2020’de Android TV Kutusu için En İyi VPN

2020’de Android TV Kutusu için en iyi VPN nedir? bir Android TV kutusu, kullanıcının diğer cihazların çoğunun sağlayamadığı iyi bir kanal seçiminden bu kadar geniş bir içerik dizisinin keyfini çıkarmasına olanak tanır. Ekleme VPN Bunun üzerine bağlantı, çevrimiçi etkinliklerinizi gizleyerek gizliliğinizi korumak için iyi bir güvenlik katmanı eklemenize olanak tanır. Ayrıca, coğrafi kısıtlamaları atlayacak ve normalde bölgenizde bulunmayan Google Play uygulamalarının engellemesini kaldıracaksınız. Özellikle hangi hizmete abone olacağınıza karar verirken bir sorun ortaya çıkabilir, ancak önce bir VPN hizmetinin neyle ilgili olduğu konusunda daha derinlemesine inceleyelim.

Android TV Kutusu için En İyi VPN

Android TV Kutusu için En İyi VPN

Android TV Kutusu için En İyi VPN – Özet

Android TV Kutunuzda kullanabileceğiniz en iyi VPN’lerin listesi.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. SurfShark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Bu VPN sağlayıcıları test edildi ve bugünün incelemesinde listenin en üstünde yer aldı. Bundan sonra neleri ele alacağımıza hızlı bir şekilde bakmak isterseniz, bu tabloya göz atın.


Android TV Kutusu için En İyi VPN

Android TV Kutunuz için doğru VPN hizmetini seçmek, sörfünüz için sınırsız bant genişliğine sahip olmanıza ve ISS’niz tarafından uygulanabilecek herhangi bir azaltma düzeyini önlemenize izin vermelidir. Bu anahtardır, çünkü çoğu kutu çevrimiçi video akışı için kullanılır.

Kaliteli bir sağlayıcı aynı zamanda dünyanın dört bir yanına dağılmış birçok sunucuya sahip olmalıdır. Bir kullanıcının etkinliğinin günlüklerini tutmazlarsa, bu ek bir avantaj olacaktır. Temel işlemleri tamamladığımızdan, Android TV Box İncelemesi için en iyi VPN’imizle başlayalım:

ExpressVPN

ExpressVPN İncelemesi

ExpressVPN piyasadaki en iyi servis sağlayıcılar arasında yer alıyor ve Android TV kutusu seti ile gerçekten iyi çalışıyor. Ayrıca akıllı telefon veya Windows bilgisayarınız gibi cihazlarla da kullanabilirsiniz. Akış için kullanılacak en iyi VPN’lerden biri olarak kabul edilir. Bu, yüksek hızları ve bant genişliği kısıtlamalarının olmaması sayesinde.

ExpressVPN güvenlik konusunda da en üstte. 256 bit AES şifrelemesi kullanır ve IP adresinizi veya ziyaret ettiğiniz siteleri günlüğe kaydetmez. VPN bağlantısı kesildiğinde tüm internet trafiğini durduran bir kill anahtarı bile var.

Bu, 78 farklı ülkede 120’den fazla konuma erişim sunuyor, bu nedenle hiçbir zaman bağlantı noktalarında kısa kalmayacaksınız. Test etmek istiyorsanız, ExpressVPN ücretsiz deneme olanağı sunuyor iOS kullanıcıları ve tüm cihazlara 30 günlük para iade garantisi. Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, okuyun ExpressVPN’ adlı kullanıcının yorumu.

NordVPN

NordVPN İncelemesi

Bu VPN’nin şiddetle tavsiye edilmesinin ana nedenlerinden biri, Panama tabanlı olmasıdır. Dolayısıyla, hükümet talepleri söz konusu olduğunda diğer VPN şirketlerinin sahip olabileceği aynı yükümlülüklere bağlı değildir..

NordVPN ultra hızlı akış için optimize edilmiş bazıları da dahil olmak üzere farklı sunucu türleri sunar. Donanım 4K’yı destekliyorsa, bu VPN ile çalışma şansınız vardır. Daha da iyisi, NordVPN 6 cihazı tek bir abonelik altında bağlama şansı sunuyor. Bu, diğer VPN sağlayıcılarının çoğundan daha cömert olarak kabul edilir..

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, destek ekibi 7/24 canlı sohbet yoluyla sorunlarınızı çözmeyi bekliyor. Daha fazla bilgi için göz atın NordVPN’in adlı kullanıcının yorumu.

BulletVPN

BulletVPN İncelemesi

BulletVPN, listemizdeki üçüncü. Sağlayıcı, dünya çapında stratejik olarak dağılmış sunuculara sahiptir. Hızlı yanıp sönüyorlar ve sürekli akış için mükemmeller. Ancak, bu VPN oldukça yeni olduğu için sunucu ağı oldukça küçüktür. Gelecekte daha büyük bir dağıtım planı bekliyoruz. 

Bu VPN, büyük akış hizmetlerinin çoğunun engelini kaldırır. 30’dan fazla ülkedeki sunuculara erişebilirsiniz. Uygulamaları iyi tasarlanmış, kullanımı kolay ve yeni başlayanlar için sağlam bir seçenektir. Teknoloji konusunda bilgili değilseniz, aradığınız BulletVPN’in uygulamasıdır. PC, Mac, iOS ve Windows cihazlarıyla uyumludur. BulletVPN incelemesi hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

SurfShark

SurfShark

SurfShark çok uzun zamandır ortalıkta değil ama şimdiye kadar çok etkilendim. Diğer endüstri liderleriyle rekabet eden güçlü bir VPN oluşturdular. 

