Чи законно Kodi? Чи Kodi безпечний у використанні?

Чи законний Kodi? Чи Коді безпечний у використанні в США, Великобританія, Австралія, Канада чи Німеччина? Це питання, яке задають багато людей, коли думають, чи варто встановити Kodi на їх PC, Mac, Amazon Fire TV, Linux, Android, або будь-який інший потоковий пристрій Kodi підтримується на. Залежно від того, для чого ви використовуєте Kodi, існує реальна можливість потрапити у вас юридичний неприємності.
Якщо ви використовуєте Kodi для потокові фільми і ТВ-шоу використовуючи неофіційні аддони Коді люблю Вихід або СОЛИ, ви можете щось робити незаконні знаєте ви це чи ні. Прочитайте наступний посібник щодо кроків щодо захисту та приховування вашої діяльності та звичок перегляду Коді. Дізнайтеся, як користуватися Коді безпечно і анонімно з VPN.


Чи законний та безпечний у використанні Kodi?

Чи Коді законно & Безпечний у використанні?

Чи Коді законно?

Відповідь – Так, Kodi є законним. Однак користувачі Kodi в Великобританія, США, Австралія, Ірландія, Франція, Канада та Німеччина отримали повідомлення про порушення авторських прав в результаті використання певних додатків Kodi. У завантаженні та встановленні самого Kodi немає нічого незаконного. Юридичні питання в тому, що багато додатки до фільмів і жити Додатки для телевізора отримувати їх вміст з піратських джерел.
Як кінцевий користувач, ви, мабуть, не знаєте, що ви робите щось не так, однак це не знімає жодної можливої ​​юридичної відповідальності за використання цих аддонів. Бути на безпечна сторона, найкраще використовувати a Сервіс VPN разом з Коді.
З VPN ваш ні ваш Інтернет-провайдер, ні авторські тролі не можуть бачити, що ви робите в Інтернеті. Таким чином, ви уникаєте отримання будь-якого потенціалу повідомлення про порушення авторських прав або попереджувальні листи.

Оновлення 1: 28 лютого 2017 року з’явилася новина, яка свідчить про те, що Британський офіс з інтелектуальної власності розпочав консультацію з коді під тиском правовласників та телерадіомовників. Мається на увазі, мета полягає в тому, щоб посилити законодавство та налаштувати закони про авторські права, які не лише спрямовані на продавців коді, але й на кінцевих користувачів..

Оновлення 2: 7 березня 2017 року лорд Тобі Гарріс, голова Національних стандартів торгівлі у Великобританії, заявив, що “також попередить будь-яку особу чи бізнес, які продають або керування таким пристроєм (Поля Kodi), що вони порушують законодавство про авторські права. Національні торгові стандарти продовжуватимуть захищати законний бізнес та переслідувати тих, хто таким чином порушує авторські права “.

Оновлення 3: За даними Групи відкритих прав, пропоновані Білль про цифрову економіку у Великій Британії можуть передати тролі з авторським правом шанс погрожувати користувачам Kodi та торент-подільникам файлів тюремним вироком до 10 років.

Оновлення 4: У середу, 26 лютого 2017 року, ЄЕС, також Європейський суд, постановив, що “захищені авторським правом твори, отримані за допомогою трансляції з веб-сайту, що належить третій стороні, яка пропонує цю роботу без згоди власника авторських прав”, не отримує вигоди від звільнення законів, що регулюють розповсюдження авторського вмісту. Іншими словами, передача піратського вмісту за допомогою незаконних аддонів тепер так само незаконна в ЄС як завантаження захищених авторським правом матеріалів.

Тому вам потрібно бути особливо обережним під час використання Kodi, особливо якщо ви живете у Великобританії. Не ризикуйте і використовуйте VPN, щоб приховати потокову діяльність. Здається, що лише питання часу, коли влада також почне націлювати на користувачів Kodi.

Як бути в безпеці на Kodi?

Найважливіший аспект використання Kodi – це знати, що ви робите. Коли ви прокручуєте Інтернет для отримання інформації про Як налаштувати Kodi і встановити аддони переконайтеся, що веб-сайту, який перераховує необхідні інструкції, можна довіряти. Знання тут є ключовим. Просто немає приводу залишати своє безпека в Інтернеті чи конфіденційність. Ви помітите, що більшість статей, пов’язаних з Kodi, дуже рекомендують використовувати VPN з цим, і з поважної причини теж. Віртуальна приватна мережа додає додатковий рівень безпеки та конфіденційності до вашої роботи в режимі перегляду та потокового передавання. Тому ви захищаєте ваші конфіденційні приватні дані під час використання VPN.

Завжди краще використовувати лише офіційні аддони Kodi. Ці офіційні плагіни повністю законні та безпечні для використання.

Щоразу, коли ви підключаєтесь до VPN-сервера, весь ваш інтернет-трафік зашифрований. Це означає, що ні ваш Інтернет-провайдер, ні авторські тролі не зможуть визначити, які файли ви завантажуєте чи фільми, які ви переглядаєте. VPN також захищає вас від нападів “Людина в середині”.

Якщо ви серйозно ставитеся до конфіденційності, використовуйте VPN. Це так просто. ExpressVPN мабуть, найбільш використовувані VPN з Kodi. Ви також можете встановити будь-якого з наступних постачальників VPN зберігайте свою активність в Інтернеті безпечно і приховано з чужих очей вашого провайдера або потенційних тролів щодо авторських прав.

Чи Коді безпечно?

Взагалі, Kodi – це безпечна платформа, якщо ви знаєте, що робите. На жаль, як і будь-яка інша діяльність, яку ви можете здійснювати в Інтернеті, є певні ризики залучений. Нижче ви можете знайти список усіх найвизначніших ризиків, які можуть призвести до вашого Kodi небезпечний.

