Як дивитися HBO зараз у Європі

Ви дійсно збираєтесь пропустити фінал сезону гри престолів лише тому, що ви перебуваєте в Європі, де HBO Now не існує? Я б не думав про це, якби я був ти. Я б не відмовлявся від потокового варіанту, тому що ви можете отримати HBO Now у будь-якій частині Європи за допомогою постачальника послуг VPN та проксі-сервера Smart DNS.

Як дивитися HBO зараз у Європі

Як дивитися HBO зараз у Європі

Як дивитися HBO зараз у Європі за допомогою VPN

Все, що вам потрібно, – це VPN, щоб обійти гео обмеження, накладені на HBO Now, надійно та приватно. Європейцям або американським вигнанцям, які проживають у Європі, знадобиться американська IP-адреса, щоб передавати HBO Now, не кажучи вже про це. Це не потребує такої великої кваліфікації Підключення до VPN-сервера в США робить свою справу. Ви одразу отримаєте доступ до вмісту HBO Now за те, що вам здається, що ви з’єднуєтесь із США – навіть якщо ви цього не зробите – завдяки цій зміні вашої IP-адреси.

Віртуальна приватна мережа – це технологія створення захищеної приватної мережі між двома хостами. Це дозволяє вам підключитися до іншого захищеного сервера з вашого місцезнаходження, і, таким чином, ваша IP-адреса буде змінена на американську IP-адресу. З цього моменту всі веб-сайти з американською думкою подумають, що ви знаходитесь у США, навіть коли вас немає.


 1. Постачальник послуги VPN – це те, на що потрібно підписатися.
 2. Встановіть програму на ваші пристрої Mac, PC, Android та iOS.
 3. Ні, активуйте програму VPN.
 4. Увійдіть за допомогою створеного вами облікового запису VPN.
 5. Підключіться до сервера в США.
 6. Отримайте американську IP-адресу, щоб виявитись у США.
 7. Потік HBO зараз вміст у будь-якій частині Європи.

Найкращі результати розблокування досягаються за допомогою служби VPN на зразок ExpressVPN. Цей провайдер користується великою популярністю у галузі VPN завдяки чудовому сервісу та вражаючій швидкості. ExpressVPN – це добре функціонуючий та надійний постачальник послуг VPN, який надійно працює у всіх частинах Європи. Якщо ви хочете перевірити інших постачальників послуг VPN, ви можете переглянути таблицю нижче. Ми впевнені, що найкращий VPN зараз для HBO може бути корисним вам при спробі отримати доступ до HBO Now у Європі.

Про HBO Now

HBO Now – це послуга на замовлення, яка дозволяє передплатникам отримати доступ до бібліотеки HBO. Служба підписки на відео включає оригінальні програми, фільми та інший вміст майже на будь-якому потоковому пристрої. Наразі HBO Now доступний як окремий сервіс. Крім того, це не тягне за собою передплату телебачення, щоб користувачі могли скористатися нею. Насправді він націлений на різці шнурів, які є шанувальниками таких служб, як Netflix та Hulu. HBO Now вже придбав 5 мільйонів підписників, кількість яких буде продовжувати зростати, якщо люди в Європі нарешті зможуть передати його туди..

Вміст HBO Now

Служба потокової передачі пропонує доступ на вимогу до більшості своїх оригінальних серій. Крім того, він пропонує оригінальні фільми та документальні фільми HBO. Сюди також належать фільми, придбані у партнерів із контенту кабельного каналу, таких як Universal Pictures, 20th Century Fox та сестра компанії HBO Warner Bros Pictures. На жаль, він не включає серіалів, як «Казки із склепу», «Вразливий D», «1-й та десятий», «Арлісс», «Шоу Далі Г» або «Шоу Рікі Герве». Крім того, HBO Now бракує потоків програмування або контенту від сестри преміум-сервісу Cinemax. Компанія Time Warner заявила, що не планує запускати супутню автономну службу для цієї мережі. 

Як дивитися HBO зараз в Європі за допомогою смарт-проксі-сервера DNS

HBO Now суворо доступний для глядачів, розташованих у США внаслідок регіональних обмежень. Оскільки HBO Now не може запропонувати свої послуги за межами своєї країни походження, ми взяли на себе використання інструменту, який зробить можливість передачі HBO Now в Європі можливою. Хоча умови використання HBO Now прямо забороняють використовувати послугу за межами США, користувачі можуть використовувати проксі-сервер Smart DNS для подолання цих обмежень.

Безперечно, VPN – це набагато безпечніший спосіб розблокування вмісту за кордоном. Але смарт-DNS обіцяє швидші результати. Це пояснюється тим, що VPN шифрує всі дані користувача, тоді як Smart DNS – не. Ця технологія ні змінює вашу IP-адресу, ні впливає на ваше інтернет-з’єднання. Він лише перенаправляє трафік, який відповідає за визначення геолокації. Ось так ви отримуєте доступ до потрібного вмісту. Тепер, виконуючи ці кроки, ви можете розблокувати HBO Now за допомогою Smart DNS в Європі:

 1. Рекомендуємо вийти з Unlocator та зареєструватися на його безкоштовну 7-денну пробну версію.
 2. Ці відео-посібники / налаштування можуть допомогти вам налаштувати Smart DNS на вашому пристрої.
 3. Відвідайте веб-сайт або програму HBO Now.
 4. Насолоджуйтесь необмеженим доступом до всього вмісту програми HBO Now.

Розмикач є абсолютно самим значущим постачальником послуг Smart DNS на ринку. Основний інтерес компанії полягає у наданні допомоги користувачам у обхід гео-обмежень з усього світу. Unlocator – провайдер, здатний розблокувати 200 каналів і пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію.

Дивіться HBO Now in Europe – заключні думки

Як було сказано вище, ви не можете отримати доступ до вмісту HBO Now в Європі. Однак якщо ви будете слідувати керівництву, яке ми так ретельно створили для вашого поточного задоволення, ви будете спостерігати за Entourage або восьмим та останнім сезоном гри престолів, поки ви відпочиваєте чи проживаєте в будь-якій частині Європи. Що це буде? VPN або Smart DNS? Повідомте нас про ваші вибори в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me