Kodi CBC Sports Kurulumu

Ben aramaya gittiğimde En iyi canlı spor Kodi eklentileri, CBS Sports listenin başına yükseldi. NFL, NHL, NBA, MLS, MLB, WNBA ve NCAA spor haberleri ve videoları için birincil kaynak olması, CBS Sports’u dikkate değer bir hayran kitlesi haline getirdi. Sadece bir spor meraklısı, Kodi’de CBS Sports’a sahip olmak. Eklentiyi yüklemek, karşılığında size en iyi spor kapsamını getiren basit bir prosedürdür..


CBC Spor bölümü, Kore’nin PyeongChang kentindeki Kış Olimpiyatları 2018 gibi spor etkinliklerini kapsamakta uzmanlaşmıştır. Eğer arıyorsanız Sports Kodi eklentisini yükleme talimatları FireStick, Raspberry Pi, Nvidia Shield, Xbox One, Android, PC veya Mac’te aşağıdaki eğiticiye göz atın.

Kodi CBC Sports Kurulumu

Kodi’ye CBC Sports Kurulumu?

Kodi’ye CBC Sports Kurulumu Adımları

CBC olarak bilinen Kanada Yayın Kurumu, Kanada’nın en popüler TV ve Radyo istasyonu. Görüntüleyenlere haber, drama, spor ve çok daha fazlasını kapsayan çok çeşitli programlar sunar. Unutmayın ki CBS Sports Kodi eklentisi bölgesel olarak kısıtlanmıştır. Başka bir deyişle, Kanada’da yaşamıyorsanız eklentiyi kullanamazsınız. Kanada dışında ikamet eden Kanadalı bir yabancıysanız, VPN kullanmanız gerekiyor bu bölgesel kısıtlamaları aşmak.

CBC Spor eklentisini Kodi’ye yüklemek ve vurgulara ve CBS Spor arşivine ek olarak çeşitli canlı spor etkinliklerini izlemek için aşağıdaki talimatları izleyin..

 1. Kodi Kripton’u Başlat.
 2. Ayarlar’a tıklayın sol köşenin üst kısmında bulunan simge.
 3. Sistem Ayarlarına Git -> Uzman Modu -> Eklentileri.
 4. Açmak ‘Bilinmeyen kaynaklar.’ Aksi takdirde, üçüncü taraf eklentileri yükleyemezsiniz.
 5. ‘Evet’i tıklayın uyarı kutusunu gördüğünüzde.
 6. Kodi ana ekranına dönme.
 7. şimdi, “Ayarlar” simgesini tıklayın.
 8. Adresine git Dosya Yöneticisi -> Kaynak ekle.
 9. Seçilmiş kişi.”
 10. Daha sonra, “http://fusion.tvaddons.co/” tırnak işaretleri olmadan aşağıdaki yolu girin.
 11. Ona “Füzyon” adını verin ve ‘Tamam’ı tıklayın.
 12. Eklentileri Seçin Kodi ana ekranından.
 13. Paket Yükleyici Simgesine basın sol köşede.
 14. “Zip dosyasından yükle” yi seçin -> Füzyon -> Başlamadan-burada.
 15. şimdi, seçmek plugin.program.indigo-x.x.x.zip ve yükle.
 16. Eklentinin etkin olduğu bildirimini gördüğünüzde, Kodi ana ekranına dönme.
 17. Adresine git “Eklentilerim” -> ‘Program Eklentileri.
 18. Indigo seçin listeden.
 19. şimdi, ‘Eklenti Yükleyici’yi seçin -> “Video Eklentileri” -> ‘C’ -> “CBC Sporları” nı tıklayın -> Yüklemek.
 20. En sonunda, “Yeniden Başlat” ı tıklayın.
 21. Kodi uygulamasını yeniden başlatın ve “Video Eklentileri” ne gidin.
 22. CBC Sports’u seçin.

Kodi için en iyi VPN

Artık Kodi eklentilerinin çoğunun belirli alanlarda çalıştığını biliyorsunuz. Kullanıcıların bulundukları yerde bulunmayan bu eklentilere erişimini yasaklayan bölgesel kısıtlamalar vardır. Ne olursa olsun, kullanıcılar çevrimiçi konumlarını taklit edip bu eklentilerin temel aldığı yerlerde bu eklentileri alabilirler.

Bunun gibi bir prosedür Sanal Özel Ağa bağlanmayı içerir. Böyle bir bağlantıyı güvenli hale getirdikten sonra, herhangi bir Kodi eklentisinde coğrafi kısıtlamaları atlayabilir ve canlı ve isteğe bağlı içerik aktarabilirsiniz. Böyle bir VPN aboneliği ile ilgili en iyi şey, yalnızca bölgesel kısıtlamaların kaldırılmasıyla sınırlı değildir. Bir VPN ile şunları elde edersiniz:

 • Kısıtlanmış Kodi eklentilerinin engellemesini kaldırmak için:  VPN ile Kodi eklentilerine uygulanan bölgesel kısıtlamaları atlayabilirsiniz.
 • Yüksek Gizlilik: Verileriniz şifreli bir tünelden geçer ve burada protokol katmanlarıyla tamamen korunur.
 • ISS Kısıtlamasını durdurmak için: Çok fazla bant genişliği tüketirken, İSS’niz genellikle bant genişliğinizi kısıtlar. Ancak, bir VPN’ye abone olduğunuzda, bu artık olmayacak.
 • Kullanımı kolay VPN Uygulamaları: Günümüzde VPN uygulamaları, kullanımı kolay yazılım ve birçok özellik ile çok kullanıcı dostudur..

CBS Eklentisi için En İyi VPN

Kodi için uygun bir VPN arıyorsanız, bundan daha iyi bir seçenek yoktur ExpressVPN. Şirket yönetir büyük bir sunucu ağı aşağıdakilerden oluşur 94 ülkeyi kapsayan 1500’den fazla sunucu. Bu miktarda sunucu ile dünyanın herhangi bir yerinden bağlanabilirsiniz. Sonuç olarak, yüksek hızlar elde edin ve bağlantında düşüş yok.

Bunun gibi hızlı bağlantılar, büyük dosyaları hızla indir ve HD video içeriği akışı kekemelik olmadan. Ayrıca, ExpressVPN’ler yazılımın kullanımı kolaydır ve Windows, Mac OS, Linux, Android ile uyumlu, oyun konsolları ve Akıllı TV’ler.

ExpressVPN beğeninize uygun değilse, kullanabileceğiniz birçok VPN var Kodi’de CBS Sports’u edinin. En iyi olanlardan bazılarını aşağıdaki tabloda bulacaksınız.

Kodi CBC Spor Nasıl Kurulur – Son Düşünceler

Hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıkladım Kodi’de CBC Sports addon kurulumu.

Şimdi, favori spor etkinliklerinizi FireStick, Android TV veya Kodi’ye sahip olabileceğiniz başka bir cihazda canlı olarak izleyebilirsiniz. Sorularınız veya sorularınız mı var? Aşağıdaki bölümde bir yorum bırakın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me