1.Sezon 1.

Hulu’nun en son orijinal filmi Kanun, en rahatsız edici gerçek suç hikayelerinden biridir: Sözde hasta genç kızı Çingene’nin elinde Dee Dee Blanchard’ın öldürülmesi. Kemik soğutma serisi, bir VPN ve Akıllı DNS kullanılarak Hulu’da ABD dışında yayınlanabilir. Aşağıdaki kılavuzda her ikisini de nasıl kullanabileceğinizi öğrenin.


Hulu'da The Act nasıl izlenir

Hulu’da The Act nasıl izlenir

ABD dışında Hulu?

Kendi annen o kadar büyük bir yalan üretseydi, bunun için tekerlekli sandalyeyle bitirdiğinde ne hissederdin? Kahretsin haklısın, hasta! Ancak, Dee Dee’yi Çingene hastalığına taklit etmek için neyi sürüklediğini bilmek istediğinize bahse gireriz. ABD’de bulunan herkes, Hulu’nun hizmetlerine erişmeye ve içeriğini yayınlamaya çalışırken sorun yaşamayacak. Bununla birlikte, ABD dışında olan kimse Hulu’ya uygulanan coğrafi kısıtlamaları aşamayacak. Bu koşulu tersine çevirmek için bir VPN gereklidir. Kanada, Avustralya, İngiltere veya ABD dışındaki herhangi bir yerde Act TV dizisini yayınlamak için aşağıda listelenen adımları izleyin.

Yasa Dünyanın Her Yerinden Nasıl İzlenir

Bir VPN veya sanal özel ağ, bu coğrafi kısıtlamaları kaldırabilir ve Hulu’ya yurt dışından erişmeyi mümkün kılabilir. Cihazınızın İnternet’e eriştiği dijital bir tünel oluşturur. VPN, trafiğinizi ve bağlantınızı seçtiğiniz ülkede belirlenmiş bir sunucu üzerinden yeniden yönlendirir.

Bu size sadece anonimlik ve güvenlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda istediğiniz içeriğe erişme olanağı da sağlar. Bunu yapabilmek için IP adresindeki değişikliğiniz gerekir. Yeni bir IP adresi almadan veya bir VPN servis sağlayıcısına bağlanmadan denizaşırı bağlantıya erişmenin hiçbir yolu yoktur. Hulu’nun yurtdışındaki engelini kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. İlk olarak, bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun.
 2.  Ardından, VPN uygulamasını akış cihazınıza indirin ve yükleyin.
 3.  VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Şimdi bir ABD sunucusuna bağlanın.
 5. Bir Amerikan IP adresi.
 6. Son olarak, Hulu’ya erişin ve her yerde çevrimiçi olarak canlı yayın yapın.

ExpressVPN VPN endüstrisinde en güvenilir hizmet sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Dahası, bu sağlayıcı zaten mükemmel paketine büyük değer katan bazı ekstralar sunuyor. Gizli güvenlik özelliklerinin yanı sıra, ExpressVPN güçlü bir bypass yeteneği ve hızlı hizmetler sunar. ExpressVPN aradığınız sağlayıcı değilse, her zaman Hulu için diğer en iyi VPN’lere göz atabilirsiniz.

Akıllı DNS Kullanarak Hulu Çevrimiçi Yasası Nasıl İzlenir

Çingene, annesinin toksik etkisinden kurtulmak için kendi annesinin öldürülmesi için on yıl hapis cezasına çarptırılmalıdır. Çingene yaşayan bir hayat ne kadar kötüydü ki ondan kurtulmak için annesini öldürmesi gerekiyordu? Öğrenmenin tek bir yolu var. Aslında hayır, iki yol var: biri yukarıda bahsettiğimiz bir VPN üzerinden, diğeri bir Akıllı DNS proxy üzerinden.

Bu ikinci yöntem daha hızlı sonuçlar sağlar, ancak daha az güvenlik seçeneğiyle. Akıllı DNS, kullanıcı verilerini şifrelemez, kullanıcıların IP adresini değiştirmez veya İnternet bağlantılarını değiştirmez. Tek yaptığı, coğrafi konumunuzu belirleyen trafiği belirlenen sunucularından biriyle yeniden yönlendirmektir. Hulu’ya erişmek ve her yerde çevrimiçi olarak canlı yayın yapmak istiyorsanız, Akıllı DNS proxy’si, denemeye değer bir yöntemdir..

 1. İlk olarak, Unlocator’a gidin ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.
 2. Akış cihazınızda Akıllı DNS’yi yapılandırmak için bu videoları / kurulum eğitimlerini izleyin.
 3. Hulu’yu ziyaret edin.
 4. Dünyanın herhangi bir yerinde Yasayı Akıtın.

Güvenilir bir proxy için, Unlocator. Bu sağlayıcı, içeriğin engellemesini kaldırmak ve coğrafi kısıtlamaları atlamak için mükemmeldir. 200’den fazla kanalın engelini kaldırabilir ve 7 günlük ücretsiz deneme sunar.

 Yasa Hakkında

Yasa, garip ve rahatsız edici gerçek suç hikayelerini anlatan mevsimsel bir antoloji dizisidir. İlk sezonu, aşırı koruyucu annesini hastalığını taklit ettiği için öldüren kronik olarak hasta bir kızın hikayesini anlatıyor. Genç kız Çingene Blanchard (Joey King), kuruntu annesi Dee Dee (Patricia Arquette) ile olan toksik ilişkiden kaçmak için zor. Çingene’nin özgürlük özlemi, sonunda Dee Dee’nin cinayetiyle sonuçlanan birçok sırrın çözülmesine yol açar.

1.Sezon 1.

Bu seri bir peri masalı niteliği taşımasına rağmen, mutlu bir sonun yakınında hiçbir yerde değil. Onu öldürerek annenin sıkı tutuşundan kaçmak için büyülü bir şey yok. Ve görünüşe göre aşırı koruyucu bir anne yok, kızını tekerlekli sandalyeye iterek onunla ilgili yanlış bir şey olmadığını biliyordu. Bu antoloji serisi, sizi hem rahatsız hem de karışık bırakacak gerçek olaylara dayanan kurgudan daha garip suç hikayelerini anlatacak. Bir SmartDNS ve VPN’nin yardımıyla, Hulu’nun herhangi bir içeriğini herhangi bir zamanda dünyanın herhangi bir yerinde aktarabilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map