Як дивитися фільми на Kodi 17 – Найкращі розкриті доповнення до фільму

Як безкоштовно передавати фільми на Kodi? Kodi – чудовий мультимедійний розважальний центр. Це дозволяє переглядати фільми, телепередачі та навіть прямі канали з будь-якої точки світу. Для того, щоб отримати максимальну користь від вашого Kodi, ви повинні встановити офіційний Додатки до фільмів Kodi як от Crackler, PS Vue, iPlayer WWW, ITV або Popcornflix. У цьому посібнику я покажу вам, як встановити ці офіційні плагіни та передавати фільми на Kodi в HD. Підручник нижче працює на будь-якому пристрої з підтримкою Kodi, включаючи ПК, Mac, Android, FireStick, Chromecast, Nvidia Shield, і Малина Пі. Ось найкращі доповнення для перегляду фільмів на Kodi.

Як безкоштовно передавати фільми на Kodi?

Як безкоштовно переглянути фільми про Kodi?

Розблокувати більше вмісту – Використовуйте VPN

Багато адонів Kodi працюють лише в певних регіонах, таких як США, Великобританія, Канада, Австралія та Німеччина. Щоб обійти ці регіональні обмеження та переглядати вміст наживо та за запитом у будь-якому плагіні Kodi, куди ви хочете, вам доведеться підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті за допомогою VPN. Нижче наведено деякі переваги, які ви отримуєте при використанні VPN з Kodi.

 • Розблокувати додатки з обмеженим географічним кодом: Існує дуже багато адонів Kodi, які ви можете використовувати лише в певних регіонах. За допомогою VPN ви можете обійти регіональні обмеження.
 • Обхід ISP: Ви коли-небудь помічали, що швидкість вашого Інтернету пристойна, якщо ви переглядаєте веб-сайти, але раптом падає під час перегляду відео в Інтернеті? Якщо це так, ваш Інтернет-провайдер, ймовірно, зменшує швидкість вашого Інтернету. Використання VPN в основному дозволяє уникнути цього.
 • Кінцева конфіденційність: Додайте додатковий рівень конфіденційності та безпеки для всіх ваших онлайн-заходів.
 • Програми VPN: Щоб налаштувати VPN-з’єднання, вам не потрібно бути технічним фантастикою завдяки зручним VPN-програмам на ПК, Mac, Android, iOS та FireStick.

З особистого досвіду, ExpressVPN – найкраща VPN-послуга, яку ви можете використовувати з Kodi. Вони оптимізували свої VPN-програми, щоб вони краще працювали з додатками Kodi та мали політику без журналів. Ознайомтеся з нашим списком найкращих VPN-програм Kodi в 2023 році. Поглиблене керівництво кожної з цих служб див. У цьому огляді.

Як дивитись фільми про Коді – найкращі офіційні фільмові доповнення

У наведеному нижче списку представлені найкращі додатки до фільмів, які ви можете встановити на Kodi для перегляду фільмів на Kodi 17.4 Krypton. Усі ці плагіни можна знайти в офіційному сховищі додатків Kodi. Це означає, що вони є законними та безпечними для використання.

Найпопулярніші доповнення до фільмів Kodi

 • Креклер
 • Попкорнфлікс
 • PS Vue
 • Кінострічка
 • Плекс
 • iPlayer WWW
 • Youtube
 • SnagFilms
 • Вістер

Як дивитися фільми про Kodi 17 Krypton

Виконайте наведені нижче дії до встановити Crackler на Kodi 17 Krypton. Згодом ви зможете передавати безкоштовні фільми на Коді.

 1. Перейдіть на веб-сайт Crackle і створіть свій безкоштовний обліковий запис, якщо у вас його ще немає.
 2. Запустіть додаток Kodi та перейдіть до “Addons”.
 3. Виберіть Значок інсталятора пакета у верхньому лівому куті.
 4. Звідти натисніть «Встановити з сховища» -> Репозиторій додатків Kodi -> Відеодоповнення.
 5. Клацніть на Crackler -> Встановити.
 6. Зачекайте, поки ви побачите сповіщення Crackler Addon Enabled.
 7. Тепер поверніться до головного екрану Kodi та виберіть вкладку “Доповнення” у лівій колонці.
 8. Клацніть на Додавання відео.
 9. Усі додатки до відео, які ви встановлюєте, включаючи Crackler, з’являться тут.
 10. Запустіть надбудову Crackler і дивіться безкоштовні фільми та телепередачі на Коді.

Як встановити Kodi 17 Krypton?

Якщо ви новачок у Kodi, скористайтеся наведеними нижче посібниками, щоб встановити додаток Kodi 17 на бажаному потоковому пристрої.

 • ПК з Windows
 • Mac OS X
 • Android
 • Малина Пі
 • Chromecast
 • Amazon FireStick

Є Kodi законним та безпечним у використанні?

Я детально висвітлював юридичні питання, що стосуються Kodi. Словом, якщо ти не хочуть потрапляти в юридичні проблеми, і залишайтеся на безпечній стороні, вам або потрібно використовувати офіційні плагіни Kodi або дивитися фільми та телепередачі через Kodi анонімно. Єдиний спосіб досягти цього – за допомогою віртуальної приватної мережі a.k.a VPN.

Як передавати фільми на Kodi? Підбивання

Отже, встановіть додаток Kodi, якщо ви цього ще не зробили. Потім налаштуйте будь-який офіційний додаток, який ми запропонували вище. Нарешті, дивіться фільми на Коді безкоштовно. Пам’ятайте, що не залишайте конфіденційність під час використання сторонніх додатків. Переконайтеся, що ви завжди підключені до VPN-сервера, щоб залишатись тим, що ви робите в Інтернеті. На випадок, якщо вам знадобиться додаткова допомога з налаштуванням, залиште коментар нижче.