Чи незаконне в’язниця FireStick?

Незаконне в’язниця FireStick незаконно чи законно в США, Великобританії, Канаді та Австралії? Amazon Fire Stick – це один з найпопулярніших потокових пристроїв на ринку, і люди постійно шукають способів отримати більше від нього. Ув’язнення це один із таких способів. З цим немає нічого поганого, крім мультимедійного напливу – це те, до чого слід бути готовим. У Jailbroken Fire Stick вже на ньому завантажено програмне забезпечення для медіаплеєра. Люди, які перебили свої пожежні палиці, зазвичай встановлюють сторонні додатки, такі як Kodi, Mobdro та Terrarium TV, завантажуючи ці програми на потокову паличку. Ось тоді все може заплутатися, і аргумент того, чи це робити, є законним чи незаконним. Розберемо це для вас.

Чи незаконне в'язниця FireStick?

Незаконність у в’язниці FireStick?

Що таке в’язниця FireStick?

Що люди мають на увазі, коли вони посилаються на Amazon Fire TV Stick як “джейлбрейк”, – це те, що на ньому встановлено програмне забезпечення для медіа-сервера під назвою Kodi. Kodi – популярний додаток для медіа-центру, розроблений з метою організації локального та потокового вмісту для полегшення вашої потокової діяльності. Не соромтеся ознайомитись з нашим керівництвом про джейлбрейк FireStick, щоб отримати краще уявлення про те, що означає і що включає Jailbreaking FireStick.

Незаконність у в’язниці FireStick?

Поставимо так. Питання законності залежать від того, як ви згодом будете використовувати пристрій. Чи будете ви неправильно використовувати захищені авторським правом матеріали? Або ви передаватимете піратський вміст? Це залежить від вас. Але в’язниця сама по собі є супер законною. Його законність дійсно залежить від того, яким чином ви використовуєте пристрій та програмне забезпечення на ньому. По суті, весь процес не сильно відрізняється від використання веб-браузера. Поки ви використовуєте його для доступу до вмісту, на який ви маєте законне право, вам повинно бути в порядку. Однак якщо ви використовуєте ці додатки для незаконного отримання доступу до захищених авторським правом матеріалів, ви можете потрапити в юридичні проблеми.

Як використовувати VPN на FireStick для причин Saftey

Якщо ви збираєтеся використовувати Kodi для перегляду фільмів і телепередач, за які зазвичай платите, то вам, ймовірно, знадобиться VPN, щоб покрити вас. Kodi є законним, і все, доки їх не зловживають. Це надійне програмне забезпечення дозволить вам отримати доступ до тисяч каналів і відео, які можуть бути недоступними або навіть заблокованими у вашій країні. Який сенс Jailbreaking FireStick, якщо ви не можете дивитися все, що пропонується на ньому? VPN – це відповідь. VPN або віртуальна приватна мережа дозволяє користувачам безпечно отримувати доступ до приватної мережі та віддалено ділитися даними через загальнодоступні мережі. Зважаючи на це, усі дані користувачів зашифровані, а їхній інтернет-трафік неможливо відстежувати. Використання VPN на FireStick допомагає користувачам обходити всі обмеження доступу до того, що вони хочуть, без відома свого провайдера.

Кращий VPN для FireStick

Встановлення VPN має багато переваг. Враховуючи, що більшість програм та додатків на FireStick не працюють за межами таких країн, як США, Великобританія, Канада, Австралія та Німеччина, збільшують потребу у віртуальній приватній мережі. Користувачі, які хочуть обійти гео обмеження та дивитись наживо та вміст на замовлення на будь-якому каналі чи додатку, повинні підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті. Це означає, що їм доводиться обманювати Інтернет-провайдерів на думку, що вони розташовані в одній із згаданих вище країн. Це єдиний спосіб отримати доступ до потрібного матеріалу, незалежно від того, де вони знаходяться. Давайте розглянемо деякі переваги, які ви отримуєте при використанні VPN з Amazon FireStick.

  • Розблокувати додатки з обмеженим географічним кодом: Розблокуйте та перегляньте додатки Kodi, наприклад USTVNow.
  • Кінцева конфіденційність: Додайте додатковий рівень конфіденційності та безпеки для всіх ваших онлайн-заходів.
  • Обхід ISP: VPN забороняють провайдерам знижувати швидкість вашого Інтернету, щоб ви могли насолоджуватися онлайн-потоком відео без перерв.
  • Програми VPN: Усі додатки зручні для користувачів і працюють на ПК, Mac, Android, iOS та FireStick.

ExpressVPN – найкращий сервіс VPN, яким ви можете користуватися FireStick. Візьміть це у нас, ExpressVPN – одна з небагатьох VPN, що покращили ефективність завантаження. IPVanish надає чудові інструкції щодо встановлення їх VPN на FireStick. Цей постачальник послуг також оптимізував свої VPN-програми, щоб краще працювати з телевізором Amazon Fire TV. Ознайомтеся з нашим рецензованим списком найкращі VPN-адреси FireStick 2019 року.

Jailbroken Firestick Legal чи ні?

Якщо коротко, в’язниця Amazon FireStick не є незаконною. Ви не потрапите до в’язниці за вторгнення вашого FireStick. Це ваш особистий FireStick для голосного плачу. Однак це не означає, що ви можете використовувати це все вольно-невольно. Якщо ви втручаєтесь у вміст авторських прав, використовуючи добудови та доповнення Kodi, є велика ймовірність, що ви зіткнетесь з урядом чи провайдером послуг або в гірших випадках. Тож якщо ви справді хочете відсвяткувати своє джейлбрейкове досягнення, встановіть VPN, а потім вибийте себе.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me