำหรับ Kodi - 2023 รีวิว

Kodi FireStick’te IP Nasıl Gizlenir

Kod’u FireStick’inize yüklediyseniz, üzerine bir VPN uygulaması yükleyerek IP adresinizi Fire TV’de gizlemek için aşağıdaki öğreticiyi kullanabilirsiniz.

VPN ile Kodi’de IP Adresini Gizleme

Sizin Gizlilik ve güvenlik hafife alınacak bir şey değildir; ister misin anonim olarak film akışı, Web’e güvenli bir şekilde göz atın, veya dosyaları indir kimsenin size kulak misafiri olmadığı konusunda tam bilgi sahibi olmak. Çevrimiçi güvenliğiniz konusunda ciddi iseniz, VPN için IP adresinizi Kodi’de gizleyin. VPN’nin birçok faydası hakkında veya sorun yaşıyorsanız daha fazla bilgi için Kodi’nizde VPN kurulumu, lütfen aşağıya bir yorum bırakın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me