Як встановити Fusion Repository на ваш Kodi

Ви шукаєте ITV на вашому Kodi? Ну, ви не знайдете його в офіційному сховищі Kodi, це точно. Я був на вашому місці певний час тому, і я знайшов ідеальне сховище, яке включає не тільки ITV але також BBC iPlayer. Так, я чудово знаю Це називається Злиття. Я вас усіх схвилював? Ну тоді я вам покажу як встановити Fusion Repository на Kodi? Ходімо.


Як встановити Fusion на Kodi 17 Krypton

Як встановити Fusion на Kodi

Зробіть перший крок – встановіть додаток Kodi

Якщо ви ще не встановили Kodi на своєму потоковому пристрої. Дотримуйтесь одного із наведених нижче посібників. Якщо ви вже налаштували додаток, ви можете перейти направо до наступного кроку.

 • Встановіть Kodi на FireStick.
 • Як налаштувати Kodi на Chromecast
 • Встановіть Kodi на ПК.
 • Налаштування Kodi на Mac.

Як встановити Fusion на Kodi – простий посібник

Налаштування Fusion на Kodi не так складно. Вам потрібен правильний посібник, який допоможе вам допомогти. Виконайте ці дії до встановити Fusion на Kodi.

 1. Перш ніж ти зможеш щось зробити, Невідомі джерела повинні бути включені. Тому перейдіть до Налаштування, натиснувши на Значок шестерні у формі і прямо до Налаштування системи.Меню системних налаштувань
 2. Тепер натисніть кнопку поруч Невідомі джерела.Коді невідомі джерела
 3. Ви отримаєте попередження. Клацніть Так і рухайтеся далі.
 4. Настав час встановити сторонній сховище, Fusion. Перейдіть до Менеджера файлів.Менеджер файлів Kodi
 5. Двічі клацніть на розділі Додати джерело.
  Додати джерело Kodi
 6. Після цього потрібно надати дійсну URL-адресу, щоб установка працювала. Введіть “Http://fusion.tvaddons.co/.”
  Додати джерельний синтез
 7. Використовуйте ім’я для файлу, у якому ви завжди можете запам’ятати.
 8. Тепер повернемося до Головної сторінки. Клацніть піктограму Відкрити вікно так само, як на зображенні нижче.
  Пакет Kodi
 9. Натисніть на Встановити з Zip File.
  Встановити з Zip File
 10. Ви бачите Fusion? Двічі клацніть по цьому.
  Виберіть Fusion
 11. Тепер ви можете отримати доступ до вмісту Fusion Repository на вашому Kodi.

Отримайте пряму ITV з Fusion Repository

У наведених нижче інструкціях я використовував Додаток ITV, але ви можете скористатися тією самою процедурою, щоб встановити й інші додатки для відео, включаючи BBC iPlayer, Disney Junior та багато іншого.

 1. Як тільки Fusion Repository буде готовий до використання, натисніть на “Коді-Репос”.Kodi Repos
 2. Потім вибирайте Англійський файл слідом за ним “Repository.Catchup4kodi-.1.4.zip”.Клацніть на Zip-файл
 3. Щойно натисніть на це, ви отримаєте сповіщення про те, що LittleWIz Repo увімкнено.
 4. Що робити далі? Йти до Додатки і перейдіть до Встановити з сховища.Встановити з сховища
 5. Це очевидно. Виберіть Littlewiz Repo.LittleWiz Repo
 6. Клацніть Додатки до відео і шукати ITV.ITV Fusion
 7. Встановіть надбудову ITV на свій Kodi. Ви знайдете його на головному екрані.
  ITV Аддон
 8. Готово. Тепер ви знаєте, як встановити Fusion та додаткові додатки.

Коді з VPN?

Незалежно від того, над якими додатками ви вдається вступити, деякі з них навіть не працюватимуть залежно від вашого поточного місцезнаходження. Розумієш, Додатки Kodi підлягають гео обмеженням. Це означає, що вони можуть пропонувати свої послуги лише в конкретні країни. Якщо ви хочете отримати повний доступ до цих додатків, ви повинні використовувати VPN. Такий інструмент безпеки, як той, може змінити своє місцезнаходження в Інтернеті і змусити вас з’являтися в іншій країні, яку ви вибрали. Це відбувається відповідно до сервера, до якого ви підключаєтесь.

Все, що вам потрібно зробити, це підключитися до сервера, де надбудова доступна, і вуаля, ви можете використовувати його. Візьмемо для прикладу ITV; канал доступний лише у Великобританії. Тому підключіться до а Британський сервер, і ви отримаєте IP-адреса Великобританії замість вашого тепер плащ. Тепер ви можете передавати ITV, не турбуючись про те, що його заблокують.

Ще одна причина використання VPN – це те, що більшість із вас має таку звичку користуватися неофіційні доповнення. Такі варіанти передбачають незаконний та захищений авторським правом вміст. Однак ви зобов’язані запитувати; Чи законно Kodi? Ну, у своєму недоторканому вигляді так, так і є. Але коли ви почнете використовувати незаконні додатки, ви можете потрапити в проблеми. Навіть Про це заявила сама Прем’єр-ліга.

Якщо ви не хочете отримувати сповіщення про порушення авторських прав, вам слід використовувати надійні VPN, такі як ExpressVPN з Коді. Я не підтримую ваше рішення щодо використання незаконного вмісту; Я тут заради хорошого досвіду Kodi, який є всім. Ви також можете переглянути інші топ-VPN-адреси для Kodi нижче.

Fusion Repository – що ви будете отримувати

Якщо ви не знаєте, як Fusion покращить ваш досвід Kodi, дозвольте мені просвітити вас. Ось що ви отримаєте, встановивши Fusion Repository на свій Kodi:

Як встановити Fusion на Kodi?

Щоразу, коли Kodi оновлює своє програмне забезпечення, це стає легше зрозуміти. Однак, як це просто, дехто з вас може не перетворитися на технології. Ось чому я тут, щоб допомогти. Я дав тобі все, що потрібно знати як встановити Fusion на Kodi. Тепер, якщо ви натрапите на будь-яку зачіпку на дорозі, обов’язково зв’яжіться зі мною в коментарях нижче. Я буду радий вирішити все, що ви переживаєте.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me