Як встановити щит доступу до FireStick?

Чи можу я налаштувати Щит гарячої точки на FireStick? Amazon Fire TV і FireStick – це два чудових потокових пристрою. Ви можете переглядати улюблені канали, фільми та телепередачі, використовуючи їх. Використання VPN дозволяє передавати вміст у такі програми Netflix, Amazon Prime, Hulu та Kodi надійно на другому поколінні FireStick. Хоча деякі VPN працюють на Fire TV Stick, інші просто. Чи працює Hotspot Shield на Amazon FireStick? Прочитайте керівництво нижче, щоб дізнатися.


Як встановити щит доступу до FireStick?

Як встановити щит гарячої точки на FireStick?

HotSpot Shield – сумісність FireStick

За даними веб-сайту Hotspot Shield, їх VPN-програми в основному працюють Пристрої Windows PC, Mac, Android та iOS. Немає згадки про Amazon Fire Stick.

Тому ми можемо сміливо припустити це Щит гарячої точки не сумісний із Fire TV Sticks. Багато інших VPN також офіційно не підтримують FireStick. Однак деякі надійні клієнти присвятили клієнтам популярну платформу.

Отже, якщо ви хочете встановити VPN-з’єднання на своєму Fire TV Stick, вам потрібно зареєструватися за допомогою VPN, який пропонує сумісні програми VPN. ExpressVPN і BulletVPN є ідеальними прикладами.

Незважаючи на те, що найкращі VPN, які використовуються для FireStick, є й інші провайдери, які пропонують якісні послуги для цієї платформи. Перегляньте їх у таблиці нижче та перегляньмо, як можна встановити VPN на пристрої Fire Stick.

Як встановити VPN на FireStick – Покрокове керівництво

Тепер кроки досить прості. Я буду вести вас через процес, використовуючи ExpressVPN як приклад. Це головним чином тому, що послуга – це те, що я використовую вже досить давно.

Отож, без зайвих помилок, ось як встановити ExpressVPN на свій пристрій FireStick:

  1. По-перше, перейдіть до ExpressVPN і зареєструйте свій обліковий запис VPN.
  2. Запустіть свій Fire Stick або Amazon Fire TV.
  3. Перейдіть до пункту “Програми” вгорі головного екрана.Перейдіть до програм
  4. Тепер виберіть “Категорії” -> “Утиліта”.Виберіть утиліту
  5. Виберіть додаток ExpressVPN. Якщо ви не можете знайти розділ «Утиліта» на своєму FireStick, просто скористайтеся функцією пошуку та шукайте замість ExpressVPN в магазині Amazon.Виберіть ExpressVPN FireStick
  6. Потім виберіть кнопку “Завантажити”, щоб завантажити додаток.Клацніть на Завантажити ExpressVPN
  7. Після завантаження та встановлення виберіть “Відкрити”.
  8. Потім увійдіть у додаток VPN за допомогою свого імені користувача та пароля ExpressVPN.
  9. Нарешті, виберіть місце розташування сервера VPN, до якого ви хочете підключитися.Підключіться до ExpressVPN
  10. Після встановлення з’єднання VPN просто натисніть кнопку додому на пульті дистанційного керування Fire Stick.

ExpressVPN – остаточна альтернатива щиту гарячої точки

ExpressVPN логотипВи можете запитати себе: чому я рекомендував ExpressVPN замість щита гарячої точки? Ну а крім спеціальної програми для Fire Stick, є багато можливостей, яких слід з нетерпінням чекати.

ExpressVPN має більше 3000 серверів у 94 країнах, тоді як щит Hotspot Shift лише охоплює 70+. Справа не така вже й велика, але це важливо для тих, хто хоче розблокувати гео обмежений вміст у якомога більшій кількості країн.

Також постачальник, як відомо, є одним з найпопулярніших служб у галузі. Він приймає сувора політика без реєстрації і постачається з кількома протоколи безпеки щоб забезпечити максимальну безпеку постійних користувачів Інтернету.

Крім того, швидкість є найкращою для ExpressVPN, оскільки її послуги дуже розвинені і присвячені потоку HD, торрент і онлайн-іграм. Якщо шифрування створює проблеми при потоковому потоці (що не відбувається з ExpressVPN), ви завжди можете вибрати його Розумний сервіс DNS.

Таким чином ви розблокуєте канал, який підтримує провайдер мінімальні втрати швидкості. Ви втратите додаткова безпека в процесі, але його ціна завзятих стримерів готові платити за хороший потоковий досвід.

Нарешті, ExpressVPN має a 30-денна гарантія повернення грошей. Гаразд, Hotspot Shield пропонує ще довший (45 днів), але все-таки це не має виділеного клієнта для пристроїв Amazon Fire Іншими словами, найкраща ставка VPN, наприклад ExpressVPN, – найкраща ставка.

Як встановити щит гарячої точки на FireStick – заключні думки

Загалом, Hotspot Shield – це не VPN, який ми зазвичай рекомендуємо, незалежно від того, яким пристроєм ви збираєтесь ним користуватися. Вони виявили, що продають дані своїх користувачів стороннім рекламодавцям.

Не кажучи вже про те, що використання їх серверів уповільнює ваш Інтернет-зв’язок. Якщо ви шукаєте VPN для використання на своєму FireStick, будь-ласка, підпишіться на ExpressVPN або BulletVPN.

Спробуйте один із них, без ризику (30-денний повернення грошей) і скажіть мені, з яким ви вирішили піти, в розділі коментарів нижче. Крім того, киньте будь-яке питання щодо того, як це зробити налаштуйте VPN на своєму Fire Stick і я з радістю відповім.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me