Найкращі оригінали Hulu, що виходять у 2019 році

Щомісяця Hulu придумує ще один список дивовижних нових випусків. Однак, хоча потокова платформа приносить безліч вмісту з усього світу, вона також є чудовим конкурентом, коли справа доходить до оригіналів. 2019 рік не буде відрізнятися. Я впорядкував цей посібник як частування на 2019 рік, щоб ви контролювали звички картоплі до телевізора. Читайте далі та дізнайтеся, які оригінали Hulu виходять у цьому році.


Оригінали виходять на Hulu у 2019 році

Відбити його

Якщо ви американський стример Hulu, ви помітите, що коли виїдете зі своєї країни, ваш обліковий запис більше не буде працювати. Це пов’язано з гео-обмеженнями, оскільки Hulu доступний лише у Сполучених Штатах.

Дозвольте навести вам приклад. Я спробував в ефірі “Скандал”, перебуваючи за кордоном, ось що я отримав: “Нам шкода, наразі нашу відеотеку можна передавати лише в США”.

Помилка Hulu

Таким чином, проживання за межами США призведе до вашої миттєвої блокування. Тим не менш, за допомогою VPN ви можете підробляти своє місцезнаходження і здаватися, ніби ви переглядаєте країну вільного. Щоб отримати докладний посібник, дізнайтеся, як розблокувати Hulu за кордоном тут. Ой! І ще одна річ. Для проходження цього процесу потрібен надійний постачальник VPN. Ось основні для Hulu.

Оригінали Hulu Coming in 2019

Я не збираюся включати до цього списку Хулу в темряву, оскільки епізод виходить щомісяця. Наразі список не такий великий. Але якщо ви продовжуватимете перевірку, ви помітите, що я буду її оновлювати, як тільки з’явиться офіційне підтвердження. Тепер, без зайвих прихильностей, ось що Hulu пропонує нам у 2019 році у своєму оригінальному каталозі:

11 січня

 • Майбутні чоловіки (2 сезон)

14 січня

 • Fyre Fraud (документальний фільм)

8 лютого

 • PEN15 (нова серія)

15 березня

 • Шріп (нова серія)

20 березня

 • Закон (нова серія)

19 квітня

 • Рамі (1 сезон)

26 квітня

 • Казка про невільницю (3 сезон) (чутки)

17 травня

 • Лов-22 (1 сезон)

1 червня

 • Запитайте доктора Рут (сезон 1)

21 червня

 • Найсміливіший лицар (1 сезон)

3 червня

 • Щотижневик (1 сезон)

5 червня

 • Казка про невільницю (3 сезон)

10 липня

 • Harlots (3 сезон)

26 липня

 • Вероніка Марс (4 сезон)
 • Світло як перо (1 сезон)

31 липня

 • Чотири весілля та похорон

16 серпня

 • Дивовижний фільм про Джонатана

21 серпня

 • Jawline
 • Цей шлях вгору (1 сезон)

2 вересня

 • Недоторканний

4 вересня

 • Ву-Тан: американська сага

4 жовтня

 • Світло як перо (2 сезон)

18 жовтня

 • Шукає Аляска (1 сезон)

15 листопада

 • Dollface (1 сезон)

6 грудня

 • Репресія (1 сезон)

13 грудня

 • Утікачі Marvel (сезон 3)

Це все, що ми маємо зараз. Там також відродження серіалів Вероніка Марс і Harlots. Вони вийдуть десь у 2019 році.

Hulu Originals 2019 – чого очікувати

Окрім щомісячних доповнень серіалів та фільмів, оригінальний вміст – це те, що робить Hulu мега платформою, якою вона є сьогодні. Я займаюся копанням з тих пір, як з’явився цей список, і дозвольте вам сказати, що це буде один чорт «2019». Покази, які ви побачите нижче, – це те, що привернуло мою увагу. Тож, поки ви чекаєте, що чекає на Hulu, не забудьте зазирнути в топ-оригінали Hulu, коли я демонструю свої 4 найкращі вибори.

