Як перевірити IP-адресу на Kodi

Налаштування VPN на Kodi це все, що вам потрібно розблокувати повний потенціал платформи. Але як ви дізнаєтесь, чи працює він належним чином чи ні? Я використовую Kodi вже досить давно, і я отримав кілька хитрощів в рукавах. Якщо ви хочете побачити, чи вдало ви встановили VPN-з’єднання, просто перевірити вашу публічну IP-адресу. Я знаю, це не так просто, але не неможливо. Я отримав твої спини, хлопці. Цей посібник точно покаже вам як перевірити вашу IP-адресу на Kodi. Ходімо.


Як перевірити IP-адресу на Kodi

Як перевірити IP-адресу на Kodi

Приватна IP-адреса та публічна IP-адреса – в чому різниця?

Багато людей плутаються між двома основними типами IP-адрес: публічна та приватна IP-адреса. Ваш пристрій приватна або внутрішня IP-адреса є IP, який ваш маршрутизатор або модем видає цьому пристрою. В основному це дозволяє вашому пристрою спілкуватися з вашим маршрутизатором та іншими пристроями, які, можливо, ви підключили до того самого маршрутизатора у вашій родині.

Ваша публічний IP, однак, є IP-адреса, яку видає вам ваш Інтернет-провайдер (Інтернет-провайдер). А загальнодоступна чи зовнішня IP-адреса необхідно для отримання та надсилання даних на веб-сайти чи програми. Отже, якщо ви хочете подивитися, чи VPN приховує вашу IP-адресу, свій публічний IP – це те, що ви повинні перевірити.

Як перевірити публічну IP-адресу на Kodi?

Щоб перевірити свою IP-адресу, слід зробити кілька речей. Все представлено всебічно поетапно. Не хвилюйся.

Крок 1 – Отримайте майстра індиго

Почнемо IP-адресу Kodi, не підключаючись до VPN-сервера. Вам доведеться встановити Майстер індиго як побудовано нижче.

 1. Добре, почнемо це активація програми Kodi.
 2. Після цього переходьте до Налаштування. Ви знайдете це Значок шестерні у верхньому лівому куті екрана.
 3. Перейдіть до Налаштування системи -> Експертний режим, і потім Додатки.
 4. Ви повинні включити “Невідомі джерела”. Без цього сторонні додатки неможливо встановити.
 5. Як і будь-який інший додаток чи пристрій, Kodi попередить вас про це. Клацніть Так.
 6. Поверніться до Налаштування Kodi.
 7. Натисніть на Файловий менеджер і йти направо Додати джерело.
 8. Торкніться опції None і подайте цей шлях: “Http://fusion.tvaddons.co/”.
 9. Перейменуйте його на Злиття і натисніть ОК.
 10. Назад до нашого Домашній екран, натисніть на Додатки.
 11. Є Пакетний значок у верхньому лівому куті екрана. Натисніть на це. 
 12. Потрапивши туди, слід вибрати Встановити з Zip File. 
 13. Виберіть файл, який ви тільки що назвали “Злиття“Та натисніть почати-тут.
 14. Виберіть plugin.program.indigo-x.x.x.zip і натисніть встановити.
 15. З’явиться повідомлення, що сповістить вас про це Додаток увімкнено.
 16. Поверніться на головний екран Kodi та натисніть на Мої додатки.
 17. Нарешті, виберіть Додатки програми і запустити Indigo зі списку.

Крок 2 – Отримайте свою IP-адресу

Тепер, коли ви встановили Indigo, прийшов час перевірити свою IP-адресу на Kodi.

 1. Запуск Індиго і натисніть на “Інформація про систему”.
 2. Запишіть свою зовнішню IP-адресу і закрийте додаток Kodi.
 3. Тепер підключитись до VPN-сервера і перезапустіть додаток Kodi.
 4. Запустіть Indigo ще раз і перевірте свою зовнішню IP-адресу під “Інформація про систему”.
 5. Тепер порівняйте дві IP адреси разом.
 6. Якщо ваша VPN працює належним чином, ви побачите дві різні IP-адреси, один перед використанням VPN і один після.

Отримати вашу IP-адресу на Kodi потрібно кілька кроків, але отримати її на інших пристроях – це дуже просто. Просто завітайте до цього Ідентифікатор IP і ви зможете перевірити ваш загальнодоступний IP, приватний IP, пристрій, яким ви керуєте, та веб-браузер, який ви використовуєте.

Кращі послуги VPN для Kodi

Щоб зробити це просто, VPN – це Інтернет-програмне забезпечення, яке додається безпека та конфіденційність до вашої інтернет-діяльності. У вас є посвідчення особи, правда? Усі роблять. Ну, ваша IP-адреса – це ваш ідентифікатор інтернету, і кожен може його бачити. IP-адреса отримує інформацію про ваше місцезнаходження та ваш Інтернет-провайдер (постачальник послуг Інтернету). З VPN ви можете сховати його та переглядати анонімно. 

Більше того, VPN можуть підробляють своє місцезнаходження щоб ви могли з’являтися в різних місцях одним натисканням кнопки. Це стане в нагоді, коли ви дивитесь розблокувати гео обмежений вміст. Давайте подивимось, що ще може зробити VPN:

 • Обхід гео-обмежень: Ви можете виявити, що деякі Додатки для Kodi недоступні встановити. Це тому, що більшість з них є конкретний для регіону, що означає, що вони працюють у певній країні. З VPN ви можете підключитися до сервера в будь-якій підтримуваній країні та отримати доступ до ексклюзивного контенту незважаючи на те, що за кордоном.
 • Швидкість з’єднання: Іноді під час трансляції відео ви стаєте свідками раптові падіння швидкості і ваше відео починає сильно завантажуватися. Це тому, що ваш ISP пригнічує ваш Інтернет. Однак, підключившись до VPN-сервера, ви можете обійти це питання з легкістю.
 • Анонімність Інтернету: Ви знаєте, що там багато незаконні додатки на Kodi правильно? Уявляєте, що у вас виникли проблеми, якщо випробувати його? Так, ваш IP можна простежити до фактичного місця розташування. “Я не заохочую протизаконні дії, але Kodi покликаний насолоджуватися”. З VPN ви можете приховати свою IP-адресу і переглядати анонімно. Ніхто не може знати, що ти робиш.

З точки зору конфіденційність та безпека, на що можна покластися ExpressVPN. Я використовую його роками і досі не стикався з жодною проблемою. Спробуйте їх службу, вони пропонують 30-денна гарантія повернення грошей на випадок, якщо ви передумали. Також перевірте наступне найкращі VPN для Kodi.

Як перевірити приватну IP-адресу на Kodi

Якщо це приватна IP-адреса вашого пристрою, виконайте наведені нижче дії. Майте на увазі, що приватна IP-адреса – це не той IP, який ви, як видається, використовуєте під час веб-перегляду.

 1. Запустіть додаток Kodi та виберіть “Налаштування”.
 2. Далі виберіть “Інформація про систему”.
 3. Тут ви можете побачити різноманітну інформацію про пристрій, на який встановлено додаток Kodi включаючи його приватну IP-адресу.

Як перевірити IP-адресу Kodi – завершити

Хоча Kodi дуже настроюється, я не зміг знайти жодного іншого способу, яким ви зараз можете скористатися для перевірки вашої публічної IP-адреси на Kodi. Сподіваємось, керівництво вище виявляється корисним для вас. Залиште коментар нижче, якщо вам потрібна додаткова допомога щодо Kodi або VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me