Як встановити Kodi Addons за допомогою браузера TVAddons Git

Як встановити аддони та сховища за допомогою браузера TVAddons Git. TVAddons щойно запустила нову функцію під назвою браузер Github. Це в основному дозволяє користувачам Kodi завантажувати та встановлювати плагіни, а також сховища безпосередньо з Github. TVAddons в основному намагаються змінити спосіб, яким люди традиційно встановлюють нові аддони. Нова функція намагається надати користувачам більше вибору та надає можливість незалежним розробникам на цьому шляху. У підручнику нижче ви можете знайти інструкції, як використовувати браузер TVAddons Git для встановлення аддонів на Kodi 17 Krypton, а також Kodi 18 Leia.


Як встановити браузер Github TVAddons на Kodi

Як встановити Kodi Addons за допомогою браузера TVAddons Git

Оголошення браузера TVAddons Git

Хлопці, що стояли за TVAddons, опублікували наступне твердження в Twitter про свою нову функцію: «Тепер розробники можуть легше розповсюджувати свої добавки до маси. Узгодження себе з певною групою чи спільнотою для полегшення розповсюдження аддону більше не буде необхідним. Ми сподіваємось, що розробники та блоги більш легко рекламують свої імена користувачів GitHub. Ласкаво просимо в нову еру в розвитку коді-аддону! “

Як встановити Addons за допомогою браузера TVAddons Git

Для доступу до браузера Github спочатку потрібно встановити сховище TVAddons. Після цього ви можете налаштувати Indigo, а потім отримати доступ до функції браузера Github на Kodi. Ось як це все зроблено.

 1. Перше, що вам потрібно зробити після запуску Kodi Krypton, це натиснути на Налаштування Значок у верхньому лівому куті.
 2. Потім переходьте до Налаштування системи -> Експертний режим -> Аддони.
 3. Обов’язково увімкніть ‘Невідомі джерела.’ В іншому випадку ви не зможете встановити сторонні додатки.
 4. Коли з’явиться вікно попередження, натисніть ‘Так’.
 5. Тепер поверніться до головного екрану Kodi та натисніть на значок “Налаштування”.
 6. Звідси перейдіть до файлового менеджера -> Додати джерело.
 7. Виберіть Ні, а потім введіть наступний шлях без лапок “Http://fusion.tvaddons.co/”.
 8. Назвіть це “Fusion” та натисніть “OK”.
 9. На головному екрані Kodi виберіть Додатки.
 10. Натисніть на Значок інсталятора пакета у верхньому лівому куті.
 11. Виберіть “Встановити з zip-файлу” -> Злиття -> почати-тут.
 12. Виберіть plugin.program.indigo-x.x.x.zip і встановити його.
 13. Зачекайте, поки ви побачите сповіщення, включене надбудовою.
 14. Тепер поверніться до початкового екрану Kodi та виберіть “Мої доповнення” -> “Додавання програми”
 15. Виберіть “Індиго” зі списку.
 16. Потім натисніть “Addon Installer” -> “Git Browser”.
 17. Вам запропонують три варіанти. Ви можете шукати Github за ідентифікатором розробника (ім’я користувача), сховища або ідентифікатора додатка.
 18. Клацніть на “Пошук по імені користувача Github” і введіть mhancoc7
 19. Виберіть останню версію додатка Kodi.
 20. Виберіть “Так”, щоб підтвердити вас, щоб встановити додаток.
 21. Дочекайтеся завершення процесу завантаження та встановлення та перезапустіть додаток Kodi.

Розблокуйте більше вмісту в Kodi – використовуйте VPN

Багато адонів Kodi, такі як iPlayer WWW, USTVNOW та USTV Catchup, обмежені геометрією за кордоном. Щоб обійти ці гео обмеження, вам потрібно використовувати VPN з Kodi. Ось деякі переваги, які ви отримуєте від використання VPN.

 • Розблокувати додатки з обмеженим географічним кодом: Існує дуже багато адонів Kodi, які ви можете використовувати лише в певних регіонах. За допомогою VPN ви можете обійти регіональні обмеження.
 • Обхід ISP: Ви коли-небудь помічали, що швидкість вашого Інтернету пристойна, якщо ви переглядаєте веб-сайти, але раптом падає під час перегляду відео в Інтернеті? Якщо це так, ваш Інтернет-провайдер, ймовірно, зменшує швидкість вашого Інтернету. Використання VPN в основному дозволяє уникнути цього.
 • Кінцева конфіденційність: Додайте додатковий рівень конфіденційності та безпеки для всіх ваших онлайн-заходів.
 • Програми VPN: Щоб налаштувати VPN-з’єднання, вам не потрібно бути технічним фантастикою завдяки зручним VPN-програмам на ПК, Mac, Android, iOS та FireStick.

Я б точно рекомендував не використовувати ExpressVPN з Kodi, враховуючи, що вони оптимізували свої додатки, щоб максимально плавно працювати з аддіонами Kodi. Вони також мають 7-денну політику повернення коштів на випадок, якщо ви не надто переконані. Ось мій список найкращі VPN для використання з Kodi в 2018 році.

Як встановити браузер Github TVAddons на Kodi – Висновок

Без сумніву, колись TVAddons обіцяв “змінити спосіб доступу людей до потокових медіа назавжди”. Схоже, вони нарешті виконають свою обіцянку. Що ви думаєте про нову функцію браузера Github? Ви використовували його для встановлення аддонів у додатку Kodi 17 або Kodi 18 Leia? Поділіться своєю думкою та досвідом у розділі коментарів нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map