Як встановити USTVNow на Kodi 17 Krypton

Ви втомилися від довготривалої підписки на кабель? Чи хотіли б Ви безкоштовно передавати подібні програми CBS, CWTV, CBS та PBS? Тоді приєднуйтесь до 90% Коді користувачів, які ввімкнули Додаток USTVNow. Ви все накачали, так? Ну, якщо ви хочете розпочати роботу з USTVNow на Kodi, я виклав усе, що вам потрібно зробити як встановити USTVNow на Kodi у цьому вичерпному посібнику.


Як встановити USTVNow Addon на Kodi 17 Krypton

Як встановити USTVNow Addon на Kodi 17 Krypton

Крок 1 – Підпишіться на USTVNow

Хоча канал дозволяє безкоштовно отримувати доступ до його вмісту, вам все одно потрібно створити обліковий запис. Давайте розглянемо, як створити безкоштовний рахунок та оновити його за потреби:

 1. Відвідати USTVNow.
 2. Очевидно, що вам потрібно скористатися “Зареєструватися”, перевірити, куди вказує стрілка. Sign_Up_USTV
 3. На наступній сторінці реєстрація процес починається.
 4. Введіть ваш Електронна пошта, ім’я, прізвище та пароль.
 5. Натисніть “Зареєструватися”. Забудьте про вхід у Facebook, зробіть це за старомодним способом.
  Підпишіться на USTVNow
 6. Далі потрібно натиснути на Продовжуйте.
 7. Підтвердьте, що ви громадянин США встановивши прапорець у потрібному полі та Погодьтеся з їх умовами та умовами.
 8. Тепер, оскільки ваш адреса електронної пошти було надіслано, ви отримаєте електронною поштою завершити процес.
 9. Ви закінчили, тепер у вас є обліковий запис USTVNow.
 10. Безкоштовний рахунок надає вам доступ до 5 каналів. Якщо ви хочете скористатися більше, ви повинні оновити підписку до платного.
  Плани USTV

Початок USTVNow на Kodi

Тепер, коли у вас є обліковий запис USTVNow, все, що не вистачає, – це сама надбудова. Оскільки USTVNow є офіційним доповненням, його встановлення потребує значної частини часу. Давайте подивимось, як ви можете отримати його на пристрої з підтримкою Kodi:

 1. Активуйте додаток Kodi та перейдіть до Додатки.
 2. Ви це бачите Відкритий пакет значок у верхньому лівому куті? Натисніть на це.
  Пакет Kodi
 3. На наступній сторінці, “Встановити з сховища” це те, що ви шукаєте.Встановити з сховища USTV
 4. Після цього дайте “Репозиторій додатків Kodi” кран.Репозиторій додатків Kodi
 5. Тепер виберіть “Доповнення до відео” варіант.Додатки для відео
 6. Шукайте Додаток USTVNow і натисніть на нього.Тепер надбудова USTV
 7. У правій нижній частині екрана виберіть Встановити.Встановіть USTV
 8. Як тільки завантаження завершено, поверніться до Додатки до відео. Ви знайдете USTVNow там.USTV Now
 9. Запустіть надбудову і увійдіть за допомогою свого облікового запису. Якщо ви перейшли до цієї частини, поверніться назад і Підпишіться на USTVNow.Увійдіть на USTV
 10. Ваша електронною поштою потрібно спочатку.
  Введіть електронну пошту
 11. Після цього введіть своє пароль.Введіть пароль
 12. Іноді надбудова попросить вас перезавантажте свій Kodi. Зробіть це для того, щоб ним скористатися.Перезапустіть і виконано
 13. Тепер ви можете дивитися безкоштовні американські телеканали на вашій платформі з підтримкою Kodi.

VPN для Kodi?

Ви, можливо, цього ще не знаєте, але більшість Додатки Kodi обмежені регіоном. Це означає, що до них можна отримати доступ лише в конкретних країнах гео обмеження. Дозвольте пояснити докладніше. Тільки ті які проживають у США, можуть переглядати вміст USTV. Це тому, що вони тримають Американська IP-адреса. Однак якщо ви живете за кордоном, ви все одно можете отримати канал за допомогою VPN. Як? Ну, ось що VPN може зробити:

 • Віртуальна приватна мережа може приховати свою IP-адресу і змінити своє місцезнаходження натисканням кнопки. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати сервер у країні, де ви хочете (фактично) з’явитися, і ви там. Ви також отримати IP-адресу в регіоні замість вашої тепер плащової. Як результат, ви можете отримати доступ до онлайн-вмісту цієї території незважаючи на те, що за кордоном. Що стосується USTVNow, просто підключіться до Американський сервер.
 • Для трансляції потрібна швидкість Інтернету, і ви не зможете отримати хороший зв’язок, якщо ваш Інтернет-провайдер продовжує працювати дроселювання вашого Інтернету. Це коли ваш постачальник послуг Інтернету навмисно уповільнює швидкість з’єднання з метою регулювання мережевого трафіку та мінімізації переповнення пропускної здатності. Однак ви можете уникнути цього, використовуючи VPN до приховати свою особу і вільно відвідувати Інтернет.
 • Як я вже згадував вище, VPN маскує вашу особистість, а це означає, що ти можеш переглядати Інтернет анонімно. Це стане в нагоді, коли ви використовуєте Kodi як платформу незаконні додатки. Якщо додатки не можуть завдати шкоди, продовжуйте їх і спробуйте, без ризику з VPN.

Тепер справжнє питання, що таке кращий VPN для Kodi? Простий, ExpressVPN. Я користуюся цим провайдером вже досить давно, і мій досвід Kodi не зміг покращитись. У нього більше ніж сервери 2500 країн (Розблокувати обмежений вміст, перевірити), використовує шифрування військового рівня (Безпека, перевірка) та має сувора політика без реєстрації (Конфіденційність, перевірка). Надійний VPN повинен містити гарантію нульового реєстрації, ви б не хотіли, щоб ваші дані зберігалися, правда? Перевірте більше топ-VPN нижче.

Як налаштувати USTVNow Addon на Kodi?

Там ви, хлопці. Тепер ви знаєте, як встановити USTVNow на Kodi. По-перше, створіть свій безкоштовний Аккаунт USTVNow. Нарешті, встановіть додаток USTVNow на Kodi. Після того, підпишіться на сервіс VPN щоб отримати доступ до все більшої кількості додатків у всьому світі. На всякий випадок, коли вам потрібна допомога в будь-якому з цих кроків, просто дайте мені крик нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map