Lansmanından bu yana, bu VPN herhangi bir belirsiz iddiada bulunmadı. Ne vaat ettiyse teslim ettiler. Örneğin, ana vaatlerinden biri, Netflix ABD’nin engellemesini kaldırması ve ne olacağını tahmin etmesi.

Bunların özellikleri arasında üst düzey güvenlik, çarpıcı yüksek hızlar ve dünyanın dört bir yanından coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği yayınlama yeteneği bulunmaktadır. Daha fazla ister misin? Sanırım, bu sağlayıcının sınırsız eşzamanlı bağlantı sunduğu gerçeğini seveceksiniz. Bulmak SurfShark hakkında daha fazla bilgi.

Android TV Box’a VPN Yükleme

amacıyla Android TV Kutunuza VPN kurulumu, ile kayıt olmalısın ExpressVPN ve hem kullanıcı adınızı hem de şifrenizi alın. Bu yapıldıktan sonra, izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 1. Android TV Kutunuzda Google Play Store’u başlatın.
 2. ExpressVPN’i arayın. 
 3. Bulduktan sonra Kurmayı seçin. 
 4. Artık kutunuzun Uygulamalar bölümünde bulabileceksiniz. 
 5. ExpressVPN’i açın, ardından sol üstteki çubukları tıklayarak seçenekleri açın.
 6. Giriş Seçin.
 7. Kimlik bilgilerinizi yazın ve oturum açın. 
 8. Aralarından seçim yapabileceğiniz sunucuların bir listesini görürsünüz. 
 9. Sizin için en iyisini seçin.
 10. Tıklayın ve uygulama sunucuyla bağlantı kuracak.
 11. Bağlantınızı onaylayan bir açılır pencere görünecektir.
 12. Şimdi şovlarınızı bağlantı altında yayınlayabilirsiniz.

VPN Tanımlı

Sanal Özel Ağ, birinin konumunu gizlemesini ve çevrimiçi durumdayken verilerini şifrelemesini sağlayan basit bir araçtır. Bu, çevrimiçi cihazlarınız ile güvenli bir sunucu arasındaki bağlantı aracılığıyla yapılır; bu, tüm çevrimiçi etkinliğinizi işlemek içindir.

Örneğin bir Android TV kutusu, daha sonra tüm verilerinizin içinden geçeceği bir tünel görevi görecek olan bir VPN sunucusuna bağlanacaktır. Bağlantı şifreli, yani kimse verilerinizi göremez, kopyalayamaz veya değiştiremez.

VPN sunucuları dünyanın herhangi bir yerinde bulunabilir. Bu, İngiltere’deki bir kişinin örneğin Detroit’teki bir VPN sunucusuna bağlanmasına izin verir ve tüm çevrimiçi etkinliği Detroit sunucusu üzerinden akar. IP adresi değiştirilecek ve İngiltere’deki gibi görünmesini sağlayacak.

Android TV Box’da VPN’nin Çalışıp Çalışmadığını Kontrol Etme?

VPN’in IP adresinizi Kodi TV Box’ta gizleyip gizlemediğini görmek için yapmanız gerekenler şunlardır.

 1. Android Kutunuzda web tarayıcısını başlatın ve https://whatismyip.network/ adresine gidin.
 2. Ardından, aldığınız IP adresini not edin.
 3. Ardından, VPN uygulamasını başlatın ve bir VPN sunucusuna bağlanın.
 4. Tamamlandığında, tekrar https://whatismyip.network/ adresine gidin ve aldığınız IP adresini kontrol edin.
 5. Eğer yeniyse, VPN’iniz olması gerektiği gibi çalışıyor.

Android TV Kutusu için Ücretsiz VPN

“Ücretsiz” kelimesi, belirli bir ürünü arayan herkes için nihai caziptir. Ücretsiz VPN’ler pazarın her yerinde. Ancak, bunları hiçbir koşulda kullanmamanızı tavsiye ederim. Birincisi, çok yavaşlar. Premium VPN sağlayıcılarıyla karşılaştırmaya geldiğinde hız farkını görebilirsiniz. Bir HD video yayınlamak yerine, sadece e-posta adresinizi kontrol ederken kelimenin tam anlamıyla uzun süre bekleyebilirsiniz..

Hiç kendinize bu VPN’lerin nasıl para kazandığını sordunuz mu? Cihazlarınızı reklamlarla bombalamaktan veya kişisel geçmişinizi üçüncü taraflara satmaktan alıkoyan hiçbir şey yoktur. Bir VPN’in bu şekilde çalıştığını düşünmüyorum. Ana varlığı, kullanıcıların gizliliğini sağlamaktır. Ücretsiz VPN ile, aslında her zamankinden daha fazla maruz kalıyorsunuz.

Son olarak, ücretsiz bir VPN ile sisteminizi her türlü tehdide kadar açarsınız. Uygulamaları fark etmeden cihazınıza virüs, kötü amaçlı yazılım ve kötü amaçlı yazılım bulaştırabilir. Sonuç olarak, ücretsiz VPN’lerden uzak durun.

Android TV Kutusu için En İyi VPN Özeti

VPN bağlantısı, konumunuzu korumanın kesin bir yoludur. Kodi ile de kullanabilirsiniz., veya akıllı telefonunuzla hareket halindeyken. Uygun fiyatlı ve yüksek düzeyde güvenlik sunan bir dizi seçenek vardır. Çoğu cihaz böyle bir bağlantıyla iyi sonuç verebilir ve buna çeşitli işletim sistemlerinde çalışan bilgisayarlar dahildir. ExpressVPN Android TV topluluğu için sınırsız bant genişliğine sahip oldukları ve videolarınızı akış halindeyken azaltmanın hiçbir biçimi olmadığı için kabul edilir.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me