Майбутній чоловік (2 сезон)

Другий сезон починається в 2161 році. Перший сезон групи групи – запобігти розповсюдженню лікування, не вдався до нещасних випадків. Однак у часовій шкалі Стю має силу, коли він успішно створив ліки і планує евакуювати жителів Землі прямо на Марс. Більше того, Джоша просила таємнича організація під назвою Pointed Circle.

Їх головний план – набрати його і зупинити Сту. Але чи справді вони зупиняють поганого хлопця чи це навпаки? З іншого боку, Тигр бореться зі своєю біотичною ідентичністю та шукає втечу. Що стосується подорожей у часі, це може принести вам більше шкоди, ніж користі. Тож, коли це наздоганяє команду, вони мають розібратися з вибором, який вони зробили, і зрозуміти, що робити далі.

 Налаштуйтеся 11 січня на видатну майбутню пригоду на Хулу.

PEN15 (нова серія)

Хулу вибрав перший сезон для цього шоу в 10 серіях. У ньому зірки Ерскіне і Конкле, які також виступають виконавчими продюсерами поряд зі Звіблеманом. Комедійний веб-серіал для дорослих висвітлює тринадцятирічні версії Майя та Анни як ізгої 2000 року.

Як підлітки, напевно, ви думаєте, що нічого поганого не станеться, оскільки ви просто безтурботні діти дурієте. Мало вони знають, що найкращий день у вашому житті може перетворитись на ваш найгірший при погладжуванні гелевої ручки.

Ось короткий погляд на трейлер сезону.

 

Шріп (нова серія)

Основна ведуча цієї серії – Еді Брайант SNL. Отже, ви можете мати уявлення про те, наскільки смішним буде шоу. Шестичленна адаптація Hulu про звуку Лінді Вест: Нотатки виходить на потокову платформу 15 березня.

Ця історія висвітлює Ейді в ролі Енні, молодої жінки, яка бореться за те, щоб стати журналістом, маючи справу з поганими хлопцями, хворими батьками та босом перфекціоніста. Енні переконана, що світ не сприймає її серйозно через те, як вона виглядає або “важить”. Тому вона вирішує змінити своє життя на нове з новим ставленням, новим усім, але з тим самим тілом.

 

Закон (нова серія)

Акт – це сезонна антологічна серія, яка розповідає приголомшливі, не чужі, ніж вигадані правдиві історії злочинів. Так само, як істинний детектив, ми очікуємо різних історій, коли триватимуть сезони. Щодо першої, вона стосуватиметься статті Dean Buzzfeed 2016 «Ді Ді діла, щоб її дочка захворіла, циганка хотіла вбити її маму».

Історія прослідковує дівчину, пов’язану з інвалідним візком, яка намагається уникнути токсичних стосунків, які вона переживає зі своєю надмірно захищеною мамою. Однак пошук шляхів втечі розгадає безліч таємниць і, врешті-решт, таємницю, яка призводить до вбивства.

Мама керувала і захищала свою доньку через приголомшливу кількість негараздів: важкі хвороби, бездомність та ураган Катріна. Її добре знають, як чудова постать. Але за закритими дверима її невпевненість і необхідність контролю часто покращуються …

 Щоб переглянути цей епічний драматичний трилер, запустіть Hulu 20 березня та насолоджуйтесь.

Оригінали Hulu 2019 – підбиття підсумків

У цю епоху оригінальності може бути важко не відставати від того, які шоу надходять до Хулу. На щастя, вам не доведеться чесати голову більше, відколи я отримав ваш спину. Поставте шоу і прочитайте їх конспект. Ви можете знайти свою гідну серію, перш ніж вона навіть вийде. Не забудьте продовжувати перевіряти статтю, оскільки планується додавати більше назв.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me