Як дивитися Хулу в Новій Зеландії за хвилини

Ви пробували дивитися Хулу в Новій Зеландії? Якщо так, то ви напевно помітили серйозні геоблоки Hulu на всіх за межами США. Не потрібно піддаватися цим гео-обмеженням. Ось два різних інструменти, які дозволять вам за кілька хвилин спостерігати за Hulu в NZ.


Як дивитися Хулу в Новій Зеландії за хвилини

Як дивитися Хулу в Новій Зеландії за хвилини

Як дивитися Hulu в Новій Зеландії за допомогою VPN

При спробі отримати доступ до Hulu за межами США, ви побачите таку гео-помилку:

“Нам шкода, наразі нашу відеотеку можна передавати лише в межах США”

Повідомлення Hulu geoblock

Повідомлення гео-блоку Hulu

Перший інструмент, який можна використовувати для доступу до Hulu в Новій Зеландії, – це VPN.

Незважаючи на те, що VPN – це насамперед інструменти кібербезпеки, вони дозволяють легко підробляти ваш ІР та обходити регіональні обмеження.

Дозволь пояснити.

VPN має 2 основні функції: (1) шифрування даних та (2) перенаправлення вашого трафіку за допомогою власних захищених серверів. Коли ваш трафік перенаправляється, ви отримуєте загальнодоступну IP-адресу, яка відповідає розташуванню сервера. Іншими словами, все, що вам потрібно для перегляду Hulu в Новій Зеландії, – це американський IP. Ви можете отримати цей IP, підключившись до американського сервера, запропонованого VPN.

Ось кроки, які вам потрібно зробити, щоб переглянути Hulu в Новій Зеландії з VPN:

  1. Підпишіться на надійного постачальника VPN. Не забудьте триматися якнайдалі від безкоштовних VPN, оскільки вони неймовірно ризиковані.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN, який працює на вашому пристрої. У високопоставлених постачальників VPN ви знайдете готові програми для Android, iOS, Windows, і MacOS пристрої.
  3. Запустіть додаток і підключіться до Американський сервер.
  4. Зачекайте, коли з’єднання встановиться. Як тільки це станеться, ви можете зайти на веб-сайт або додаток Hulu і переглянути його вміст без геоблоків.

Розблоковано Hulu

Розблоковано Hulu

Кращий VPN для Hulu

Наш експерт з VPN, Чарльз, вже написав детальний огляд найкращих VPN для Hulu. У огляді Чарльз виявив, що ExpressVPN очолює діаграми, коли мова йде про простоту використання, швидкість роботи сервера та надійність. Цей постачальник вищого рівня пропонує 2000+ серверів у 94+ країнах, 5-зіркову службу підтримки клієнтів, доступну через 24/7 чату, та 30-денну гарантію повернення грошей. Ви можете скористатися цією гарантією, щоб перевірити послугу та переконатися в цьому.

Якщо ви виявите, що ExpressVPN не постачальник для вас, сміливо спробуйте скористатися цими постачальниками найвищого рівня:

Як дивитися Hulu в Новій Зеландії за допомогою смарт-проксі-сервера DNS

Користувачі, які не цікавляться додатковими перевагами безпеки VPN, мають ще одну можливість розблокувати Hulu в Новій Зеландії: Smart DNS-проксі.

Тепер я хочу зазначити кілька речей тут:

  • Розумний проксі-сервер DNS не є VPN: Він не зашифрує ваші дані, перенаправить ваш трафік або підробить ваш IP-адресу.
  • Немає повільних швидкостей в Інтернеті: Коли VPN перенаправляє ваш трафік, це трохи сповільнює ваш Інтернет. Провайдери вищого рівня роблять це таким чином, коли це ледь помітно, але деякі VPN серйозно впливають на ваш Інтернет. Розумний проксі-сервер DNS не сповільнить вашу швидкість, оскільки не спрямовує ваш трафік.
  • Не всі розумні DNS-проксі є народженими рівними: Smart DNS-проксі – це послуга, на яку ви підписалися. У кожної служби є свій список каналів, які він може розблокувати. Не всі проксі-сервери Smart DNS зможуть розблокувати Hulu. Обов’язково проведіть свої дослідження.
  • Деякі технічні навички необхідні: Ви повинні налаштувати Smart DNS-проксі на своєму пристрої, щоб він працював. Цей процес вимагає певних технологічних навичок, однак, хороший постачальник послуг матиме докладні підручники та посібники, які допоможуть вам встановити.

Найкращий смарт-DNS-проксі для Hulu

Кращий постачальник послуг проксі-сервера Smart DNS для Hulu – Unlocator. Вони мають дуже вражаючий список каналів і завжди відкриті для пропозицій щодо того, що додати далі. Вони також мають чудові посібники з налаштування та відеоуроки, які показують, як дуже детально налаштувати проксі-сервер Smart DNS..

Окрім того, вони пропонують усім безкоштовну пробну версію 7 днів, кредитна картка не потрібна. Якщо ви підписалися на послугу, ви також отримаєте користь від 14-денної політики повернення коштів у випадку, якщо ви передумаєте.

Дивитися Hulu в Новій Зеландії – заключні думки

Використовуючи VPN або Smart DNS проксі, ви зможете дивитися Hulu в Новій Зеландії за лічені хвилини. Пам’ятайте, що ні VPN, ні проксі-сервер Smart DNS не обійдуть плату за підписку, яку накладає Hulu. Всі ці інструменти, які можна зробити, – це надати вам можливість отримати доступ до послуги, вони не обійдуть плату за підписку та реєстрацію.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me