Rusya’da Hulu Nasıl İzlenir

Rusya'da Hulu Nasıl İzlenir

Rusya’da Hulu Nasıl İzlenir

VPN Kullanarak Rusya’da Hulu Nasıl İzlenir

Kabloyu unutun! Hulu ile en yeni TV şovlarını ve en popüler filmleri istediğiniz zaman yakalayabilirsiniz. Şimdi, hepimiz Hulu’nun Amerikan merkezli bir kanal olduğunu biliyoruz ve denizaşırı erişilemez. Ancak, bu sanal özel ağ (VPN) ile ayarlanabilir bir durumdur.

Bir VPN ağına sahiptir. özel sunucular içinden yapabilirsin yeniden yönlendirme internet bağlantınız. Bu sunucular dünyanın her yerine yayılmış durumda. Tek yapmanız gereken bir bölge veya ülke (bu durumda ABD) seçmek ve o konumdan bir sunucuya bağlanmaktır. Bu işlem, trafiğinizin o sunucudan geçmesini sağlar ve size yeni IP adresi seçtiğiniz bölgeden.

Sonuç olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nden internette geziniyormuş gibi görüneceksiniz ve Hulu kapsama alanı içinde olduğunuzu düşünecek. Bu, kanalın içeriğine erişebileceğiniz anlamına gelir.

Daha basit ifade etmek gerekirse, Rusya’da Hulu’yu izlemek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Rusya’da mükemmel çalışan bir VPN hizmeti bulmanız gerekiyor. kullandım ExpressVPN ve ben de yapmanızı tavsiye ederim. Mucizevi şekilde çalışır.
 2. Ardından, uygulamayı indirin ve yükleyin. uygulama mağazası veya VPN’nin web sitesi. 
 3. Tamamlandığında, açık uygulama ve connect sunucusundan Amerika Birleşik Devletleri.
 4. Bağlantı kurulana kadar bekleyin ve Hulu’ya gidin. Bir fark olmadığını göreceksiniz. jeo-hata artık mesaj.
 5. Bu, Hulu’da veya herhangi bir şovda istediğiniz programı izlemekte özgür olduğunuz anlamına gelir diğer ABD kısıtlamalı akış kanalı Rusya’dayken.

Yurtdışında Akış Hulu En İyi VPN’ler

Pek çok VPN hizmeti, Rusya’da olduğunuzda toplam çevrimiçi gizliliği garanti edemez. Birkaç sağlayıcı verilerinizi saklayın ve talep üzerine hükümete teslim etmek. Bu nedenle, güvenilir ve güvenilir bir VPN’e abone olmalısınız. hızlı sunuculara ve sınırsız internet erişimine ek olarak güvenlik ve anonimlik.

Bu yüzden tavsiye ederim ExpressVPN. Bu servis, Moskova’da konuşlandırıldığımda Hulu’nun engellemesini kaldırmama yardımcı oldu ve tüm favori şovlarımı takip etmeyi başardım.

Şirket daha var 94 ülkede 3.000 sunucu, Bu, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği atlamak için sonsuz olasılıklara sahip olacağınız anlamına gelir. Ayrıca, sunucuları Hızlı optimize, bu da onu akış hayranları için ideal bir seçim haline getiriyor. Gizliliğe gelince, şirket tutmuyor çevrimiçi etkinliğinizle ilgili tüm veriler. Aslında, şifreler Askeri bir protokolle trafiğinizi (AES 256 bit). Ayrıca, 30 günlük geri ödeme garantisi, Bu da size son bir karar vermeden önce hizmetlerini bir tur için çıkarmanızı sağlar.

Ancak ExpressVPN’den etkilenmemeniz durumunda, Hulu için önerilen diğer VPN’lere göz atabilir veya aşağıdakilerden birini seçebilirsiniz alternatifleri.

Akıllı DNS Kullanarak Rusya’da Hulu Nasıl İzlenir

Dürüst olmak gerekirse, Rusya’da Hulu’yu yayınlamak için ExpressVPN kullandım. Ancak, daha önce adlı bir Akıllı DNS proxy hizmetini denedim Unlocator Rusya’da BBC iPlayer’ın engelini kaldırmak ve büyük başarı elde etmek. Bu, bu sağlayıcının size kesinlikle Hulu’ya erişim sen ülkedeyken.

Bu araçlar ayrıca coğrafi blokları atla, ancak yalnızca Internet’inizin konum kısmını her şey yerine yeniden yönlendirerek. Ayrıca, saklanma IP adresiniz ne de şifreleme trafik. Unlocator’ı seçtim çünkü üzerinde bir liste var 200 desteklenen kanal, Hulu, BBC iPlayer, ITV, Showtime, HBO Go, BT Sport ve daha fazlası dahil. Üstelik ücretsiz 7 günlük deneme süresi.

Abone olmak için tek yapmanız gereken:

 1. Şuraya git: Unlocator web sitesi ve hesap oluştur. 
 2. Cihazınıza kurmak için şunları yapmanız gerekir: el ile Akıllı DNS proxy’lerinin özel uygulamaları olmadığından yapılandırın.
 3. İşlem oldukça basit, ancak herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, size yardımcı olacak birçok rehber ve öğreticiniz olacak.
 4. Hulu’yu ziyaret edin ve binge izleyen maratonun başlamasına izin verin.

Hulu’da mutlaka görülmeli

Kritik beğeni toplayan orijinaller de dahil olmak üzere Hulu’daki en yeni ve en popüler TV şovlarından bazılarını yayınlayabilirsiniz..

 • Handmaid’in Masalı
 • Castle Rock
 • Marvel’in Kaçakları
 • İlk
 • Harlots
 • 22’yi yakala
 • Letterkenny
 • PEN15
 • Ramy
 • garip
 • Yaklaşan Kule
 • Hareket
 • Güvenli liman

Hulu Rusya’da izle

Hulu, özellikle çok çeşitli TV şovları arıyorsanız, bir akış hizmeti için mükemmel bir seçimdir. Rusya’da Hulu almak için kullanabileceğiniz çeşitli hizmetler var, ExpressVPN veya Unlocator. Bu hizmetleri kullandıktan sonra Hulu’ya kaydolabilirsiniz. Peki, ne olacak? VPN mi, Akıllı DNS mi? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me