 • Моніторинг провайдера: Ваш Інтернет-провайдер відстежує те, що ви робите в Інтернеті. Це так просто. Вони можуть бачити, які веб-сайти ви відвідуєте, які файли ви завантажуєте та які фільми ви передаєте в Інтернеті. Не має значення, який пристрій, програмне забезпечення чи додаток ви використовуєте. Ось чому багато користувачів, які передають фільми, використовуючи популярні неофіційні додатки Kodi, такі як Exodus попереджувальні листи від їх провайдера.
 • Неофіційний Коді Аддонс: Чесно кажучи, найкращі доповнення для встановлення на Kodi – неофіційні. Ці доповнення дозволяють вам дивіться останні голлівудські блокбастери, топові серіали, і найголовніше, прямі трансляції спорту. Проблема полягає в тому, що встановлення цих аддонів з неофіційного сховища може залишати вас відкритим.
 • Атаки MITM: Атаки “людина-в-середині” – одна з найбільші онлайн-загрози. Якщо хакеру вдасться проникнути в зв’язок між вами та Kodi, ваш персональна інформація може бути скомпрометований.
 • Хакери та шахраї: Те, що Kodi – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом, – це меч з двома острими. Протягом багатьох років XBMC стала популярною мішенню для хакерів, які атакують нічого не підозрюючих стримерів, намагаючись втримати їх приватна інформація.
 • Авторські тролі: Є додатки Kodi, які фактично дозволяють передавати поточні файли на ваш Kodi. Проблема полягає в тому, що коли завгодно завантажити файл торрента, ви практично додаєте свою IP-адресу до файлу поточний рій. Авторські тролі можуть використовувати вашу IP-адресу для слідкуйте за своєю активністю в Інтернеті так само.
 • Kodi попередньо завантажили телевізійні скриньки Android та телевізійні палички Amazon Fire: В офіційному блозі Kodi пояснено, чому саме ці коробки можуть бути завантажені небезпечний. Ці телевізійні коробки поставляються з Kodi, встановленим на них. Проблема тут полягає в тому, що деякі продавці їх заповнюють зламані додатки що може не спрацювати, а ще гірше, покине вас відкритий для численних подвигів безпеки. Продам деякі з них попередньо завантажені коробки для телевізорів Kodi зараз навіть вважається незаконним в ЄС.
 • DDoS атаки: Розробники Addon можуть вставляти в аддони шкідливі коди. Тоді не підозрілі користувачі цих додатків можуть бути перетворені ботнетів які виконують DDoS-атаки на веб-сайтах у мережі. Популярний Екзод-аддон був фактично використаний таким чином. Однак, спільнотою TVAddon було вжито необхідних заходів для того, щоб зробити доповнення Exodus безпечним для використання з того часу.
 • Шкідливі субтитри: У деяких випадках хакери навіть використовують субтитри надані сторонніми сховищами для повного контролю над пристроєм, на якому встановлено додаток Kodi. Фундація XBMC знає про ці проблеми та випустила нове оновлення (Kodi 17.3) для їх усунення. Якщо ви все ще використовуєте старішу версію Kodi, радимо оновити її до Kodi 17.3.

Чи Коді законно та безпечно? Додаткові прийоми та поради

Окрім використання VPN, існує ряд заходів, які ви можете виконати захистити свою конфіденційність в Інтернеті і максимально використати свій Коді одночасно. Погляньте на корисне Коді путівники нижче.

 • Що таке Коді? Посібник для початківців
 • Кращі 5 посібників з огляду Kodi VPN для 2017 року.
 • Чи є телевізійні коробки Kodi законними та безпечними у використанні?
 • Кращі потокові пристрої Kodi.
 • Кращий посібник з установки Kodi Addons.
 • Як приховати свою IP-адресу на Kodi?
 • Як анонімно дивитися фільми на Коді?

Чи законно Kodi? Підсумок

 • Для початку додаток Kodi – це не так незаконні.
 • Додатково, Встановлення Kodi на тобі ПК, Mac, Android, мультимедійний телевізійний блок, Fire Stick, Nexus Player, або Nvidia Shield не є незаконним.
 • Однак можна врізатися з законом якщо дивишся піратські потоки через сторонні аддони Kodi.
 • Також були випадки, коли користувачі Kodi отримували попереджувальні листи та повідомлення про порушення авторських прав.
 • Використання VPN з Kodi істотно перешкоджає вашим ISP, власники авторських прав, і хтось ще не шпигує за тим, що ви дивитесь в Інтернеті.
 • Нарешті, не користуйтеся Вихід, солі, 123 фільми, Mobdro, SportsDevil, або подібні додатки без VPN, якщо ви живете США, Великобританія, ЄС, Канада, Німеччина, Австралія, Індія, Франція чи Іспанія.

Чи законний та безпечний у використанні Kodi? Висновок

Чи законний Коді? Ну, він не містить жодного відеоконтенту, доступного для трансляції. Однак кожен раз, коли ви переходите в Інтернет, будь-який веб-сайт, який ви відвідуєте, або додаток, який ви використовуєте, може бачити ваш публічна IP-адреса. Ваша IP-адреса – ваша цифровий відбиток пальця. Це розкриває ваше фізичне розташування а також іншу особисту інформацію. The найкращий спосіб бути безпечним при використанні Kodi є до ExpressVPN для доданих конфіденційність і безпека. Не ризикуйте і без трансляції фільмів, телевізійних шоу або спортивних змагань наживо на Коді підключення до VPN спочатку. Це ризик, який не варто брати на себе.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me