HotStot Shield’i FireStick’e Nasıl Yüklerim?

Kurabilir miyim Hotspot Shield on FireStick? Amazon Fire TV ve FireStick iki harika akış cihazıdır. En sevdiğiniz kanalları, filmleri ve TV şovlarını kullanarak izleyebilirsiniz. VPN kullanmak, aşağıdaki gibi uygulamalarda içerik akışı yapmanıza olanak tanır Netflix, Amazon Prime, Hulu ve Kodi ikinci kuşakta güvenli bir şekilde FIRESTICK. Bazı VPN’ler bir Fire TV Stick’te çalışırken, diğerleri. Hotspot Shield bir Amazon FireStick üzerinde çalışıyor mu? Öğrenmek için aşağıdaki kılavuzu okuyun.


HotStot Shield'i FireStick'e Nasıl Yüklerim?

HotStot Shield’i FireStick’e Yükleme?

HotSpot Shield – FireStick Uyumluluğu

Hotspot Shield web sitesine göre, VPN uygulamaları genellikle Windows PC, Mac, Android ve iOS cihazlar. Amazon Fire Stick’ten bahsedilmiyor.

Bu nedenle, Sıcak Nokta Kalkanı Fire TV Sticks ile uyumlu değildir. Diğer birçok VPN de resmi olarak desteklemiyor FIRESTICK. Ancak, bazı güvenilir olanların popüler platform için müşterileri var.

Bu nedenle, Fire TV Stick’inize bir VPN bağlantısı kurmak istiyorsanız, uyumlu VPN uygulamaları sunan bir VPN ile kaydolmanız gerekir. ExpressVPN ve BulletVPN mükemmel örnekler.

FireStick için kullanılacak en iyi VPN’ler olmasına rağmen, bu platform için kaliteli hizmetler sunan başka sağlayıcılar da var. Aşağıdaki tabloda kontrol edin ve Fire Stick cihazına nasıl VPN kurabileceğinize bakalım.

FireStick’e VPN Kurulumu – Adım Adım Kılavuz

Şimdi, adımlar oldukça kolay. Örnek olarak ExpressVPN’i kullanma sürecinde size rehberlik edeceğim. Bunun nedeni, servisin uzun süredir kullandığım şey olması.

Daha fazla uzatmadan, ExpressVPN’i FireStick cihazınıza nasıl yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  1. İlk önce, ExpressVPN ve VPN hesabınızı kaydedin.
  2. Fire Stick veya Amazon Fire TV’nizi başlatın.
  3. Ana ekranınızın üst kısmındaki “Uygulamalar” a gidin.Uygulamalara Git
  4. Şimdi ‘Kategoriler’i seçin -> ‘Yarar’.Yardımcı Program Seçin
  5. ExpressVPN uygulamasını seçin. FireStick’inizdeki “Yardımcı Program” bölümünü bulamazsanız, arama işlevini kullanın ve bunun yerine Amazon Store’da ExpressVPN’i arayın.ExpressVPN FireStick'i seçin
  6. Ardından, uygulamayı indirmek için ‘İndir’ düğmesini seçin.ExpressVPN'i İndir'e tıklayın
  7. Bir kez indirilip kurulduktan sonra “Aç” ı seçin.
  8. Ardından, ExpressVPN Kullanıcı Adınızı ve Şifrenizi kullanarak VPN uygulamasında oturum açın.
  9. Son olarak, bağlanmak istediğiniz VPN sunucusu konumunu seçin.ExpressVPN'e bağlanın
  10. VPN bağlantısı kurulduktan sonra, Fire Stick uzaktan kumandanızdaki ana sayfa düğmesine tıklayın..

ExpressVPN – Ultimate Hotspot Shield Alternatifi

ExpressVPN LogosuKendinize sorabilirsiniz: Neden tavsiye ettim ExpressVPN Hotspot Shield yerine? Fire Stick için özel bir uygulamaya sahip olmanın yanı sıra, dört gözle beklemek için birçok özellik var..

ExpressVPN’den daha fazlası var 94 ülkede 3000 sunucu, Hotspot Shield yalnızca 70+. Bu büyük bir anlaşma değil, ama isteyenler için önemli coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırın mümkün olduğunca çok ülkede.

Ayrıca, sağlayıcı sektördeki en iyi hizmetlerden biri olarak bilinir. Benimser bir kesin kayıt tutmama politikası ve birkaç tane ile geliyor güvenlik protokolleri İnternet kullanıcıları için en üst düzeyde güvenlik sağlamak.

Ayrıca, hizmetleri son derece gelişmiş ve HD akışı, torrent ve çevrimiçi oyun oynamaya adanmış olduğu için ExpressVPN ile hız en iyisidir. Şifreleme akış sırasında size sorun veriyorsa (ExpressVPN ile gerçekleşmez), her zaman Akıllı DNS hizmeti.

Bu şekilde, sağlayıcının desteklediği kanalın engellemesini kaldırırsınız minimum hız kaybı. Kaybedeceksin ek güvenlik ancak fiyat tutumlu flamalar iyi bir akış deneyimi için ödemeye hazır.

Son olarak, ExpressVPN’in 30-gün para iade garantisi. Pekala, Hotspot Shield daha uzun bir teklif sunuyor (45 gün), ama yine de, özel bir müşterisi yok Amazon Fire cihazları için. Başka bir deyişle, ExpressVPN gibi premium bir VPN en iyi seçenektir.

HotStot Shield’i FireStick’e Yükleme – Son Düşünceler

Sonuç olarak, Hotspot Shield, hangi cihazı kullanmayı planladığınızdan bağımsız olarak, genellikle önerdiğimiz bir VPN değildir. Kullanıcı verilerini üçüncü taraf reklamverenlere sattıkları tespit edildi.

Sunucularını kullanmanın İnternet bağlantınızı yavaşlattığından bahsetmiyoruz bile. FireStick’inizde kullanmak için bir VPN arıyorsanız, ya ExpressVPN veya BulletVPN.

Bunlardan birini deneyin, risksiz (30 günlük nakit iadesi) ve aşağıdaki yorum bölümünde hangisiyle gitmeye karar verdiğinizi söyleyin. Ayrıca, nasıl yapılacağı hakkında herhangi bir soru bırakın Fire Stick’inize VPN kurun ve cevaplamaktan mutluluk duyarım.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me